Aktuálně

Omluva za fronty publikováno před 1 den, 9 hodin

Ještě jednou - do třetice se vám musíme omluvit za nekonečně dlouhé fronty, které velká část z vás musela vystát ve středu při čekání na výměnu lístku za čip, čímž jsme vám znepříjemnili začátek festivalu. Obdobnou situaci jsme zažili před čtyřmi lety, kdy jsme poprvé ve velkém zaváděli systém e-ticketů a naše čtečky řádně nefungovaly. Ze situace jsme se maximálně poučili a v následujících letech se neopakovala. Letos ovšem došlo ve středu k sérii událostí, které fanouškům značně zkomplikovaly vstup. Prvním faktorem bylo počasí. Déšť nám způsobil téměř půlhodinový výpadek internetu, kvůli kterému jsme otevírali brány festivalu se zpožděním a dále intenzívní déšť znamenal, že se fanoušci méně rozložili v čase a dostavili se k odbavení v nebývalé míře zároveň. Největším problémem ovšem byla dočasná dysfunkce čtyř odbavovacích stanovišť z osmi, kde trvalo dodavateli systému přes hodinu identifikovat problém, který byl v nekompatibilitě vlastních notebooků s dodaným softwarem na čtení čárových kódů. V momentě, kdy se nám podařilo vyřešit provozní problémy jsme dokázali navýšit odbavovací kapacitu z běžných 900 na rekordních 1500 návštěvníků za hodinu, fronty byly však tak dlouhé, že se tenčily jen pomalým tempem.

Co se „odpípnutí“ při vchodu a odchodu týče, access kontrol jsme zavedli, abychom v budoucnu mohli optimalizovat chod areálu a festivalové služby. Systém nám nadále umožňuje zvyšovat bezpečnost, protože umožňuje blokovat kradené náramky/žetony a zablokovat nebezpečné návštěvníky. Veškerá osobní data o registrovaných zákaznících uchováváme v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a nijak nebudou použity pro marketingové účely. Za čas promarněný ve frontách se vám nemůžeme dostatečně omluvit, nicméně doufáme, že výkony kapel společně s každoročními festivalovými vylepšeními a celkově skvělá festivalová atmosféra vám středeční čekání vynahradily a že vaše převažující dojmy z letošního ročníku budou pozitivní. Do příštího roku vás můžeme ubezpečit o tom, že uděláme vše pro to, aby se podobná situace již NIKDY neopakovala. Věříme, že s přičiněním konstruktivní kritiky z vašich řad uděláme velký kus práce na vylepšení festivalu a odstranění nedostatků. Cíl pro příští rok je fronta v maximální špičce do 30 minut. Uvidíme se příští rok s Emperor!

Za pořadatelský tým Tomáš Fiala a Shindy

 

OFICIÁLNÍ CASHLESS / REFUNDAČNÍ KONTAKT publikováno před 1 týden, 1 den

Pokud máte jakékoliv problémy s refundací, nebo máte jakékoliv jiné otázky ke cashless systému, prosíme ozvěte se nám na cashless@brutalassault.com
Na všechny emaily postupně odpovíme a ve spolupráci s dodavatelem systému vyřešíme problémy do konce týdne. Stejně tak konce týdne zveřejníme návod. O refundaci můžete žádat jeden měsíc ode dneška.
Zítra se vrátíme k tématu nešťastných středečních front s ještě jednou omluvou a vysvětlením situace.

a je konec publikováno před 1 týden, 3 dny

A je konec... Uvidíme se příští rok společně s EMPEROR, kteří na BA zahrají kompletní album Anthems To The Welkin At Dusk!

Lístky na místě publikováno před 2 týdny, 2 dny

Práce na festivalovém areálu jsou v plném proudu, mezitím Vám přinášme informace o vstupenkách na místě. Jak jsme vás informovali předtím, jednodenní vstupenky letos v prodeji z kapacitních důvodů nejsou, nicméně pro každého, kdo na místo dorazí v úterý a ve středu by měl být dostatek celofestivalových vstupů. Navíc jsme po vyřízení všech reklamcí vyšetřili několik málo míst ve VIP campu, které jsme přidali do eshopu.

VÝHERCI BACKSTAGE PASŮ, PŘIPOMENUTÍ CASHLESS SYSTÉMU publikováno před 2 týdny, 3 dny

Následující výherci backstage pasů z naší #mybrutalassault kampaně nechť se nám ozvou na sud@obscure.cz, gratulujeme!

Tomáš Venc
Jana Hilscherová
Daniela Živanović

Zároveň připomínáme, že pokud se registrujete na https://brutalassault.pay.intellifest.com ještě před festivalem a nahrajate si na svůj cashless účet peníze, nebude muset po příjezdu na festival stát ve frontě na žetony! Další výhody registrace a detailní informace o cashless systému naleznete na cashless stránce.

A zde si můžete přečíst část rozhovoru, který s námi vyšel v čerstvém Reflexu.

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

Ufomammut[IT]

Ufomammut

Hudební styl: psychedelic sludge

Raised Fist[SE]

Raised Fist

Hudební styl: hardcore

Holy Moses[DE]

Holy Moses

Hudební styl: thrash

Audio Player