Aktuálně

SPUŠTĚN PRODEJ HOTELOVÝCH BALÍČKŮ, VIP CAMPINGU A HLÍDANÉHO PARKOVÁNÍ publikováno před 5 dnů, 15 hodin

Na vaše časté dotazy na datum spuštění prodeje našich hotelových balíčků, VIP kempu, tribuny a hlídaného parkování máme odpověď, prodej byl zahájen právě teď!
Pokud si nechcete nechat ujít naše každoročně vyprodané služby a ještě chcete třeba potěšit někoho z bližních či kamarádů metalovým dárkem, právě teď je ideální čas!Všechny služby najdete v našem e-shopu: http://brutalassault.cz/cs/eshop/
Informace o hotelových balíčcích potom v sekci ubytování: http://brutalassault.cz/cs/accommodation/
Ohledně nových potvrzených kapel pro rok 2017 vás budeme napínat ještě do prvních listopadových dní. A že se je na co se těšit!

BRUTAL ASSAULT V OSTRAVĚ! publikováno před 3 týdny, 5 dnů

Nejen obyvatelé slezského regionu by měli zpozornět, do ostravského dolu Michal se stěhuje obsáhlá výstava o festivalu!
Časové rozmezí: 5. – 30. 10. 2016
Kurátoři výstavy: Pavel Forman a Tomáš Koudela
Více informací v oficiálním eventu akce zde.

Aftermovie za letošní rok je tu publikováno před 1 měsíc, 2 týdny

Letošní aftermovie je konečně zde! Jak jsme vás již informovali, od tohoto roku končíme s výrobou festivalového DVD, ale videa budeme průběžně zveřejňovat na našem youtube kanále. Pokud se na něm přihlásíte k odběru, budete mít k videím přístup s předstihem. A mimochodem, prvními potvrzenými kapelami pro příští rok jsou EMPEROR, ULCERATEELUVEITIE!

DATUM BA 2017 A PRVNÍ VSTUPENKY publikováno před 1 měsíc, 3 týdny

Brutal Assault vol. 22 se odehraje jako již tradičně v Pevnosti Josefov mezi 9. a 12. srpnem 2017. První limitovaná edice print@home vstupenek (e-tickety pod novým názvem zdůrazňujícím potřebu jejich vytištění) jsme uvolnili do prodeje po zvláštním odkazem, který jsme rozeslali e-mailem dlouholetým zákazníkům našeho e-shopu. Jelikož je těchto vstupenek za 1600,- jenom 2000 kusů, rozebraly se během pár hodin. Děkujeme! Pokud chcete v budoucnu využívat podobných zvýhodněných nabídek, staňte se zákazníkem našeho eshopu. Tam jsme právě uvolnili druhou vlnu vstupenek v ceně 1950,- a tu také budeme obratem distribuovat do našich kamenných prodejen, kde by tyto vstupenky měly být k dispozici začátkem září. E-tickety je třeba i nadále vytisknout, výrazně se tím urychluje odbavení u vstupu na festival.

Festivalové služby jako VIP kemp, hotely, parkoviště nebo tribunu budeme do eshopu nasazovat později. Rádi bychom i zde upozornili, že stejně jako letos již vstup na přírodní tribunu není zahrnut v ceně VIP kempu, za případná nedorozumění z letošního roku se omlouváme. Stejně tak přestáváme s výrobou festivalového DVD, videa budeme průběžně zveřejňovat na našem youtube kanále. Pokud se na něm přihlásíte k odběru, budete mít k videím přístup s předstihem. Nakonec pokud máte zájem ovlivnit sestavu a organizaci festivalu, vyplňte nám tuto anketu a můžete dokonce i vyhrát volný vstup na BA 2017!

Brutal Assault 2016 anketa publikováno před 1 měsíc, 3 týdny

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete prostřednictvím emailů a komentářů na sociálních sítích a účastí na anketě v programu přímo na festivalu. A protože nám na Vašem názoru záleží, rozšířili jsme možnost festivalové ankety i do internetové podoby! Využijte tuto možnost ovlivnit line-up a chod festivalu a zároveň vyhrát volný vstup na BA 2017. Kritické názory vítáme stejně jako pochvalu toho, co se Vám na festivalu líbí. Výsledky vyhlásíme zároveň s naší tištěnou festivalovou anketou a i ceny zůstávají stejné: https://goo.gl/forms/0IhLK7KmqxaWHojE2

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

Eluveitie[CH]

Eluveitie

Hudební styl: folk metal

Ulcerate[NZ]

Ulcerate

Hudební styl: post death metal

Emperor[NO]

Emperor

Hudební styl: black metal

Audio Player