Godflesh Godflesh
Skepticism Skepticism
At The Gates At The Gates
Amenra Amenra
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Carach Angren Carach Angren
Demonic Resurrection Demonic Resurrection
Candlemass Candlemass
Sepultura Sepultura
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Antropomorphia Antropomorphia
Sólstafir Sólstafir
Decapitated Decapitated
Annihilator Annihilator
Benighted Benighted
Marduk Marduk
Enslaved Enslaved
Suicide Silence Suicide Silence
Blood Eagle Blood Eagle
Anaal Nathrakh Anaal Nathrakh
Kreator Kreator
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Sarke Sarke
Sunn O))) Sunn O)))
Winterfylleth Winterfylleth
Nuclear Nuclear
Ramming Speed Ramming Speed
Ring Of Saturn Ring Of Saturn
Napalm Death Napalm Death
Toxic Holocaust Toxic Holocaust
God Dethroned God Dethroned
Cryptopsy Cryptopsy
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Ill Niño Ill Niño
Skalmold Skalmold
Nuclear Assault Nuclear Assault
Mushroomhead Mushroomhead
Emmure Emmure
Biohazard Biohazard
Krisiun Krisiun
Gutslit Gutslit
Cattle Decapitation Cattle Decapitation
Defeated Sanity Defeated Sanity
Trap Trap
Svartidaudi Svartidaudi
Nervosa Nervosa
Einherjer Einherjer
Cannibal Corpse Cannibal Corpse
Brujeria Brujeria
Walls of Jericho Walls of Jericho
Agalloch Agalloch
Asphyx Asphyx
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Carnifex Carnifex
Excrementory Grindfuckers Excrementory Grindfuckers
Lantlos Lantlos
The Haunted The Haunted
Trypticon Trypticon
Rosetta Rosetta
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Cradle Of Filth Cradle Of Filth
Primordial Primordial
Kataklysm Kataklysm
Mastodon Mastodon

Aktuálně

Online prodej VIP Campu a hlídaného Parkoviště zahájen! publikováno před 5 dnů

Drazí BA fanoušci, dnešním dnem spouštíme online prodej VIP kempu, který jako každý rok nabízí možnost stanování v non-stop hlídaných sektorech s řadou dalších výhod a bonusů oproti běžnému stanování, jako jsou například vlastní toalety a umyvadla, čtyřdenní permanentka na přírodní tribunu v areálu, žeton na sprchování a další. Cena VIP campu pro jednu osobtu včetně stanu za 450,- Kč.

Společeně s VIP campem přichází do prodeje také hlídané parkoviště pro osobní vozy, karavany, dodávky a motocykly. Ceny za celý festival startují již na 300,- Kč za motocykl a zvyšují se podle velikosti vozidla. Upozorňujeme, že hlídané parkoviště má omezenou kapacitu a proto doporučujeme včasnou rezervaci.

VIP kemp a hlídané parkoviště kupujte přes náš nový e-shop: www.brutalassault.cz/cs/eshop/!

Přinášíme nová potvrzená jména. publikováno před 1 týden, 4 dny

Dámy a pánové, vůbec poprvé vám můžeme na Brutal Assaultu představit sovutné MASTODON, kteří s loňskou deskou pokračují v úspěšném tažení metalový Olymp. Připojí se k nim belgický sludge hardcore válec AMENRA, kultovní doomoví veterání CANDLEMASS či industriální vizionáři GODFLESH, kteří se navracejí po kratší či delší době na náš festival. Holandští death metaloví veteráni GOD DETHRONED se připojí po boku electro crossoverových HEADCRASH a dalším crossoverem, tentokrát thrashovým budou re-animátoři RAMMING SPEED. Pohřeb vystrojí smuteční průvod SKEPTICISM se svoji jediněčnou show, a zatímco islandští SÓLSTAFIR příjdou s přemýšlivým hudebním koktejlem, americká jednotka WALLS OF JERICHO otřese základy pevnosti se svým nářezovým hardcore metalcorem. Dnešní soupisku uzavírá experimentální electro družina TRAP.

Výzva k fanouškům: Podílejte se na tvorbě knihy k dvacátému výročí BA! publikováno před 1 týden, 6 dnů

 

Náš tým v současné chvíli usilovně pracuje na knize, jež by orámovala dvacetileté výročí festivalu Brutal Assault a jeho postupnou transformaci z akce lokálního významu po festival světové úrovně, jež snese přísná mezinárodní srovnání. Proto se obracíme na VÁS, na fanoušky, jež jsou festivalu věrni od jeho samotného počátku. Aby totiž kniha nabídla dostatečné množství zajímavého materiálu, potřebujeme VAŠI pomoc! Zapátrejte v archivech, pošťouchněte své starší známé, kteří na festival jezdí od samého začátku a pomozte nám shromáždit staré plakáty, fotky a videa kapel či areálu, letáky, vstupenky...prostě cokoliv, co může být hodnotné! Jedná se nám zejména o prvních deset ročníků z let 1996 - 2005, čím starší, tím cennější! Autoři nejlepších materiálů budou odměněni výtiskem knihy, kterou chceme vydat a pokřtít na letošním ročníku. Pokud nějaké dobové materiály máte, ozvěte se prosím na email: sud@obscure.cz

Spuštěna online rezervace hotelů pro tento ročník! publikováno před 1 měsíc

Dobrá zpráva pro ty, kteří během festivalu rádi využívají komfortního ubytování v jednom z našich hotelů v Hradci Králové. Ode dneška si můžete rezervovat pokoje jak v hotelu Černigov tak v Alessandrii. V nabídce jsou tradičně možnosti jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů, v jejichž ceně je zahrnuta snídaně, kyvadlová doprava mezi  hotelem a festivalem a třídenní vstupenka na přírodní tribunu na festivalu. Pro více informací a rezervační formuláře klikněte zde.

Potvrzeny jsou následující kapely publikováno před 1 měsíc, 1 týden

Na úvod dnešní várky nových kapel dvakrát Holandsko, které reprezentuje death metalová ANTROPOMORPHIA a tolkienovský symphonic black metal CARACH ANGREN. Dále bude na pořadu dne re-union kultovních finských death metalistů DEMILICH, kteří připravili retrospektivní edici vydaného materiálu k vyročí dvaceti let svého jediného a famózního alba “Nesphite” a představí se premiérově na festivalových prknech. HEAVEN SHALL BURN přivezou porci svého nasraného metalcoru a po loňských technických a sestavových obtížích se znovu představí i švédská KATATONIA, tentokrát však s plným setem a v plné síle. Finští rusisté KYPCK se opět představí s novým albem zadumaných historizujících balad, jak je u nich dobrým zvykem. Post-rockovo/shoe-gaze scénu budou reprezentovat LANTLÔS z Německa, industriálně experimentální premiéru na festivalu si obydou američtí MUSHROOMHEAD. Poslední trojici dnešní várky pak tvoří legendární brazilský crossover RATOS DE PORÃO, holandský goregrind RECTAL SMEGMA a hluková stěna vizionářských SUNN0))).

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

Mastodon[US]

Mastodon

Hudební styl: metal

Walls Of Jericho[US]

Walls Of Jericho

Hudební styl: hadrcore metalcore

Godflesh[UK]

Godflesh

Hudební styl: industrial metal

Současné podmínky

9 °C

po

Snow Showers Late

8/1 °C

út

Mostly Sunny

6/1 °C

st

Partly Cloudy

6/-2 °C

čt

PM Rain/Snow

4/0 °C

Cloudy

4/1 °C

Audio Player