Latest news

MAYHEM (LIVE) 2017 published 2 dny, 22 hodin ago

POSLEDNÍ VÝZVA K VYUŽITÍ FULFILLMENTU! published 6 dní, 3 hodiny ago

Nechtěli byste zmeškat jedinou notu ze setu Suicidal Tendencies na úterní warm up párty? Nechcete ztratit ani jednu minutu svého času na vstupu? Vřele doporučujeme fulfillment! Objednejte si službu do 30. července (platí pouze pro české fanoušky).

Představujeme ducha brutal assaultu published 1 týden ago

Proč je Brutal Assault největší intimní festival? Co všechno se povedlo díky BA sobě? Má festival ještě kam expandovat? Snažíme se o Brutalu přemýšlet jako o městě svého druhu, říkají organizátoři Tomáš Fiala a Martin Brzobohatý.

DRUHÝ TERMÍN BA SOBĚ! published 1 týden, 1 den ago

Projekt dobrovolnických brigád s názvem "BA sobě" hlásí další termín - tentokrát na víkend 21. - 22. července 2018. Na programu bude příprava nové části areálu, kam se letos festival rozroste. Spaní, strava a doprovodný program zajištěno.

Kromě dobrého pocitu se dobrovolníci s nejvíce odpracovanými hodinami za odměnu podívají do zákulisí festivalu, kde mohou potkat své oblíbené interprety. Ostatní čeká odměna v podobě festivalového merche, ať už triko nebo kniha o BA.

Zájemci se mohou hlásit na e-mailu karlik@obscure.cz. Těšíme se na viděnou v liduprázdném Josefově!

Rozpis kapel po dnech! published 2 týdny ago

Mnoho z vás se ptalo, který den hraje vaše oblíbená kapela! Rozpis kapel podle dnů je tady! Podrobný časový harmonogram brzy!

 

<< Older news

Latest Bands

Comeback Kid[CA]

Comeback Kid

Genre: hardcore / metal

Toxic Holocaust[US]

Toxic Holocaust

Genre: thrash core

Eskhaton[Au]

Eskhaton

Genre: death metal

Audio Player

Obscure promotion

Loading events...