Aktuálně

Vyhrajte pět volných vstupů na festival! publikováno před 2 týdny, 3 dny

Včera jsme oznámili výherce prvního kola kampaně #mybrutalassault a dnes rozjíždíme kolo druhé, kde je ve hře tentorkát pět volných vstupenek na celý festival! Pravidla jsou stejná jako minule, stačí, když si vygenerujete vlastní plakát a budete příspěvek s Vaším line-upem veřejně sdílet na facebooku, popř. si plakát dáte jako úvodní fotku profilu s hashtagem #mybrutalassault a budete tak automaticky zařazeni do slosování. Pozor, plakát je třeba sdílet s hashtagem viz výše a v režimu "veřejně", nikoliv pouze s přáteli, jinak se nám podle hashtagu nevyfiltruje. Pro vygenerování plakátu pokračujte sem. Pokud s princiipem aplikace nejste dosud obeznámeni, informace naleznete zde.

Dále pak připomínáme, že se ještě stále můžete hlásit na dorovolnické pozice, viz tato zpráva a že jsme v týdnu zveřejnili oficiální festivalový trailer!

Výherci první vlny #mybrutalassault publikováno před 2 týdny, 4 dny

První vlna výherců soutěže s #mybrutalassault je zde, výhercům gratulujeme! A nezapomeňte, v průběhu dne rozjedeme další kolo soutěže o jiný druh cen, proto buďte ve střehu! Výherci nechťe se přihlásí na emailu sud@obscure.cz

Maja Gabryelska
Patrik Žák
Asja Bedić
Lucie Horáková
Maciej Waskiałło
Martin Egresi
Filip Avramov
Guillermo Molvert
Dušan Kollár
David Růt

LINE-UP JE KOMPLETNÍ! publikováno před 2 týdny, 5 dnů

Posledními kapelami v našem letošním lineupu jsou pohřebně doomoví BLUES FOR THE REDSUN, divoký zbojnický thrash CATASTROFY, progresivní metalcore FOX TERRITORY, noisový post-metal NOD NOD (zapomeňte ovšem na žánrová klišé) a nakonec post-hardcore elektronika THE TRUTH IS OUT THERE.

Poslední změna v lineupu je bohužel vynucená, po tom, co WHIPLASH museli zrušit veškerá svoje vystoupení v Evropě toto léto, budou v programu nahrazeni německými HOLY MOSES. Dále připomínáme rychle se tenčící zásoby našich levných hostelových pokojů a probíhající soutěž s #mybrutalassault! Informace o hostelu naleznete zde. Co se soutěže týče, prodlužujeme termín prvního kola do zítřka, aby více fanoušků dostalo možnost se zapojit, protože jsme zjistili, že informovanost o jejím průběhu není na dostatečné úrovni. Ihned po vyhlášení vítězů spustíme druhé kolo o další ceny, proto buďte ve střehu! Více o soutěži zde.

Oficiální trailer pro letošní rok zveřejněn! publikováno před 2 týdny, 6 dnů

Rozpis kapel dle dní, soutěž s mybrutalassault publikováno před 1 měsíc

Ještě přesně sedm týdnů zbývá do začátku varu letošního festivalového kotle, nicméně již teď máme zveřejněno přes 95% sestavy a sekci PROGRAM již naleznete kapely rozepsané do jednotlivých dnů! Loňský status středy jako regulérního hracího dne byl potvrzen a ještě rozšířen.

Dále opět spouštíme možnost vytvořit si Váš vlastní Brutal Assault plakát! V naší jednoduché webové aplikaci si vyberete 10 Vašich oblíbených kapel z letošního line-upu a seřadíte je dle oblíbenosti. V následujícím kroku můžete jako bonus vyplnit kolikátý ročník letos navštívíte, a my pak pro Vás na základě Vašich preferencí vygenerujeme Váš vlastní plakát. Plakát se dá stáhnout, nebo rovnou sdílet na facebooku. Plakáty existují v několika žánrových variacích, a tak si každý jistě přijde na svoje. Jako bonus si za sdílení vlastních choutek můžete odnést výtisk knihy, mapující dvacet let historie našeho festivalu, nebo mikinu s BA designem!

Pravidla jsou jednoduchá, stačí, když budete příspěvek s Vaším line-upem veřejně sdílet, popř. si plakát dáte jako úvodní fotku profilu s hashtagem #mybrutalassault a budete tak automaticky zařazeni do slosování. Výherce soutěže vyhlásíme 30.6.2016. Pozor, plakát je třeba sdílet s hashtagem viz výše a v režimu "veřejně", nikoliv pouze s přáteli, jinak se nám podle hashtagu nevyfiltruje. Pokračujte na http://my.brutalassault.cz
Výherců bude celkem 10, do soutěže jde pět mikin (dostupné designy zde a zde) a pět knih, které budou k vyzvednutí oproti průkazu totožnosti přímo na festivalu.

 

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

Holy Moses[DE]

Holy Moses

Hudební styl: thrash

Nod Nod[CZ]

Nod Nod

Hudební styl: noise-downtempo

Blues for the Redsun[CZ]

Blues for the Redsun

Hudební styl: doom

Audio Player