Benighted Benighted
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Kreator Kreator
At The Gates At The Gates
Annihilator Annihilator
Marduk Marduk
Carnifex Carnifex
Biohazard Biohazard
Sarke Sarke
Lantlos Lantlos
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Nuclear Nuclear
Nuclear Assault Nuclear Assault
Decapitated Decapitated
Suicide Silence Suicide Silence
Anaal Nathrakh Anaal Nathrakh
Cannibal Corpse Cannibal Corpse
The Haunted The Haunted
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Skalmold Skalmold
Nervosa Nervosa
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Defeated Sanity Defeated Sanity
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Rosetta Rosetta
Mushroomhead Mushroomhead
Carach Angren Carach Angren
Gutslit Gutslit
Blood Eagle Blood Eagle
Ill Niño Ill Niño
Kataklysm Kataklysm
Cattle Decapitation Cattle Decapitation
Krisiun Krisiun
Antropomorphia Antropomorphia
Cryptopsy Cryptopsy
Excrementory Grindfuckers Excrementory Grindfuckers
Demonic Resurrection Demonic Resurrection
Napalm Death Napalm Death
Enslaved Enslaved
Sepultura Sepultura
Svartidaudi Svartidaudi
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Emmure Emmure
Toxic Holocaust Toxic Holocaust
Winterfylleth Winterfylleth
Primordial Primordial
Trypticon Trypticon
Agalloch Agalloch
Einherjer Einherjer
Sunn O))) Sunn O)))
Brujeria Brujeria
Asphyx Asphyx
Ring Of Saturn Ring Of Saturn
Cradle Of Filth Cradle Of Filth

Aktuálně

Potvrzeny jsou následující kapely publikováno před 3 dny, 12 hodin

Na úvod dnešní várky nových kapel dvakrát Holandsko, které reprezentuje death metalová ANTROPOMORPHIA a tolkienovský symphonic black metal CARACH ANGREN. Dále bude na pořadu dne re-union kultovních finských death metalistů DEMILICH, kteří připravili retrospektivní edici vydaného materiálu k vyročí dvaceti let svého jediného a famózního alba “Nesphite” a představí se premiérově na festivalových prknech. HEAVEN SHALL BURN přivezou porci svého nasraného metalcoru a po loňských technických a sestavových obtížích se znovu představí i švédská KATATONIA, tentokrát však s plným setem a v plné síle. Finští rusisté KYPCK se opět představí s novým albem zadumaných historizujících balad, jak je u nich dobrým zvykem. Post-rockovo/shoe-gaze scénu budou reprezentovat LANTLÔS z Německa, industriálně experimentální premiéru na festivalu si obydou američtí MUSHROOMHEAD. Poslední trojici dnešní várky pak tvoří legendární brazilský crossover RATOS DE PORÃO, holandský goregrind RECTAL SMEGMA a hluková stěna vizionářských SUNN0))).

Další dávka kapel! publikováno před 3 týdny, 5 dnů

Vše nejlepší do nového roku vám přeje Brutal Assault tým! Máme pro vás malý dárek ve formě čerstvé várky nově potvrzených kapel v čele s anglickými legendami grindcoru NAPALM DEATH, kteří rozhodně nemůžou v line-upu výročního dvacátého pokračování našeho festivalu chybět! Dále v abecedním pořadí: čerstvá dánská kapela (ovšem složená z ostřílených bojovníků) BLOOD EAGLE, jež balancuje na hranici death metalu a post-thrashe, deathcoroví CARNIFEX ze slunné Kalifornie a indická brutal death metalová mlátička GUTSLIT. Z výrazně chladnějšího Reykjavíku dorazí várka hopsavého viking metalu SKÁLMÖLD, z hlavního města goregrindu Białystoku SQUASH BOWELS a na závěr poprvé na festivalových podiích i hvězdy moderního extrému SUICIDE SILENCE.

Máme pro vás další várku kapel! publikováno před 1 měsíc, 1 týden

Máme pro vás další várku kapel! Dnešní balíček uvádí mexický kartel BRUJERIA a kanadští mistři technických zvratů CRYPTOPSY. Z o poznání teplejších krajin pochází indičtí DEMONIC RESURRECTION, kteří se na náš festival vrací jako výrazně známější progresivně death/blacková smečka, než při minulé návštěvě. Zchladit se můžete viking metalovými veterány EINHERJER a surovým švédským black metalem v podání MARDUK, jež zahrají exkluzivně celé průlomové album Panzer Division Marduk. Brazilská NERVOSA přiveze celoženskou sestavu hrající švižný thrash, stejně jako NUCLEAR z Chile, jejiž metal je jak vystřižený ze zlatého věku tohoto žánru. Death metal pro přemýšlivé publikum přivezou australští PSYCROPTIC. Z moderních kapel, pro které jsou výzvou hranice extrémních žánrů, přinášíme americké RINGS OF SATURN. Zástupci post-hardcoru jsou filadelfští ROSETTA, crossover – thrash reprezentují M.O.D. Příznivce psychedelického black metalu jistě potěší islandští SVARTIDAUÐI a old school death metalisty zase polští VADER, kteří jako jedni z mála ve své bohaté kariéře nikdy nezakolísali.

Brutal Assault oznamuje další kapely! publikováno před 1 měsíc, 4 týdny

BRUTAL ASSAULT potvrzuje další várku kapel pro rok 2015! Holandská death metalová legenda ASPHYX opět po odmlce poctí Josefovskou pevnost svojí přítomností. Další kapelou, jejíž show sklidla na festivalu v minulosti velkolepé ovace, jsou ANAAL NATHRAKH, kteří přivezou svoji porci nenávistného black metalu nařezaného grindcorem. Fanoušky hardcoru jistě potěší účast newyorských klasiků BIOHAZARD. Kované death metalisty může hřát účas švédského all star projektu BLOODBATH a kultovních CANNIBAL CORPSE a pro současnou generaci, která si potrpí na mix death metalu s metalcorem pak máme EMMURE. Do funeral doomových vod spadají fantastičtí ESOTERIC, na opačné straně spektra se pak pohybují nu metaloví ILL NINO. Dále se můžete těšit na charismatické irské veterány PRIMORDIAL a pionýry post thrash/melo death metalu THE HAUNTED.

Brutal Assault oznamuje další kapely pro rok 2015 publikováno před 2 měsíce, 3 týdny

Soupiska 20. ročníku festivalu Brutal Assault se dneškem rozrůstá o dalších osm potvrzených kapel. Mezi nové akvizice jubilejního ročníku patří kanadští thrashoví nestoři ANNIHILATOR, švédští praotci melodického death metalu AT THE GATES, kalifornská death-grindová smečka CATTLE DECAPITATION, německá deathmetalová čtveřice DEFEATED SANITY, deathmetalová ikona nesoucí nesmrtelný odkaz Chucka Schuldinera DEATH DTA, norská progresivní blackmetalová formace ENSLAVED, američtí thrasheři TOXIC HOLOCAUST a v neposlední řade temný hudební projekt Thomase Gabriela Fischera v podobě kapely TRIPTYKON.

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

Heaven Shall Burn[DE]

Heaven Shall Burn

Hudební styl: metalcore

Katatonia[SE]

Katatonia

Hudební styl: melancholic metal

Demilich[FI]

Demilich

Hudební styl: death metal

Audio Player