Aktuálně

Brutal Assault Obscuros vs. Obscene Extreme Grinders - utkání roku již tuto neděli! publikováno před 3 dny, 19 hodin

Fotbalové utkání mezi Brutal Assault a Obscene Extreme? Skutečnost se stává realitou, přijďte podpořit svého favorita 29. května do Běchovic u Prahy. Kromě nadstandardní fotbalové kvality bude zajištěno také veganské občerstvení. Více v pozvánce níže:

"V neděli 29. května přivítají Brutal Assault Obscuros ve své aréně v Běchovicích hosty z Obscene Extreme Grinders. Bude se jednat o historicky první fotbalové střetnutí těchto gigantů, jejichž soupisky se hemží řadou hvězd zeleného pažitu. V čele Grinders protřelý harcovník El Čurby, ověnčený řadou titulů z prestižních jihoamerických soutěží a proti němu nehrající kapitán Obscuros Shindy a na hřišti známý legionář ToFi. Oba dva týmy jsou již v plném soustředění, aby svým fanouškům nabídli špičkovou fotbalovou zábavu a proto přijďte 29. května podpořit svůj oblíbený tým! Pozor: Běchovická aréna má omezenou kapacitu, takže doporučujeme včasný příchod, aby ná vás zbyla místa na tribunách!"

Ill Niño živě na BA 2015! publikováno před 1 týden, 1 den

BA SOBĚ: Na 28-29. Května se chystá zatím největší brigáda! publikováno před 1 týden, 2 dny

Naše dobrovolnické brigády v rámci projektu “BA sobě” zaznamenali perfektní ohlas nejen mezi fanoušky festivalu, ale také ve velkých médiích, viz přiložený článek ze sobotního Víkendu. Největší letošní brigádu připravujeme na termín 28-29. května a zájemci se mohou stále hlásit na e-mailu karlik@obscure.cz.

 

BA sobě

Nové kapely s 1349, Perturbatorem a Kronos publikováno před 1 týden, 4 dny

Norské black metalové tornádo 1349 opět rozvíří svůj masivní kotel chaosu na našem festivalu! Stejně tak se k nám po loňském úspěchu vrací francouzský mistr potemnělých retro futuristických synťáků PERTURBATOR s jeho novým extrémně úspěšným albem The Uncanny Valley. Dále se k nám připojí dvě kapely z odlišného death metalové spektra, jmenovitě francouzská BDM drtička KRONOS a italští progresivní veteráni SADIST. Na letošním Brutalu se také představí jedna z nejzajímavějších polských kapel THAW, která za sebou má turné s Behemoth a stylově se pohybuje na rozhraní black metalu, noisu a ambientu. Z domácí scény sestavu podpoří klasický thrash v podobě DEBUSTROL a nový projekt Františka Štorma z Master's Hammer MORTAL CABINET, který inkorporuje chorobný metal, temnou elektroniku a horror core a na nemž se podílí Samir Hauser z Vanessy a rapper Řezník.

Projekt BA sobě hlásí mobilizaci na víkend 28. - 29. května! publikováno před 2 týdny, 3 dny

Páte pokračování dobrovolnických brigád v rámci projektu BA sobě proběhne o víkendu 28.-29. května a bude se jednat o největší akci tohoto roku, kam bychom rádi pozvali všechny z vás, kteří chtějí vlastníma rukama pomoci s rozšířením areálu, tříděním cihel apod. Pokud si chcete u práce pokecat se Shindym nebo Tomášem Fialou, přihlašte se na největší brigádu tohoto roku 28.-29.5.! Více informací na karlik@obscure.cz.

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

1349[NO]

1349

Hudební styl: black metal

Perturbator[FR]

Perturbator

Hudební styl: dark synth music

Kronos[FR]

Kronos

Hudební styl: brutal death metal

Audio Player