Ring Of Saturn Ring Of Saturn
Enslaved Enslaved
Gutslit Gutslit
Marduk Marduk
Antropomorphia Antropomorphia
Carach Angren Carach Angren
Demonic Resurrection Demonic Resurrection
Nuclear Assault Nuclear Assault
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Decapitated Decapitated
Sepultura Sepultura
Sarke Sarke
Anaal Nathrakh Anaal Nathrakh
Ill Niño Ill Niño
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Kreator Kreator
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Nervosa Nervosa
Defeated Sanity Defeated Sanity
Benighted Benighted
Einherjer Einherjer
Krisiun Krisiun
Cannibal Corpse Cannibal Corpse
Trypticon Trypticon
Brujeria Brujeria
At The Gates At The Gates
Mushroomhead Mushroomhead
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Annihilator Annihilator
Napalm Death Napalm Death
Primordial Primordial
Cradle Of Filth Cradle Of Filth
Carnifex Carnifex
Kataklysm Kataklysm
Svartidaudi Svartidaudi
Excrementory Grindfuckers Excrementory Grindfuckers
Nuclear Nuclear
Asphyx Asphyx
Toxic Holocaust Toxic Holocaust
Suicide Silence Suicide Silence
The Haunted The Haunted
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Rosetta Rosetta
Lantlos Lantlos
Sunn O))) Sunn O)))
Biohazard Biohazard
Emmure Emmure
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Cryptopsy Cryptopsy
Skalmold Skalmold
Blood Eagle Blood Eagle
Winterfylleth Winterfylleth
Agalloch Agalloch
Cattle Decapitation Cattle Decapitation

Aktuálně

Spuštěna online rezervace hotelů pro tento ročník! publikováno před 5 dnů, 8 hodin

Dobrá zpráva pro ty, kteří během festivalu rádi využívají komfortního ubytování v jednom z našich hotelů v Hradci Králové. Ode dneška si můžete rezervovat pokoje jak v hotelu Černigov tak v Alessandrii. V nabídce jsou tradičně možnosti jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů, v jejichž ceně je zahrnuta snídaně, kyvadlová doprava mezi  hotelem a festivalem a třídenní vstupenka na přírodní tribunu na festivalu. Pro více informací a rezervační formuláře klikněte zde.

Potvrzeny jsou následující kapely publikováno před 1 týden, 3 dny

Na úvod dnešní várky nových kapel dvakrát Holandsko, které reprezentuje death metalová ANTROPOMORPHIA a tolkienovský symphonic black metal CARACH ANGREN. Dále bude na pořadu dne re-union kultovních finských death metalistů DEMILICH, kteří připravili retrospektivní edici vydaného materiálu k vyročí dvaceti let svého jediného a famózního alba “Nesphite” a představí se premiérově na festivalových prknech. HEAVEN SHALL BURN přivezou porci svého nasraného metalcoru a po loňských technických a sestavových obtížích se znovu představí i švédská KATATONIA, tentokrát však s plným setem a v plné síle. Finští rusisté KYPCK se opět představí s novým albem zadumaných historizujících balad, jak je u nich dobrým zvykem. Post-rockovo/shoe-gaze scénu budou reprezentovat LANTLÔS z Německa, industriálně experimentální premiéru na festivalu si obydou američtí MUSHROOMHEAD. Poslední trojici dnešní várky pak tvoří legendární brazilský crossover RATOS DE PORÃO, holandský goregrind RECTAL SMEGMA a hluková stěna vizionářských SUNN0))).

Další dávka kapel! publikováno před 1 měsíc

Vše nejlepší do nového roku vám přeje Brutal Assault tým! Máme pro vás malý dárek ve formě čerstvé várky nově potvrzených kapel v čele s anglickými legendami grindcoru NAPALM DEATH, kteří rozhodně nemůžou v line-upu výročního dvacátého pokračování našeho festivalu chybět! Dále v abecedním pořadí: čerstvá dánská kapela (ovšem složená z ostřílených bojovníků) BLOOD EAGLE, jež balancuje na hranici death metalu a post-thrashe, deathcoroví CARNIFEX ze slunné Kalifornie a indická brutal death metalová mlátička GUTSLIT. Z výrazně chladnějšího Reykjavíku dorazí várka hopsavého viking metalu SKÁLMÖLD, z hlavního města goregrindu Białystoku SQUASH BOWELS a na závěr poprvé na festivalových podiích i hvězdy moderního extrému SUICIDE SILENCE.

Máme pro vás další várku kapel! publikováno před 1 měsíc, 2 týdny

Máme pro vás další várku kapel! Dnešní balíček uvádí mexický kartel BRUJERIA a kanadští mistři technických zvratů CRYPTOPSY. Z o poznání teplejších krajin pochází indičtí DEMONIC RESURRECTION, kteří se na náš festival vrací jako výrazně známější progresivně death/blacková smečka, než při minulé návštěvě. Zchladit se můžete viking metalovými veterány EINHERJER a surovým švédským black metalem v podání MARDUK, jež zahrají exkluzivně celé průlomové album Panzer Division Marduk. Brazilská NERVOSA přiveze celoženskou sestavu hrající švižný thrash, stejně jako NUCLEAR z Chile, jejiž metal je jak vystřižený ze zlatého věku tohoto žánru. Death metal pro přemýšlivé publikum přivezou australští PSYCROPTIC. Z moderních kapel, pro které jsou výzvou hranice extrémních žánrů, přinášíme americké RINGS OF SATURN. Zástupci post-hardcoru jsou filadelfští ROSETTA, crossover – thrash reprezentují M.O.D. Příznivce psychedelického black metalu jistě potěší islandští SVARTIDAUÐI a old school death metalisty zase polští VADER, kteří jako jedni z mála ve své bohaté kariéře nikdy nezakolísali.

Brutal Assault oznamuje další kapely! publikováno před 2 měsíce

BRUTAL ASSAULT potvrzuje další várku kapel pro rok 2015! Holandská death metalová legenda ASPHYX opět po odmlce poctí Josefovskou pevnost svojí přítomností. Další kapelou, jejíž show sklidla na festivalu v minulosti velkolepé ovace, jsou ANAAL NATHRAKH, kteří přivezou svoji porci nenávistného black metalu nařezaného grindcorem. Fanoušky hardcoru jistě potěší účast newyorských klasiků BIOHAZARD. Kované death metalisty může hřát účas švédského all star projektu BLOODBATH a kultovních CANNIBAL CORPSE a pro současnou generaci, která si potrpí na mix death metalu s metalcorem pak máme EMMURE. Do funeral doomových vod spadají fantastičtí ESOTERIC, na opačné straně spektra se pak pohybují nu metaloví ILL NINO. Dále se můžete těšit na charismatické irské veterány PRIMORDIAL a pionýry post thrash/melo death metalu THE HAUNTED.

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

Napalm Death[UK]

Napalm Death

Hudební styl: grindcore

Suicide Silence[US]

Suicide Silence

Hudební styl: deathcore

Carnifex[US]

Carnifex

Hudební styl: deathcore

Současné podmínky

1 °C

ne

Cloudy

1/-5 °C

po

Mostly Cloudy

1/-6 °C

út

Mostly Cloudy

0/-8 °C

st

Mostly Cloudy

1/-4 °C

čt

PM Snow Showers

-1/-3 °C

Audio Player