Latest news

UPDATE KAPEL S ROTTING CHRIST, RAISED FIST NEBO HEILUNG published 2 týdny, 3 dny ago

První kapelu není třeba dlouze představovat: na Brutal Assault se po letech vracejí řečtí blackmetaloví matadoři ROTTING CHRIST, aby rozvibrovali pevnostní zdi satanistickými chvalozpěvy In Domine Sathana a dalšími!

WOLFBRIGADE musí potěšit každého, komu bije srdce v rytmu disbeatu. Léty prověřená crustová kanonáda ze Švédska se vrací do pevnosti po třech letech a rovnou s novým nábojnicovým pásem s názvem Run With The Hunted (2017). Jejich krajané RAISED FIST pro změnu smetou první řady pod pódiem svou vysoce třaskavou směsí hardcoru a metalu v duchu Sick of it All.

SAOR a HEILUNG, dvě kapely a dva různé pohledy na prolnutí folku a metalu. Zatímco zádumčivý Skot Andy Marshall tvoří pod názvem Saor výpravné a zádumčivé hudební kulisy pro osamělé toulky zamlženou, deštivou a zvlněnou krajinou skotské vysočiny, dánsko-norsko-německé uskupení Heilung dává středověkému folku moderní experimentální háv.

Britská úderka UNFATHOMABLE RUINATION se jako čepel skalpelu zaryla do srdcí všech fanoušků maniakálního brutálního death metalu už svou prvotinou Misshapen Congenital Entrophy. V pevnosti vám ukážou, kam až lze v krvavých představách hudebního extrému zajít. V extrému se nenechají zahanbit čeští psychotiští příznivci blastbeatu PERFECITIZEN.

Jen připomínáme, že mezi potvrzenými kapelami pro Brutal Assault 2019 jsou už také MESHUGGAH, TESTAMENT, ANAAL NATHRAKH, NAPALM DEATH, A PALE HORSE NAMED DEATH, GUTALAX.


REFUNDACE Z BRUTAL ASSAULTU 2018! published 3 týdny, 2 dny ago

Věříme, že i letošní Brutal Assault jste si užili naplno a doufáme, že festival vám zpříjemnil mimo jiné i náš cashless systém. Nyní můžete žádat o refundaci zbylých peněz! Pokud máte na čipu nevyčerpaný kredit ve výši 100 Kč a více, nezapomeňte si zažádat o jeho vrácení nejpozději do 14. 9. 2018! Postup je následující:

1) Vytvořte si účet na https://brutalassault.pay.intellifest.com/

2) Přiřaďte čip k účtu

3) Požádejte o refundaci

MESHUGGAH NA BRUTALU 2019 published 1 měsíc ago

Monolit a ikona svého žánru, jedinečná kapela s nenapodobitelným rukopisem a zvukem. Každá deska je svátek, každý koncert je událost. MESHUGGAH potvrzeni na Brutal Assault 2019!

Anketa 2018! published 1 měsíc ago

Děkujeme vám za zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete prostřednictvím emailů, zpráv a komentářů na sociálních sítích. Na vašem názoru nám záleží, nicméně není v našich silách celý rok kompilovat všechny připomínky z různých zdrojů, proto vám přinášíme možnost hodnocení festivalu a ovlivnění sestavy na příští rok na jednom místě!
Využijte tuto možnost ovlivnit line-up a chod festivalu a zároveň vyhrát volný vstup na BA 2018. Kritické názory vítáme stejně jako pochvalu toho, co se vám na festivalu líbí. Výherce vyhlásíme 15.9.2018!
https://goo.gl/forms/gBZClyyUv84jJ7rR2

Děkujeme! V roce 2019 na viděnou! published 1 měsíc, 1 týden ago

 

<< Older news

Latest Bands

Rotting Christ[GR]

Rotting Christ

Genre: Black metal

UNFATHOMABLE RUINATION[UK]

UNFATHOMABLE RUINATION

Genre: Death metal

Saor[UK]

Saor

Genre: Folk metal

Audio Player

Obscure promotion

Loading events...