At The Gates At The Gates
Cryptopsy Cryptopsy
Toxic Holocaust Toxic Holocaust
Excrementory Grindfuckers Excrementory Grindfuckers
Enslaved Enslaved
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Nervosa Nervosa
Svartidaudi Svartidaudi
Asphyx Asphyx
Winterfylleth Winterfylleth
Sarke Sarke
Brujeria Brujeria
Nuclear Assault Nuclear Assault
Anaal Nathrakh Anaal Nathrakh
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Cannibal Corpse Cannibal Corpse
Nuclear Nuclear
Decapitated Decapitated
Kreator Kreator
Emmure Emmure
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Ill Niño Ill Niño
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Benighted Benighted
Cattle Decapitation Cattle Decapitation
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Trypticon Trypticon
The Haunted The Haunted
Rosetta Rosetta
Biohazard Biohazard
Annihilator Annihilator
Marduk Marduk
Agalloch Agalloch
Sepultura Sepultura
Kataklysm Kataklysm
Einherjer Einherjer
Defeated Sanity Defeated Sanity
Ring Of Saturn Ring Of Saturn
Cradle Of Filth Cradle Of Filth
Primordial Primordial
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Krisiun Krisiun
Demonic Resurrection Demonic Resurrection

Aktuálně

Máme pro vás další várku kapel! publikováno před 5 dnů, 5 hodin

Máme pro vás další várku kapel! Dnešní balíček uvádí mexický kartel BRUJERIA a kanadští mistři technických zvratů CRYPTOPSY. Z o poznání teplejších krajin pochází indičtí DEMONIC RESURRECTION, kteří se na náš festival vrací jako výrazně známější progresivně death/blacková smečka, než při minulé návštěvě. Zchladit se můžete viking metalovými veterány EINHERJER a surovým švédským black metalem v podání MARDUK, jež zahrají exkluzivně celé průlomové album Panzer Division Marduk. Brazilská NERVOSA přiveze celoženskou sestavu hrající švižný thrash, stejně jako NUCLEAR z Chile, jejiž metal je jak vystřižený ze zlatého věku tohoto žánru. Death metal pro přemýšlivé publikum přivezou australští PSYCROPTIC. Z moderních kapel, pro které jsou výzvou hranice extrémních žánrů, přinášíme americké RINGS OF SATURN. Zástupci post-hardcoru jsou filadelfští ROSETTA, crossover – thrash reprezentují M.O.D. Příznivce psychedelického black metalu jistě potěší islandští SVARTIDAUÐI a old school death metalisty zase polští VADER, kteří jako jedni z mála ve své bohaté kariéře nikdy nezakolísali.

Brutal Assault oznamuje další kapely! publikováno před 3 týdny, 3 dny

BRUTAL ASSAULT potvrzuje další várku kapel pro rok 2015! Holandská death metalová legenda ASPHYX opět po odmlce poctí Josefovskou pevnost svojí přítomností. Další kapelou, jejíž show sklidla na festivalu v minulosti velkolepé ovace, jsou ANAAL NATHRAKH, kteří přivezou svoji porci nenávistného black metalu nařezaného grindcorem. Fanoušky hardcoru jistě potěší účast newyorských klasiků BIOHAZARD. Kované death metalisty může hřát účas švédského all star projektu BLOODBATH a kultovních CANNIBAL CORPSE a pro současnou generaci, která si potrpí na mix death metalu s metalcorem pak máme EMMURE. Do funeral doomových vod spadají fantastičtí ESOTERIC, na opačné straně spektra se pak pohybují nu metaloví ILL NINO. Dále se můžete těšit na charismatické irské veterány PRIMORDIAL a pionýry post thrash/melo death metalu THE HAUNTED.

Brutal Assault oznamuje další kapely pro rok 2015 publikováno před 1 měsíc, 2 týdny

Soupiska 20. ročníku festivalu Brutal Assault se dneškem rozrůstá o dalších osm potvrzených kapel. Mezi nové akvizice jubilejního ročníku patří kanadští thrashoví nestoři ANNIHILATOR, švédští praotci melodického death metalu AT THE GATES, kalifornská death-grindová smečka CATTLE DECAPITATION, německá deathmetalová čtveřice DEFEATED SANITY, deathmetalová ikona nesoucí nesmrtelný odkaz Chucka Schuldinera DEATH DTA, norská progresivní blackmetalová formace ENSLAVED, američtí thrasheři TOXIC HOLOCAUST a v neposlední řade temný hudební projekt Thomase Gabriela Fischera v podobě kapely TRIPTYKON.

Výherci ankety publikováno před 1 měsíc, 3 týdny

Jako každý rok Vám po skončení festivalu přinášíme jména vylosovaných výherců z naší festivalové ankety. Výherce budeme kontaktovat na emailové adresy, které uvedly v anketním lístku. Jelikož nám na Vaší zpětné vazbě velmi záleží, s potěšením sledujeme, že se nám každý rok schází více a více vyplněných anketních lístků a doufáme, že tento trend bude pokračovat. Ještě větší potěšení nám přináší kontinuálně se zvedající hodnocení organizace festivalu, areálu nebo třeba občerstvení. Za Brutal Assault tým Vám můžeme slíbit, že i v roce 2015 se budeme snažit, abyste z festivalu odjížděli s co nejlepšími dojmy!

1. Lucie Janovská
Volný vstup na všechny akce Obscure promotion do konce roku 2014 a na Brutal Assault 2015
2. Patrik Curček
Vstup na Brutal Assault 2015 a 3 CD z produkce Shindy productions
3. Vítězslav Martinák
Volná vstupenka na Brutal Assault 2015

Cenou pro 4. - 15. místo je DVD BA 2011.

4. Ladislava Laušmanová
5. Lubor Kulička
6. Luděk Štěpánek
7. Ivona Horáková
8. Rudolf Strhak
9. Hubert Kazmierski
10. Aleš Donát
11. Kornel Chovanec
12. Gergely Nagy
13. Sabina Dluska
14. Janesz Podolski
15. Ondřej Maršík

Informace o limitované edici vstupenek na BA2015. publikováno před 2 měsíce

Poslední kusy limitované edice vstupenek za 1300,-Kč můžete koupit v Praze v prodejnách Maximum Underground, Lucerna Music bar a Rekomando. Předesíláme, že se jedná o poslední kusy a další už nebudou.

Předloni to trvalo cca 3 týdny, vloni 8 dní a letos den a půl do vyprodání limitovky. Děkujeme! Pro ty, na které se nedostalo, jsou odteď k dispozici vstupenky v kamenných předprodejích za 1650Kč nebo etickety či klasické vstupenky poštou za 1700,-Kč (nově také pro objednávky ze Slovenska za 69 EUR s platbou převodem na účet bez poplatku). Do ticketingových sítí Ticketpro, Ticketportal a Eventim přicházejí vstupenky v ceně 1850,-Kč.

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

Marduk[SE]

Marduk

Hudební styl: black metal

Vader[PL]

Vader

Hudební styl: death metal

Cryptopsy[CA]

Cryptopsy

Hudební styl: technical death metal

Audio Player