Aktuálně

Speciální akční balíčky v našem E-shopu! publikováno před 1 den, 14 hodin

Pokud ještě nejste vlastníky knihy mapující 20 let festivalu a chcete využít probíhající akční nabídky, doporučujeme co nejrychleji navštívit náš E-shop. Do konce roku zde poběží speciální akční prodej, v jehož rámci si můžete výhodně pořídit knihu v kombinaci s merchem nebo vstupenkou na festival. Více v sekci "Shop".

Vítězové z ankety publikováno před 2 dny, 14 hodin

Právě vyhlašujeme vylosované vítěze z naší ankety, která probíhá každoročně na festivalu pomocí anketních lístků ve festivalovém programu a kterou jsme letos rozšířil i na naše webové stránky. Všem zájemcům děkujeme a výhercům gratulejeme! Všem výhercům jsme zaslali email a první tři místa zveřejňujeme níže:

1. místo - Volný vstup na všechny akce Obscure promotion do konce roku 2015 + volný vstup na Brutal Assault 2016.
Hana Tillová
2. místo - Volná vstupenka na Brutal Assault 2016 + 3CD z produkce Shindy prod.
Martin Zalabák
3. místo - Volný vstup na Brutal Assault 2016.
Vladislav Bajaznyj

Kamenné obchody, uzavření ankety a videoreport publikováno před 2 týdny, 3 dny

Od minulého týdne jsou v našich kamenných obchodech dostupné vstupenky na Brutal Assault 2016 za cenu 1.750,- Kč – tato cena je platná do 30.04.2016. Seznam našich kamenných prodejen naleznete zde. Zároveň Vám chceme poděkovat za hojnou účast v naší festivalové online anketě, právě se probíráme Vašimi názory. Dotazník je nyní uzavřen a vítěze vylosujeme a zveřejníme tento týden!

Níže se nachází videoreport obsahující krásné záběry z letošního ročníku, součástí jsou i anglické titulky, které si můžete zapnout vpravo dole!

Oficiální aftermovie a info o vstupenkách publikováno před 1 měsíc, 1 týden

Děkujeme Vám za velký zájem o naši první edici vstupenek! Bohužel zájem výrazně předčil nabídku a tak nám místy kolaboval systém a nedostalo se na všechny, za to se omlouváme. Nyní je v prodeji již druhá edice vstupenek v ceně 1.800 Kč, potažmo za cenu 1750,- v našich kamenných předprodejích, kde bude dostupná od poloviny září. Tato edice se bude prodávat do konce dubna příštího roku. Zároveň s touto informací o ročníku budoucím, konečně odhalujeme i aftermovie z ročníku právě uplynulého!

První lístky na BA 21 v prodeji! publikováno před 1 měsíc, 1 týden

Právě spouštíme prodej první limitované edice vstupenek na Brutal Assault 2016! Na rozdíl od předchozích ročníků budeme tuto edici prodávat pouze v našem online shopu formou e-ticketu zde. Tato edice je limitována počtem 2000 kusů a její cena je 1450,-Kč. Minulý rok se tato edice vyprodala za den a půl, letos očekáváme výdrž těchto vstupenek ještě kratší. Po doprodání limitované edice budou k dispozici vstupenky v ceně 1800,-Kč (e-tickety nebo klasické papírové vstupenky). Ještě levněji si budete moct vstupenky pořídit v síti kamenných prodejen, kam příjdou v první polovině září. Tady bude cena vstupenek 1750,-Kč.

Dále bychom Vám chtěli poděkovat za zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete prostřednictvím emailů a komentářů na sociálních sítích a účastí na anketě v programu přímo na festivalu. A protože nám na Vašem názoru záleží, rozšířili jsme možnost festivalové ankety i do internetové podoby! Využijte tuto možnost ovlivnit line-up a chod festivalu a zároveň vyhrát volný vstup na BA 2016 díky vyplnění dotazníku zde.

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

Birdflesh[SE]

Birdflesh

Hudební styl: Grindcore

Exodus[US]

Exodus

Hudební styl: thrash metal

Současné podmínky

10 °C

čt

Light Rain

11/6 °C

AM Light Rain

9/2 °C

so

Partly Cloudy

9/-2 °C

ne

Partly Cloudy

8/-1 °C

po

PM Rain/Snow Showers

4/-2 °C

Audio Player