Annihilator Annihilator
Decapitated Decapitated
Biohazard Biohazard
Primordial Primordial
Benighted Benighted
Anaal Nathrakh Anaal Nathrakh
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Nuclear Assault Nuclear Assault
Krisiun Krisiun
Ill Niño Ill Niño
Kataklysm Kataklysm
Cradle Of Filth Cradle Of Filth
At The Gates At The Gates
Excrementory Grindfuckers Excrementory Grindfuckers
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Agalloch Agalloch
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Enslaved Enslaved
Asphyx Asphyx
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Emmure Emmure
Defeated Sanity Defeated Sanity
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Cattle Decapitation Cattle Decapitation
Brutal Assault 2014 Brutal Assault 2014
Kreator Kreator
Cannibal Corpse Cannibal Corpse
Winterfylleth Winterfylleth

Aktuálně

Brutal Assault oznamuje další kapely! publikováno před 1 den, 2 hodiny

BRUTAL ASSAULT potvrzuje další várku kapel pro rok 2015! Holandská death metalová legenda ASPHYX opět po odmlce poctí Josefovskou pevnost svojí přítomností. Další kapelou, jejíž show sklidla na festivalu v minulosti velkolepé ovace, jsou ANAAL NATHRAKH, kteří přivezou svoji porci nenávistného black metalu nařezaného grindcorem. Fanoušky hardcoru jistě potěší účast newyorských klasiků BIOHAZARD. Kované death metalisty může hřát účas švédského all star projektu BLOODBATH a kultovních CANNIBAL CORPSE a pro současnou generaci, která si potrpí na mix death metalu s metalcorem pak máme EMMURE. Do funeral doomových vod spadají fantastičtí ESOTERIC, na opačné straně spektra se pak pohybují nu metaloví ILL NINO. Dále se můžete těšit na charismatické irské veterány PRIMORDIAL a pionýry post thrash/melo death metalu THE HAUNTED.

Brutal Assault oznamuje další kapely pro rok 2015 publikováno před 3 týdny, 3 dny

Soupiska 20. ročníku festivalu Brutal Assault se dneškem rozrůstá o dalších osm potvrzených kapel. Mezi nové akvizice jubilejního ročníku patří kanadští thrashoví nestoři ANNIHILATOR, švédští praotci melodického death metalu AT THE GATES, kalifornská death-grindová smečka CATTLE DECAPITATION, německá deathmetalová čtveřice DEFEATED SANITY, deathmetalová ikona nesoucí nesmrtelný odkaz Chucka Schuldinera DEATH DTA, norská progresivní blackmetalová formace ENSLAVED, američtí thrasheři TOXIC HOLOCAUST a v neposlední řade temný hudební projekt Thomase Gabriela Fischera v podobě kapely TRIPTYKON.

Výherci ankety publikováno před 1 měsíc

Jako každý rok Vám po skončení festivalu přinášíme jména vylosovaných výherců z naší festivalové ankety. Výherce budeme kontaktovat na emailové adresy, které uvedly v anketním lístku. Jelikož nám na Vaší zpětné vazbě velmi záleží, s potěšením sledujeme, že se nám každý rok schází více a více vyplněných anketních lístků a doufáme, že tento trend bude pokračovat. Ještě větší potěšení nám přináší kontinuálně se zvedající hodnocení organizace festivalu, areálu nebo třeba občerstvení. Za Brutal Assault tým Vám můžeme slíbit, že i v roce 2015 se budeme snažit, abyste z festivalu odjížděli s co nejlepšími dojmy!

1. Lucie Janovská
Volný vstup na všechny akce Obscure promotion do konce roku 2014 a na Brutal Assault 2015
2. Patrik Curček
Vstup na Brutal Assault 2015 a 3 CD z produkce Shindy productions
3. Vítězslav Martinák
Volná vstupenka na Brutal Assault 2015

Cenou pro 4. - 15. místo je DVD BA 2011.

4. Ladislava Laušmanová
5. Lubor Kulička
6. Luděk Štěpánek
7. Ivona Horáková
8. Rudolf Strhak
9. Hubert Kazmierski
10. Aleš Donát
11. Kornel Chovanec
12. Gergely Nagy
13. Sabina Dluska
14. Janesz Podolski
15. Ondřej Maršík

Informace o limitované edici vstupenek na BA2015. publikováno před 1 měsíc, 1 týden

Poslední kusy limitované edice vstupenek za 1300,-Kč můžete koupit v Praze v prodejnách Maximum Underground, Lucerna Music bar a Rekomando. Předesíláme, že se jedná o poslední kusy a další už nebudou.

Předloni to trvalo cca 3 týdny, vloni 8 dní a letos den a půl do vyprodání limitovky. Děkujeme! Pro ty, na které se nedostalo, jsou odteď k dispozici vstupenky v kamenných předprodejích za 1650Kč nebo etickety či klasické vstupenky poštou za 1700,-Kč (nově také pro objednávky ze Slovenska za 69 EUR s platbou převodem na účet bez poplatku). Do ticketingových sítí Ticketpro, Ticketportal a Eventim přicházejí vstupenky v ceně 1850,-Kč.

Brutal Assault 2015 hlásí první kapely a startuje prodej limitované edice vstupenek publikováno před 1 měsíc, 1 týden

Do začátku jubilejního 20. ročníku festivalu Brutal Assault sice zbývá více než deset měsíců, ale již nyní přicházíme s prvními informacemi ohledně začátku prodeje limitované edice vstupenek a prvních potvrzených kapel.
Dnešním dnem do prodeje přichází limitovaná edice 2000ks vstupenek za cenu 1300,- Kč. Tyto vstupenky lze zakoupit výhradně v kamenných prodejnách (Praha, Brno, Plzeň, Jaroměř), nebo formou e-ticketu přes webové stránky festivalu, anebo formou dobírky (zde je pak cena vstupenky 1350,- Kč). Přímý link pro objednání: http://www.shindy.cz/ Kompletní informace o prodeji limitované edice naleznete v sekci „Vstupenky“.
Po vyprodání limitované edice budou v prodeji vstupenky v ceně 1650,- Kč (kamenné předprodeje) a 1700,- Kč (e-ticket nebo klasická vstupenka na dobírku). Od 20.10.2014 budou k dostání vstupenky také předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim, zde bude cena 1850,- Kč. Vstupenky v těchto cenových hladinách budou v prodeji do 30.4.2015. Poté se jejich cena bude navyšovat.

Kupovat zajíce v pytli by se možná někomu nemuselo líbit a proto přicházíme s první skupinou potvrzených kapel, které se představí 5. – 8. srpna v josefovské Pevnosti.

Abecední výčet kapel zahajují američtí melancholici AGALLOCH, následuje dvojka: melodic deathmetalová formace BE’LAKOR a deathmetaloví BENIGHTED, britská black/gothic metalová legenda CRADLE OF FILTH, polští resp. řečtí deathmetaloví neznabozi DECAPITATED a DEAD CONGREGATION, němečtí grindeři EXCREMENTORY GRINDFUCKERS, northern hyperblast v podání Kanaďanů KATAKLYSM, thrashová modla KREATOR, brazilská deathmetalová mlátička KRISIUN, newyorkští thrasheři NUCLEAR ASSAULT, black/thrash reprezentující Norové SARKE, nepřekonatelná SEPULTURA a výčet zakončují britská blackmetalová formace WINTERFYLLETH.

<< Starší novinky

Nově potvrzené kapely

Cannibal Corpse[US]

Cannibal Corpse

Hudební styl: death metal

Biohazard[US]

Biohazard

Hudební styl: hardcore

Emmure[US]

Emmure

Hudební styl: deathcore

Audio Player