Brutal Assault 2019 je vyprodán

03.07.2019

Mnohokrát děkujeme, jsme vyprodáni! Festival už více než měsíc před svým konáním opět naplnil své fanouškovské kapacity a nebude k prodeji už nabízet žádné vstupenky. Pět pódií a více než 130 interpretů tak de facto zná všechny své fanoušky.

Brutal Assault je ve svých 24 letech na mapě metalového světa zavedeným pojmem i přesto, že nabitý (vč. úterní warm-up party pětidenní) lineup nestaví jen na masově vyhledávaných tahácích. Pro jeho návštěvu hovoří hudební produkce nejvyšší jakosti a vytříbená dramaturgie, ale i skvělá lokace historické pevnosti a doprovodný umělecký program.

Důkazem budiž majoritní podíl zahraničního publika, které do vojenského areálu každoročně neváhá přicestovat z nejvzdálenějších koutů světa i v době, kdy si návštěvníci festivalů na jejich nedostatek nemohou stěžovat. Diverzita místa konání koncipovaného jako malé město (uličky, náměstí, bary, sklepy ad.) skýtá spoustu možností k bádání a nabízí dost pohodlí ke komfortně strávenému času na festivalu.

K tomuto komfortu určitě nepatří fronty. Proto obzvláště Vám, kteří se na festival chystáte už v úterý či středu, silně doporučujeme využití služby fulfillment, abyste festivalovým odbavením prošli bez sebemenšího zdržení.

Bezproblémová oslava neomšelého extrému, okrajových umění a všech odstínů temnoty pak bude výjimečná i díky Vám. Ještě jednou děkujeme Vám všem!