Lineup úterní warm-up party!

27.06.2019

Ještě než zveřejníme podobu celého programu a zbývající detaily k úterní warm-up party, přinášíme Vám alespoň její lineup a základní informace.

Hlavní hvězda pro bujarou zábavu snad nemůže být vhodnější. S odlišným setem od toho festivalového už v úterý přijede Leo Moracchioli a jeho FROG LEAP, kteří svými nápaditě zmetalizovanými předělávkami známých hitů vyprodávají nejednu halu (vč. pražské Lucerny v dubnu). Leo má v zásobě Lady Gaga, Abbu, Prodigy, Adele, Gorillaz, Rihannu, Michaela Jacksona nebo Panteru a desítky dalších, přijďte na otevřený večer prosycený nejzvučnějšími peckami napříč scénou v hojném počtu, bude o Vás dobře postaráno! Dalšími, kdo se na warm-up party představí, jsou němečtí nálodotvůrci NAILED TO OBSCURITY. Jejich nová deska „Black Frost“ moc pěkně melodiemi roztáčí death/doomová kola.

Zbývající čtyři kapely reprezentují CZ/SK scénu. Novou desku „Doomed“ představí melo/death/grind masomlýnek z Děčína jako jedna z našich nejdéle sloužících kapel - FLESHLESS! Progresivní metody na death metal aplikují Slováci MORNA, další Slováci AEON WINDS do atmosférického black metalu zasazují i ambientní pasáže a určitě nevynechají svou verzi „Inno Satanas“ od EMPEROR. Celou warm-up party hutnými tóny moderních core-směrů rozezní VICTIMS. Tahle úderka právě dodělává debutové album, těšte se na spoustu nové muziky.

Warm-up party se bude konat v areálu festivalu od 17h, tentokrát však na zadním pódiu! Areál bude otevřen od 14h!

Všem doporučujeme přijít s dostatečným časovým předstihem, abyste se vyhnuli případným frontám. A jelikož i warm-up party bude bezhotovostní, ještě více apelujeme využít naší služby FULFILLMENT, protože přijít na fesťák už s náramkem a třeba i jen částečně nabitým kreditem na čipu z Vás udělá pány situace, kteří se budou moci hned od první chvíle začít bavit a nezmeškají případně ani vteřinku!

WARM-UP PARTY - úterý 6. srpna
Areál otevřen od 14:00

17:00-17:35 VICTIMS
18:00-18:35 AEON WINDS
19:00-19:35 MORNA 
20:00-20:40 FLESHLESS
21:05-21:45 NAILED TO OBSCURITY 
22:10-23:00 FROG LEAP