JOSEFSTADT - orientační mapka, kempy a webovky

14.07.2021

Předprodej kempů i parkingu už běží, rádi bychom tuto informaci doplnili o pár detailů ke každému kempu.

V nabídce máme dva VIP kempy, které stavíme zejména pro vaši bezpečnost. Proto jsou nejen oplocené, ale taktéž ostrahou nonstop hlídané od středy 15:00 do neděle 11:00.

Velký KEMP 1 bude rozdělen do sektorů a svou rozlohou odpovídá kapacitě Josefstadtu. Má plnou výbavu, takže ihned po příjezdu budete moci na SWAP (výměna vstupenek za festivalový náramek) a do areálu se tak dostanete bez dalšího zdržení oběma vstupy. Rovněž tu bude TOP-UP (dobíjení kreditu), sprcha i stánek s občerstvením.
Menší KEMP KUŽELNA je od hlavního vstupu do areálu vzdálen jen 3 minuty chůze. Pro technologická omezení má ale pouze úschovnu, hned u hlavního vstupu však bude SWAP. Sprchu bude možno využít v Kempu 1.
Podařilo se nám zajistit též plochu pro volné kempování, která navazuje na Kemp 1. Nejedná se o hlídaný prostor, proto dbejte na zvýšenou bezpečnost a buďte obezřetní, co ve stanu necháváte.
Stanování mimo tyto kempy není povoleno a může být sankcionováno.


Nejdůležitější informace ohledně JOSEFSTADTu naleznete na této speciální stránce: https://brutalassault.cz/cs/josefstadt