Máme nový kanál na Vimeo!

11.05.2021

Těší nás váš obrovský zájem o live videa z Brutalu, které publikujeme na našem YouTube kanálu, kde vás už je přes neuvěřitelných 53 tisíc!

Dlouhodobě si píšete o kompletní záznamy a my jsme přemýšleli, jak to celé zrealizovat. Dělat celé sety je pro nás časově i finančně daleko náročnější, ale nakonec jsme to vymysleli - představujeme vám náš nový kanál na Vimeo: vimeo.com/brutalassault!

Ke zhlédnutí tu budou vybrané celé koncerty v top kvalitě, další budou postupně přibývat. Abychom pro vás mohli toto celé připravovat, sety budou dostupné za drobný poplatek. Výnos nejde jen na výrobu videí a poplatky autorských práv, ale dělí se mezi festival a interpreta, takže svou koupí podpoříte nejen Brutal, ale i Vaši oblíbenou kapelu!
Na začátek jsme pro vás udělali tři sety. Již legendární set Animals As Leaders z roku 2016, který se na YouTube blíží hranici 4 mil. zhlédnutí, a pak sety old school rouhačů Sadistic Intent a ulítlé Vampillia. Na dalších záznamech pracujeme.

Náš YouTube kanál samozřejmě nekončí, Vimeo jen rozšiřuje paletu nabídky, o kterou si trvale několik let píšete, takže… děkujeme za zájem, jdeme na to!