Nová várka kapel!

26.11.2018

Nová várka kapel je tu a začneme s nejmladším jménem, které potěší nejednoho milovníka skvělého thrash metalu. Novozélandští ALIEN WEAPONRY jsou dozajista jedním z nejzajímavějších jmen na současné metalové scéně. Co naplat, že hochům není ani dvacet let, hraje jim to i tak skvěle!

Nebudeme žánrově odbočovat a s dalším jménem se ponoříme tentokrát do více nostalgické vlny. Novinkou Damned If You Do (2018) protáhnou krky američtí veteráni METAL CHURCH!

Novátorským přístupem a progresivními melodiemi pročísne Josefovskou pevnou britská trojice TOSKA, která se nám představí se svým novým přírůstkem Fire By The Silos (2018). Špína, hnus a zmar nesmí na Brutal Assaultu nikdy chybět, o tu nás nepřipraví ti nejpovolanější, čarodějové z opiových doupat ELECTRIC WIZARD. Se špínou si budeme ještě chvilku hrát a přidáme k ní velkou dávku chladu a temna. Norská mlha se dostaneme po kůži každému, kultovní TAAKE si totiž našli cestu i na Brutal Assault! 

Oproti tomu, brutalita a agresivita z Evropských luhů a hájů, za tónů skvělé desky TerrorVision (2018), rozdrtí lebku nejednoho návštěvníka. Belgičtí ABORTED nám přesně ukáží, zač je toho loket. Legendy není třeba nikdy sáhodlouze představovat a v tomto případě nám jistě dáte za pravdu, když řekneme, že britské železo je jedno z těch nejlepších. Zasvěcení jistě tuší, že nás svojí přítomností poctí ikoničtí CARCASS!