BRUTAL ASSAULT 2022 festivalová permanentka - voucher pro ZTP a ZTP/P

[PRINT@HOME voucher]

Využijte nákupu voucheru v elektronické podobě. Voucher si stáhněte jako PDF soubor ze záložky OBJEDNÁVKY ve svém uživatelském profilu. Voucher si vytisknete a přinesete s sebou na festival.


Držitelům průkazů ZTP nebo ZTP/P nabízíme zlevněnou vstupenku.

Podmínky pro uplatnění slevy:
1. Objednáte si a zaplatíte tento voucher, výměna za platnou vstupenku na festival proběhne u hlavního vstupu u okénka označeného ZTP. Samotný voucher není vstupenkou a neopravňuje ke vstupu na festival, je třeba ho nejprve vyměnit za platnou vstupenku.
2. Slevu může čerpat pouze oprávněný držitel platného  ZTP nebo ZTP/P průkazu po prokázání totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas; jiné typy dokladů nebudou akceptovány).
3. Pro držitele ZTP/P průkazu nabízíme slevu i pro průvodce. V tomto případě si objednejte vouchery v počtu 2ks. K výměně voucheru za platnou vstupenku se musíte dostavit současně.
4. Držitelům průkazů ZTP nebo ZTP/P bude umožněn vstup na vyvýšenou bezbarierovou platformu přímo na hlavní ploše festivalu. Vozíčkáři budou upřednostněni, kapacita je cca 15-20 vozíčkářů.

5. Nabízíme pouze limitovaný počet voucherů pro držitele průkazů ZTP nebo ZTP/P. Po vyčerpání jejich počtu nemůžeme garantovat navýšení počtu kapacit ani zakoupení či dokoupení zlevněné vstupenky na místě.

K dispozici:

98%

€ 68.00