VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ 2500,-Kč [PRINT@HOME poukaz]

Nevíte, co darovat svým blízkým? Potěšte je dárkovým poukazem na nákup jakéhokoliv zboží v našem eshopu!Tento dárkový poukaz může být uplatněn na celý sortiment internetového obchodu brutalassault.cz

------------------------------------------------------------------------------

Podmínky pro použití dárkového poukazu:

1. Hodnota uvedená na přední straně poukazu Vám bude odečtena z ceny nákupu v internetovém obchodě brutalassault.cz
2. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem, jehož celková hodnota je stejná nebo vyšší než hodnota poukazu.
3. Na jednu objednávku lze uplatnit nanejvýš 1 poukaz.
4. U zboží, na jehož hodnotu byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvoření adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
5. Poukaz je platný 1 rok od nákupu.
6. Poukazem lze uhradit pouze nákup v internetovém obchodě na stránkách brutalassault.cz
7. Pro získání podrobných informací, jak postupovat při uplatnění poukazu při nákupu přes e-shop, navštivte naše internetové stránky brutalassault.cz nebo volejte na infolinku 774 744 639 v pracovních dnech od 08:00 do 15:00 hod.
8. Po použití kódu k úhradě nákupu na brutalassault.cz se poukaz stává neplatným.
9. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami a reklamačním řádem společnosti Brutal Assault Agency s.r.o.
10. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.
11. Poukaz lze použít na jakémkoliv zákaznickém účtu registrovaném na brutalassault.cz. Kupující ho může bezúplatně darovat.
12. Kupující není oprávněn poukaz dále přeprodávat třetím osobám. V případě, že tak i přes tento zákaz učiní, je plně odpovědný za případné škody, které třetím osobám vzniknou.

K dispozici:

97%

2500.00 Kč