REGARDE LES HOMMES TOMBER

Poprvé na BA

Země: France
Styl: BLACK METAL / POST-HARDCORE

Francouzští REGARDE LES HOMMES TOMBER z temných stínů vylezli v roce 2013 masivním eponymním albem vydaným prostřednictvím Les Acteurs De L'Ombre Prod. Kapela do metalové komunity okamžitě vtiskla svou vizi: epická směsice atmosférického black metalu, sludge a death metalu šířící temný vesmír inspirovaný posvátnými písmy.

V roce 2015 vyšlo album „Exile“, které přineslo extrémnější vlivy a rozvíjelo dramatický smysl pro vyprávění prostřednictvím rafinovaně vyvážených písní. REGARDE LES HOMMES TOMBER si pak získali respekt i intenzivními a rituálními koncerty, jejichž mystická aura nadchla publika Hellfestu, Roadburnu ad. a mnoha klubů po celé Evropě, kde Frantíci hráli po boku Der Weg Einer Freiheit, Yob, Enslaved, Amenra...

V roce 2020 se REGARDE vrací s závěrečnou kapitolou své trilogie nazvanou „Ascension“. Pokračuje vyprávěním po „Exile“ a nahrávka označuje konec a nový začátek. Spojením sil se Season of Mist při vydání tohoto alba kapela ohlašuje novou éru black metalu s osobitým puncem.