Cashless

18.07.2019

https://brutalassault-pcs-wwws.intellitix.com/Pokud jste si neobjednali FULFILLMENT, Vaše vstupenka bude u hlavního vchodu vyměněna za látkovou pásku jako minulé roky (tzv. SWAP), která slouží i jako nosič RFID čipu. Kontrola čipu na pásce na hlavní bráně Vás po přiložení ke čtečce opravňuje ke vstupu do areálu festivalu, stejně tak je třeba provést check out - tedy „odpípnout“ se při odchodu z areálu.
Na čip se nahrává virtuální kredit, kterým se platí v areálu festivalu. Dobití je možné provést na TOP-UP okénkách v areálu, nebo online. Pro jistotu si poznamenejte oba kódy, které najdete na spodní části čipu - mohou být využity pro online registraci, která umožňuje pohodlné online dobíjení kreditu bez čekání ve frontě u dobíjecího Top-Up okénka.

Vaši vstupenku nebo doručený náramek  si můžete online registrovat ještě před začátkem festivalu na stránce https://brutalassault-pcs-wwws.intellitix.com/ a kredit si předplatit z pohodlí domova. Přebytečný kredit Vám po online registraci zašleme po skončení festivalu zpátky na účet. Pokud budete mít s páskou jakékoliv obtíže, navštivte Customer Care okénko.