ZTP VSTUPENKY A JUNIOR PASS

07.05.2019

Brutal Assault není festivalem čistě jen o hudbě a umění. Krom výjimečného projektu “BA SOBĚ”, kdy se dobrovolníci z řad fanoušků vlastníma rukama podílí na renovaci josefovské pevnosti a přispívají ke zvelebování areálu, festival myslí nejen na mladé, ale i ty, kteří v životě třeba neměli tolik štěstí. Pro tyto dvě skupiny jsme připravili speciální vstupné na celý festival.

Už festivalovým standardem je zlevněné vstupné pro držitele průkazů ZTP + ZTP/P a jejich doprovod. A abychom čas strávený na festivalu ještě více usnadnili, pro držitele těchto průkazů je určen i přednostní odbavovací koridor a po dobu konání festivalu zbudovaná vyvýšená bezbariérová platforma přímo na hlavní ploše festivalu.

DISABLED – voucher pro ZTP a ZTP-P
https://shop.brutalassault.cz/cs/tickets/detail/id/155 
A teď to hlavní! Každoročně na Brutal Assault jezdí čím dál větší množství fanoušků z řad mladších ročníků, proto jsme se rozhodli jít naší budoucnosti naproti a do prodeje nasazujeme další typ zlevněných vstupenek „JUNIOR PASS“ v limitované edici 300 ks. Věříme, že tímto krokem nepotěšíme pouze rodiče, ale především naši nadcházející generaci. Berte proto náš shop brutálním útokem - MLÁDÍ PLNOU PAROU VPŘED!


JUNIOR PASS 13-17 let
https://shop.brutalassault.cz/cs/tickets/detail/id/156Na závěr podotýkáme, že pro děti do 12 let (včetně) je vstupné na festival v doprovodu odpovědné osoby starší 18 let zdarma.