Finální update pro JOSEFSTADT

27.07.2021

Finální update pro JOSEFSTADT je tady, a s ním přichází i headliner festivalu. Tím se stávají švédští HYPOCRISY!

S dobrými zprávami jsou spojeny i ty nedobré. Soupiska je z důvodu kovidu chudší o Conjurer, které nahrazují polští moderňáci THE MATERIA, a Pestilence. Nahrazují je však VADER, jejichž jméno v komentářích rezonovalo snad nejvíce.

Dále se těšit můžete na emocemi nabitý post-hardcore kluků ze SKYWALKER, emoce a atmosféru do moderně uchopeného deathu dávají i INNERSPHERE. Thrashující hardcore pěstí vás udeří CRIPPLED FINGERS, STÍNY PLAMENŮ naopak dovezou poctivý blackoš a grindující INSISTENT zas severskou scénou ovlivněný grindcore. A na závěr jedna premiéra - ALTAR'S ABLAZE znát nebudete, ale prozradíme, že se jedná o death/black projekt výlučně z řad známých českých muzikantů.


Line-up: Ad Nauseam, Altar's Ablaze, Azarath, Beast Within The Sound, Belzebong, Bohemyst, Burning Witches, Catastrophe, Crippled Fingers, ČAD, Debustrol, Decapitated, Destruction, Distant, Doomas, Dordeduh, E-Force, Gride, Gruzja, Harakiri for the Sky, Hypocrisy, Igorrr, Implore, InnerSphere, Insistent, Materia, Marduk, Mean Messiah, Mental Cruelty, Mgla, Mindwork, Reactory, S.D.I., Sick Sinus Syndrome, Skywalker, Sněť, Spasm, Stíny Plamenů, Teethgrinder, Truchlo Strzygi, Vader, Within Destruction