BRUTAL FOREST - první výsadba

23.11.2020

Moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili víkendové výsadby lesa Brutal Forest. U Černé studánky, nedaleko obce Býšť, jsme společně vysadili více než 2.000 odolných jedlí, dubů a buků. Ty jednak pomohou zalesnit naši krajinu, která utrpěla po kůrovcové kalamitě, a jednak sníží ekologickou stopu našeho festivalu.

Děkujeme i Lesy ČR za maximálně vstřícnou spolupráci na tomto projektu. Zájem o výsadbu lesa byl obrovský, takže určitě budeme chystat pokračování. Pokud byste chtěli Brutal Forest a naše další ekologické aktivity podpořit i jinak, přichystali jsme pro vás speciální merch.

Při výběru textilu i potisku těchto triček jsme si však dali obzvláště záležet. Ekologicky šetrný textil zn. Stanley and Stella, který má stejně jako tiskařské barvy certifikaci ekologické nezávadnosti GOTS (Global Organic Textile Standard). Z výtěžku budeme spolufinancovat všechny naše eko-aktivity, jakožto i projekt Brutal Forest. Nemůžete-li např. vyjet do terénu sázet, můžete se takto stát částečným donátorem a být u toho s námi.

trička: brutalassault.cz/cs/sc-31/brutal-merch
fotky: facebook.com/media/set/?vanity=brutalassault.cz&set=a.3593944253996619