Komplet line-up pro EMFA

13.07.2020

Že BRUTAL ASSAULT spojil síly s dvanácti evropskými festivaly za účelem vytvoření jedinečné online akce, už dávno víte. Dnes zveřejňujeme plnou a konečnou sestavu tohoto „festivalového víkendu“ ve dnech 7., 8. a 9. srpna a vstupenky jsou nyní v prodeji (cena pouhých 6,66 EUR) na adrese www.MetalFestivalAlliance.com.

Po celý víkend budete moci sledovat předtím deset neviděných setů: SABATON (jejich headliner show z Bloodstocku 2019) a AVATAR (jejich headliner show z Alcatrazu 2019), stejně jako koncerty TESSERACT (na Bloodstocku 2019), THY ART IS MURDER, NAPALM DEATH, GRAND MAGUS a BATTLE BEAST (vše ze Summer Breeze 2019), velkolepé show HARAKIRI PRO SKY (Party.San 2015) a DEMOLITION HAMMER a TERROR (koncerty z Brutal Assaultu 2019 a 2018). Pak dvě dříve nevydané živé skladby DEE SNIDERa (z Bloodstocku 2019).

Dále o festivalovém víkendu dostanete širokou škálu zcela nových, pro festival speciálně zaznamenaných živých setů, a to od ROTTING CHRIST, BUTCHER BABIES, ORANGE GOBLIN, HEIDEVOLK, PRIMORDIAL, KING 810, AMENRA, PARASITE INC., ALIEN WEAPONRY, VENOM PRISON, MASS HYSTERIA, ANGELUS APATRIDA, EVERGREY, KAMPFAR, VENOM INC., UNLEASH THE ARCHERS, LEGION OF THE DAMNED, DIRTY SHIRT, GUTALAX, KISSIN’ DYNAMITE, EVIL INVADERS, iPENDEJO!, DER WEG EINER FREIHEIT, CULT OF FIRE, LÈPOKA, SPOIL ENGINE, SVART CROWN, DESERTED FEAR, DEAD LORD, ROADKILLSODA, NYTT LAND, WHITE WALLS a SKYEYE.

Pokud se vám tedy často nedaří odchytit kapelu v jejich hracím času, nebojte se, všechny sety budete moci přehrávat až 48 hodin poté.

Kromě živých vystoupení budete moci sledovat řadu zcela nových videohovorů, pořízených speciálně pro tuto akci. Zjistěte, co vaši oblíbenci – např. DEVIN TOWNSEND, JAMEY JASTA, PHIL RIND, DEE SNIDER, BIFF BYFORD, WINSTON MCCALL, CRISTINA SCABBIA, WEDNESDAY 13 a mnoho dalších – dělali, aby se zabavili, když byli během pandemie doma, a zjistěte, zda u nich na obzoru zraje nějaká nová hudba. Všechny odpovědi a další informace budou odhaleny během EMFA víkendu.

Koupí vstupenky na událost EMFA podpoříte přežití nezávislého festivalového sektoru, který bez skutečného konání festivalů nemá šanci na přežití, takže za svých 6,66 EUR v „celodenní festivalové vstupence“ si budete moci užít tři dny exkluzivní zábavy od 35+ metalových kapel z různých míst světa, plus další speciální obsah. Z pohodlí vlastní pohovky. Časový rozpis s hracími časy události budou vyhlášeny v následujících týdnech. Vstupenky jsou k dispozici už nyní na www.metalfestivalalliance.com.

Žádný festival by také nebyl bez festivalového merche, takže na stejné adrese v obchodě EMFA naleznete také dva designy exkluzivních trik.

European Metal Festival Alliance je společná akce festivalů Brutal Assault (Česká republika), Bloodstock a Alcatraz (Belgie), ARTmania (Rumunsko), Dynamo a Into The Grave (Nizozemsko), Leyendas Del Rock (Španělsko), Metal Days (Slovinsko), Midgardsblot (Norsko), Motocultor (Francie), Resurrection (Španělsko), Party.San a Summer Breeze (Německo).

A abyste se navnadili, po celé léto budeme na adrese www.MetalFestivalAlliance.com představovat celou řadu předchozích záběrů z festivalové spolupráce, včetně mnoha setů, které též nebyly dříve vysílány.

Takže ještě jednou, European Metal Festival Alliance se koná ve dnech 7. až 9. srpna – dejte nám svou podporu a staňte se součástí této historické akce!