Forum

Ian sagte 02/11/2009 17:44

Dethklok !! Dethklok !! Dethklok !!

Dethklok nesmí chybět na BA. Je to přece nejlepší kapela na světě :-D

immortal_fan sagte 02/11/2009 17:44

Nile

Taky se jako spousta ostatnich primlouvam za Nile a hrozne rad bych tu u nas videl taky Kalmah…. a nejakej trhlej folk, jako treba Finsterforst nebo Ensiferum…A Gorgoroth v nove sestave by taky urcite nebyli spatni :)
Hamster sagte 02/11/2009 17:11

D:S:O

Shindy proč??? Co spojuje DSO s Brutal Assaultem? Jestli to bude jejich jedinej koncert tenhle rok v ČR tak asi nebudu jedinej, kdo by tě rád uškrtil…
pokud chceš v tomhle trendu pokračovat tak bych si přál Tarju, Kamelot, Edguy, The Gathering, či Within Temptation.

DSO si užiju, i když podle velikosti fontu budou v raných odpoledních hodinách… každopádně BA byl ten poslední fest, kde bych DSO tipoval a nemam tě za to rád. Jediný, čim si to napravíš, by byli Unexpect (který si mimochodem v Progressive Nation 2009 s Dream Theater a Opeth propásl, za tenhle koncert bych vyhodil i litra, jenže nejbližší byly na severu Polska a v Lublani, tedy trošku z ruky : (((
opethak sagte 02/11/2009 16:14

tipy pro šindoura !

Zdravím,tak nám začal zase maraton klikání na stránky BA s přáním aby zrovna ta naše oblíbená kapelka byla na seznamu přidaných kapel…BOMBA.Takže prvně velké poděkování za první velmi pestrý čtyřlístek.Povedený výběr hned na uvod Šindíku!!!!Nedá mi to neprozradit pár svých přáníček hned na uvod.Takže už loni jsem si přál My dying bride,God dethroned,Amon amarth,Moonspell,Kreator a letos k nim přidám Slayer,Asphyx,Behemoth,Daath,Epica,Tristania,Gojira,Hypocrisy,Nile,Heaven shall burn,Mantic ritual,Lazarus a.d.,Porcupine tree,určitě ve výčtu chybí něco z blacku že,to jsem si nechal schválně na závěr,na BA ze špičky blacku už bylo snad vše,pouze dvě jména a víc z blacku schánět přece nemusíš-Emperor a Masters hammer.Já vím,jedni to zabalili a druzí po oznámení návratu nechtějí hrát živě,ale vždycky jsou tu nějaká ale,a na 15 ročník v rámci oslav by se náramně hodili,otravovat,otravovat!!!!Poslední věc,jak mám přispět na kapely zakoupením lupenu když nepujdu na zimní BA,kdy spustíš předprodej???
cannobit sagte 02/11/2009 15:28

DEATH METAL!!!!!!!!!!!!!!!!

Souhlas se septim. Letos bylo hodně hvězd z black metalu. Takže když k CC přibudou Deicide, Obituary, Unleashed,Asphyx,Benediction, Bolt Thrower a Nile tak zbytek může býti klidně samej, pro mě nechutnej,progresivní metal. Samozřejmě, že death kapel je mnohem více, ale přece jenom musí něco zbýti na další ročníky:-))
septim sagte 02/11/2009 14:16

CC

byl jsem na CC ted v Blave a maximalni zazitek. Vidim to na vrchol celeho BA 2010. shindy jen tak dale, co nejvice kvalitniho death metalu
nebula sagte 02/11/2009 13:54

Johnny

To mysliš o sobe že…:-)!
jaxatan sagte 02/11/2009 11:59

graveworm

výborně ;-)
Johnny sagte 02/11/2009 11:44

(!)

já sem věděl kdo bude “reagovat”… jo někdo má prostě vždycky co říct, ehm vlastně nemá
nebula sagte 02/11/2009 11:31

.-)

Johnny řekl/a 02/11/2009 11:06
Jack Owen
dík za CéCéčka, ale ta fotka není moc aktuální, tytyty….O co tu de?stara no.-)
Johnny sagte 02/11/2009 11:06

Jack Owen

dík za CéCéčka, ale ta fotka není moc aktuální, tytyty
nebula sagte 01/11/2009 23:23

Anubis

Zblaznil ses nebo co?§!!! tak na začatku,!!!Devin je genius!!! Tak tady ho maš za TREST-The Devin Townsend Project - Addicted (2009) …http://tinyurl.com/yg6tkn5 [tinyurl.com]
nebula sagte 01/11/2009 23:20

.-)

od rana jsem byl ve fochu konečne to jede…!!!
Robostrom sagte 01/11/2009 23:18

...

Deeds of Flesh, Nile, Origin, Spawn of Possession, Necrophagist, Cattle Decapitation, Atheretic, Decrepit Birth, Vile, Sarcolytic, Internal Suffering… minuly rok bol krasny ale chcelo by to nejaky uplny hnusny brutal ten tam chybal napr. Wormed, Cephalotripsy, Condemned, Disgorge, Malignancy, Guttural Secrete, Inherit Disease.. a z blacku napr. Wolves in the Throne Room, Asmodeus, Valdur, Godüs..
prasemaster sagte 01/11/2009 21:40

...

Teda Shindy, začátek výbornej, hlavně teda ty D:S:O, to je pecka! Moc rád bych příští rok viděl ještě třeba Watain, Kampfar, Ahab, My Dying Bride, Candlemass nebo Ava Inferi. A z těch míň realných třeba Enochian Crescent nebo Ram-Zet:)
Northallfix sagte 01/11/2009 21:32

No nevim.

Jestli to takle bude pokračovat dále, tak mám dojem, že pevnost bude malá. Zatím OK - JET. :)
Brutalpussy sagte 01/11/2009 20:24

...

Super, zatím to vypada hodně dobře byl bych moc rad kdyby se letošního ročníku mohli zučastnit i Abysmal Torment! :-)
Little sagte 01/11/2009 20:19

Canibalove

Tak ted uz bych klidne kvuli nim objednaval listek :)
ZakkDarrell sagte 01/11/2009 20:11

Kapely

DIKY DIKY DIKY za Devin Townsenda! Malem jsem mel orgazm jak jsem otevrel stranku! Jsem dlouholetej fanousek Brutalu a kazdy rok jezdim pravidelne z Italie, a musim rict ze se opravdu vylepsujete rok za rokem! Cannibal corpse je taky dobra palba! Jeste diky!
krtek sagte 01/11/2009 19:02

super

CC bomba shindy dik :-).pls este ANNIHILATOR,WARPATH,UNLEASHED,MOONSPELL a loni odpadli BBB.
oushit sagte 01/11/2009 17:51

ja

ja bych to videl na theriony hypocrisy a avulsed!!!!!!!!!!
canibal sagte 01/11/2009 14:05

DSO

Shindy dííííííííííky za Diablo swing orchestra. Paráááááááááádááááááááá, se těším jak malej.
gruly sagte 01/11/2009 14:01

ou yes

Cannibal Corpse a Graveworm:)))) Lepší začátek si neumim představit, ještě Slayer a Hypocrisy a dostanu se do totální hudební extáze:)
Anubis sagte 01/11/2009 13:52

MAZEEEEC CANNIBAL CORPSE!!!!!!!!!!

kapely super!!!!!!akorát ten townsend my na Brutal moc nesedí ale na ty Cannibaly se těšim jak malej kluk na vánoce!!!Za mě osobně bych tam chtěl třeba takový KREATOR,SATYRICON,JOB FOR A COWBOY!!!!!!Dále třeba CHTHONIC!!!!Nebo VADER,SUICIDE SILENCE,APOSTASY,NARGAROTH,MUNICIPAL WASTE,POPPY SEED GRINDER,ZIMMERS HOLE!
Anachronox sagte 01/11/2009 13:29

hustec..

..nově potvrzený kapely zatim super..hlavně na Cannibáče se těšim:)..dále by tu bylo pár přání v podobě dalších kapel..Unleashed,Vesania,Nile,Slayer,Divine Heresy,Arise,Vital Remains,Code,Necrophagist,Meshuggah,Virgin Snatch,Watain,Warbringer,Between The Buried And Me,Lost Soul ..a česká scéna..Pandemia a Hypnos..když jim zas začíná svítat na lepší časy;o).Thats All ježíšku:D

Login

Du hast noch keinen Account? Registriere dich hier

Hilfe

BBcode ist aktiviert

Obscure promotion

Loading events...