News

UPDATE PROGRAMU, PAPÍROVÉ VSTUPENKY, PARKING published 1 rok, 1 měsíc ago

Lineup se na poslední chvíli rozrůstá o dva tuzemské zástupce. Tím prvním jsou MÖRKHIMMEL, hrubý metalický crust s ex-členy Mass Genocide Process nebo Thema Eleven. Tím druhým jsou pak hardcoristi NATURAL BORN FUCKERS.

Rádi bychom také zmínili, že všichni fanoušci, kteří dávají přednost old school papírovým lístkům, mají možnost získat v našich kamenných předprodejích do začátku příštího týdne krásné designové vstupenky. Adresy míst v najdete na našem webu v sekci VSTUPENKY.
Pro ty z vás, kteří si koupili jakýkoliv jiný typ lístku a stáli by o výměnu, bude tato možnost za drobný poplatek 20 Kč na obou festivalových merch stáncích.

V našem e-shopu nově nabízíme nové hlídané parkoviště (parking #3) v atraktivní lokalitě poblíž hlavního vstupu do areálu. Toto parkoviště dokáže pojmout i karavany. Upozorňujeme však, že z něj není možné vyjíždět a vracet se zpět a časy příjezdu a odjezdu jsou striktně omezeny. Parkoviště bude otevřeno a hlídáno: středa od 06:00 do neděle 08:00 non stop. Nájezd bude možný POUZE ve středu 09.08.2017 mezi 06:00 a 11:00, příjezd v jiný čas je absolutně VYLOUČEN za všech okolností. Stejně tak odjezd bude možný nejdříve v neděli 13.80.2017 od 04:00, odjezd kdykoliv dřív je ZCELA VYLOUČEN. POZOR během parkování NENÍ ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ MOŽNÉ VYJÍŽDĚT A VRACET SE ZPĚT.

Pro ty z vás, kteří si nestihli zajistit hlídané parkování, nebo o něj nestojí vysekalo město část louky (viz mapa), kterou bude možno za tímto účelem využít jako doplněk k bezplatnému parkování v ulicích Josefova.

POZOR, FESTIVAL SE BLÍŽÍ VYPRODÁNÍ! published 1 rok, 1 měsíc ago

Děkujeme za přízeň všem našim fanouškům, kteří si již vstupenky sithli pořídít a ty otatní musíme důrazaně varovat, že pokud půjdou předprodeje stejným tempem jako doposud, tak bude festival před svým zahájením ZCELA VYPRODÁN! Proto s nákupem rozhodně neotálejte!

Jáma pekel živě published 1 rok, 1 měsíc ago

Středeční hvězdou festivalu budou navrátivští se legendy Master's Hammer. Oficiální premiéra na Brutal Assaultu bude temná.. Jako závdavek si můžete vychutnat Jámu pekel s hostujícím Nergalem z BEHEMOTH!

ROZVRH PODPISOVEK, KAL STAGE A NEDĚLNÍ SHUTTLE BUS DO PRAHY published 1 rok, 1 měsíc ago

Níže naleznete program autogramiád a naší ambientní stage THE KEEP. Pro zájemce o bezstarostnou nedělní cestu do Prahy na hlavní nádraží, popř. na letiště jsme v eshopu nabídli možnost zakoupení jízdy festivalovým autobusem.  Dva autobusy budou odjíždět z Josefova do Prahy na Hlavní nádraží a následně na letiště. Další tři autobusy s těmito dvěmi zastávkami budou vyjíždět z našich hotelů (Academic, Alessandria, Černigov). Na místě budou sedadla k dispozici pouze v případě, že se nevyprodají v předprodeji.

MOBILIZACE UKONČENA - VYPRODÁNO published 1 rok, 1 měsíc ago

Mobilizace ukončena, císař děkuje svým věrným metalovým národům. Pevnost Josefov hlásí VYPRODÁNO! Od tohoto momentu nejsou již vstupenky na festival dostupné v žádných předprodejiních sítích a žádné nebudou k dispozici ani na místě. Ještě jednou vám děkujeme!

drobné změny v programu na poslední chvíli published 1 rok, 1 měsíc ago

Warm-up party se vydařila skvěle, teď si pojďme společně užít fesťák!Z technických důvodů máme na poslední chvíli několik změn v pořadí kapel. SKYWALKER a AVERSIONS CROWN si prohodí sloty. VISION OF DISORDER nakonec na festival nepřijedou, jejich slot obsadí MERCY TIES a středeční progam na MetalGate stage tak začne v 16.30 koncertem MÖRKHIMMEL. COUGH se přesouvají na Oriental stage.

Drobné změny se udály též v sobotním programu MetalGate stage. Aktuální verzi programu najdete na stránkách, ve vašich festivalových průvodcích bohužel tyto informace nebudou, protože změny nastaly až když už byly programy vytištěny.Aktuální verze k dispozici na webu v sekci PROGRAM.grindhouse cinema 2017 published 1 rok, 1 měsíc ago
CÍSAŘ POVSTAL! published 1 rok, 1 měsíc ago

NAPROSTO FANTASTICKÝ KONCERT EMPEROR! Díky že se držíte i v dešti!

varování před bouřkou published 1 rok, 1 měsíc ago

Před tím, než jsme vás mohli varovat zkolabovala mobilní síť a elektřina v celém městě, z bezpečnostních důvodů jsme tak na 30min přerušili program na hlavních pódiích. Program na hlavních pódiích bude pokračovat podle plánu, pouze s 30 minutovým zpožděním. Jiné změny v programu nenastaly.

/VAROVÁNÍ PŘED BOUŘKOU: DALŠÍ BOUŘKA MŮŽE DORAZIT KOLEM 19.00 A PAK MŮŽE ZNOVU NASTAT ZASTAVENÍ PROGRAMU. TATO BOUŘKA BY MĚLA BÝT KRATŠÍ A MÉNĚ INTENZIVNÍ NEŽ TA PŘEDCHOZÍ. DALŠÍ INFO BUDEME PRŮBĚŽNĚ ZVEŘEJŇOVAT.
//19:00 PODLE ČERSTVCH ZPRÁV SE NÁM DRUHÁ BOUŘKA VYHNE.PODĚKOVÁNÍ ZA VĚRNOST BRUTALU published 1 rok, 1 měsíc ago

Jako poděkování za věrnost festivalu počasí navzdory a hlavně za to, že si Brutal pořád dokážete užít naplno pro vás máme 3333 piv Pilsner Urquell, která budou od 20.00 na stanovišti 1 (BEERJET) k dispozici za poloviční cenu, tedy 25,- za Plzeň! Tyto by měly sloužit i jako omluva za chyby ve festivalovém programu na vašich kartičkách, pro aktuální program pokračujte do sekce PROGRAM.

Dále naleznete v obou našich oficiálních merch stanech a ve stánku Brutal Clothing výprodej merche s tričky začínajícími na 100Kč.

A na závěr máme pro ty z vás, kteří se chtějí dostat pohodlně přímo z Brutalu do Prahy poslední volná místo ve festivalových shuttle autobusech, které naleznete v našem eshopu.

Obscure promotion

Loading events...