News

VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM published 1 rok, 3 měsíce ago

aše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni. Navíc jsme poučení z loňských problémů a několik tisíc lidí bude odbaveno již z domova, proto se letos fronty opakovat nebudou.
INFO K PRODEJI STANŮ, PARKOVÁNÍ A VIP KEMPU

Jelikož se VIP kemp blíží vyprodání, zavádíme do prodeje VIP kemp II. Kvůli množícím se dotazům zavádíme pro zájemce možnost zakoupení prostoru pro umístění party stanu ve VIP kempu, ovšem cena bude odpovídat plně naplněném velkému stanu, protože na prvním místě je pro nás kapacita pro ubytování fanoušků. Dále musíme zmínit, že naše hlídaná parkoviště jsou opravdu beznadějně vyprodána a žádné další kapacity v zásobě nemáme a jako poslední novinku na závěr máme dobrou zprávu pro lidi, kteří se nechtějí starat o převážení stanu - do e-shopu přibyla služba dodání stanu přímo do kempu.

Brutal Assault 22 - trailer published 1 rok, 3 měsíce ago

ROZPIS KAPEL, ZMĚNY V SESTAVĚ A WARM-UP PARTY published 1 rok, 3 měsíce ago

Právě jsme na našem webu zveřejnili rozpis kapel, stačí kliknout na odkaz program. Nyní ke změnám v sestavě, tu naneštěstí opouští AEON, za které jsme ovšem obratem našli adekvátní náhradu v podobě HOUR OF PENANCE. To stejné čertužel platí pro PROTECTOR, kteří byli nahrazení dánskými ARTILLERY. Ti budou na BA hrát v jejich pětatřicetileté historii vůbec poprvé a zároveň můžeme potvrdit, že PROTECTOR budou mezi prvními potvrzenými kapelami pro příští ročník. Velmi nepříjemná zpráva přišla z tábora MORBID ANGEL, kteří kvůli problémům s pasy zrušili celé evropské turné. Samozřejmě děláme co je v našich silách, abychom našli adekvátní náhradu, nicméně s takto malým časovým předstihem je to úkol téměř nadlidský. Poslední last-minute změnou v sestavě je vypadnutí SOEN a zároveň přírůstek v podobě Portlandských black metalistů UADA.

Nakonec máme dobrou zprávu pro ty nedočkavce, kteří to hodlají v Josefově roztočit již v úterý osmého. Poblíž odbavovacích stanů před hlavním vstupem bude na Red Bull Tour Bus stage probíhat oficiální warm-up party za účasti kapel HENTAI CORPORATION, LOCOMOTIVE, ČAD, MORKHIMMEL, HUMAN HUMUS, které vystoupí v tomto pořadí. Začínat se bude v 18:00 s koncem naplánovaným na 23:00.

THE KEEP - AMBIENT LODGE published 1 rok, 2 měsíce ago

Na naší noisově ambietní scéně THE KEEP - AMBIENT LODGE bude letos hrát celkem 11 živých umělců + několik DJ's. Těšit se mlžete na:

Arrm (POL), Yhdarl (BEL), Troum (GER), In Slaughter Natives (SWE), Haiku Funeral (FRA),  Gnaw Their Tongues (HOL), Human Larvae(GER), Treha Sektori (FRA), Femeheim (GER), Aghiatrias (CZE), Hluková Sekce (CZ/SK) a monoho dalšího.

AKTUALIZOVANÝ ROZPIS KAPEL A CARCASS JAKO NÁHRADA ZA MORBID ANGEL published 1 rok, 2 měsíce ago

S radostí oznamujeme, že místo zrušených MORBID ANGEL jsme dokázali sehnat prvotřídní náhradu - CARCASS! Vždy se pro vás snažíme hledat adekvátní náhradu, protože hudební obsah festivalu je pro nás vším. Bohužel však hledáme náhradu za WALLS OF JERICHO, kteří na poslední chvíli zrušili účast. Budeme se snažit najít kapelu, která se WOJ vyrovná svým zápalem. V neposlední řadě jsou další úpravy v časovém harmonogramu kapel, kde jsme se snažili vyhnout časovým střetům stylově blízkých kapel! Prosím mrkněte na AKTUALIZOVANÝ ROZPIS KAPEL!

CASHLESS, VSTUPENKY NA MÍSTĚ, FULFILLMENT INFO, DOSTUPNOST SLUŽEB published 1 rok, 2 měsíce ago

Na našem webu jsme právě zpřístupnili sekci CASHLESS, kde se dozvíte kompletně všechny informace k bezhotovostnímu systému, který na festivalu využíváme. Pokud jste se s tímto systémem ještě nesetkali, důrazně vám doporučujeme si pročíst dokument s často kladenými dotazy, ten vám odpoví na všechny případné nejasnosti. Zároveň si již můžete zakládat bezhotovostní účty a nahrávat si na ně peníze tak jako vloni, abyste se vyhnuli případným frontám na nabíjení v areálu. Pro další detaily pokračujte na: 
http://brutalassault.cz/cs/cashless/

POZOR, vaše cashless účty z loňského roku byly deaktivovány, pro BA 2017 je potřeba založit si nový účet!

Důležité upozornění se týká uživatelů služby FULFILLMENT, ve vašem případě nepoužívejte registraci vstupenek, ale počkejte až na doručení náramku (první týden v srpnu) a registrujte si až náramek (další informace dostanete emailem). Jedinými výraznějšími změnami pro ostatní návštěvníky je zrušení virtuálních žetonů a nahrazení cenami v CZK a zrušení jednorázového poplatku 32,-Kč za aktivaci náramku.

Nyní ke vstupenkám, cena vstupenek na místě byla stanovena na 2350,- nicméně tyto vstupenky budou dostupné pouze v případě, že se festival nevyprodá v předprodeji. A jelikož předprodeje již překročily hranici 92%, musíme připomenout, že se letos z kapacitních důvodů vůbec nedostane na vstupenky na jednotlivé dny. Zároveň vás na tomto místě musíme varovat, že se službou FULFILLMENT se nyní mnoho vstupenek zneplatní výměnou za náramky, proto si dávejte velký pozor na nákup vstupenek kdekoliv jinde než z našich oficiálních zdrojů, protože i nepoškozené originální nové vstupenky z druhé ruky můžou být neplatné! K prodejům musíme ještě zopakovat, že zcela beznadějně vyprodané jsou služby jako VIP kemp, hotely, hlídané parkoviště, nicméně samozřejmě můžete využít bezplatného kempu a volného parkování v ulicích Josefova.

WARM-UP KONCERT NA RED BULL TOUR BUSU UŽ V ÚTERÝ 8. SRPNA published 1 rok, 2 měsíce ago

Nedočkaví fanoušci, kteří to hodlají v Josefově roztočit již v úterý osmého, dostanou warm-up párty! Poblíž odbavovacích stanů před hlavním vstupem budou z Red Bull Tour Busu nakládat thrash’n’rolloví HENTAI CORPORATION, hardcore / metal veteráni LOCOMOTIVE, thrashing crustoví ČAD a grindeři HUMAN HUMUS. Hrát se bude právě v tomto pořadí od 18:00 do 22:30. Koncert je zdarma!

Obscure promotion

Loading events...