News

ZMĚNY V LINEUPU NA POSLEDNÍ CHVÍLI published 2 roky, 1 měsíc ago

Opět máme na poslední chvíli několik vynucených změn v line-upu. Svoje vystoupení zrušili ELECTRIC WIZARD, kteří mají aktuálně problémy s cestovními pasy, které jsou drženy na americké ambasádě z důvodu žádosti o americká pracovní víza. Jakkoliv šíleně to zní, do konání festivalu je pravděpodobně nedostanou zpět, náhradní si nemohou vyřídit, protože vzhledem ke svojí minulosti nemají v pořádku svoje osobní dokumenty a na občanku přijet nemůžou, protože na ostrovech občanky neexistují. Nakonec jsme se dohodli na přeložení jejich koncertu na příští rok. Jako náhradu přivezeme italský psychedelický doom UFOMAMMUT. Další změna se týká amerických HC harcovníků TERROR, kteří museli svoje vystoupení zrušit z důvodu komplikací u operace zad zpěváka Scotta. O náhradě za tento slot jsme přemýšleli velmi usilovně a nakonec můžeme s velkým potěšením konstatovat, že se nám podařilo urvat jedno z mála vynikajících živých vystoupeních švédských RAISED FIST! Dále jsme byli nuceni dělat další drobné přesuny z logistických důvodů a když jsme byli v tom, snažili jsme se reflektovat Vaše nejčastější připomínky ohledně kolizí kapel. Všem se bohužel vyhnout nedá, ale mnohé se nám podařilo vyřešit. Vše podstatné naleznete v sekci program.

BRUTAL ASSAULT JE KOMPLETNĚ BEZHOTOVOSTNÍ AKCE published 2 roky, 1 měsíc ago

Tento rok bude na festivalu Brutal Assault použita technologie bezhotovostní platební technologie RFID náramků, která by měla zjednodušit Vaše fungování na festivalu a nám poskytnout data, která nám umožní optimalizovat chod festivalu. Vzhledem k tomu, že je Brutal Assault kompletně bezhotovostní akcí je důležité, abyste věnovali pozornost těmto informacím a důkladně si je přečetli. Věnujte prosím zvýšenou pozornost obchodním podmínkám a zejména dokumentu shrnujícím základní otázky ohledně systému vespod stránky.

Veškeré podstatné informace naleznete na http://brutalassault.cz/cs/cashless/

Vyprodání na spadnutí, autogramiády a horror kino published 2 roky, 1 měsíc ago

Pozor, vzlhedem k velmi vysokému zájmu o vstupenky na festival se letos nedostane na jednodenní vstupenky. Jednodenní vstupenky tedy v prodeji nebudou a velmi se nám tenčí zásoby vstupenek na celý festival, velmi výrazně doporučujeme s nákupem již déle neváhat, vyprodání festivalu se zdá čím dál pravděpodobnějším! Zároveň s touto informací Vám přinášíme plán podpisovek a horror kina.

Nové výstavní prostory, nová ambientní chill-out zóna published 2 roky, 1 měsíc ago

Letos jsme pro Vás připravili nové výstavní prostory a ambietní chill-out zónu KAL (KEEP Ambient Lodge) s živou hudbou a absinthovým barem..

VÝHERCI BACKSTAGE PASŮ, PŘIPOMENUTÍ CASHLESS SYSTÉMU published 2 roky, 1 měsíc ago

Následující výherci backstage pasů z naší #mybrutalassault kampaně nechť se nám ozvou na sud@obscure.cz, gratulujeme!

Tomáš Venc
Jana Hilscherová
Daniela Živanović

Zároveň připomínáme, že pokud se registrujete na https://brutalassault.pay.intellifest.com ještě před festivalem a nahrajate si na svůj cashless účet peníze, nebude muset po příjezdu na festival stát ve frontě na žetony! Další výhody registrace a detailní informace o cashless systému naleznete na cashless stránce.

A zde si můžete přečíst část rozhovoru, který s námi vyšel v čerstvém Reflexu.

Lístky na místě published 2 roky, 1 měsíc ago

Práce na festivalovém areálu jsou v plném proudu, mezitím Vám přinášme informace o vstupenkách na místě. Jak jsme vás informovali předtím, jednodenní vstupenky letos v prodeji z kapacitních důvodů nejsou, nicméně pro každého, kdo na místo dorazí v úterý a ve středu by měl být dostatek celofestivalových vstupů. Navíc jsme po vyřízení všech reklamcí vyšetřili několik málo míst ve VIP campu, které jsme přidali do eshopu.

OFICIÁLNÍ CASHLESS / REFUNDAČNÍ KONTAKT published 2 roky, 1 měsíc ago

Pokud máte jakékoliv problémy s refundací, nebo máte jakékoliv jiné otázky ke cashless systému, prosíme ozvěte se nám na cashless@brutalassault.com
Na všechny emaily postupně odpovíme a ve spolupráci s dodavatelem systému vyřešíme problémy do konce týdne. Stejně tak konce týdne zveřejníme návod. O refundaci můžete žádat jeden měsíc ode dneška.
Zítra se vrátíme k tématu nešťastných středečních front s ještě jednou omluvou a vysvětlením situace.

a je konec published 2 roky, 1 měsíc ago

A je konec... Uvidíme se příští rok společně s EMPEROR, kteří na BA zahrají kompletní album Anthems To The Welkin At Dusk!

Omluva za fronty published 2 roky ago

Ještě jednou - do třetice se vám musíme omluvit za nekonečně dlouhé fronty, které velká část z vás musela vystát ve středu při čekání na výměnu lístku za čip, čímž jsme vám znepříjemnili začátek festivalu. Obdobnou situaci jsme zažili před čtyřmi lety, kdy jsme poprvé ve velkém zaváděli systém e-ticketů a naše čtečky řádně nefungovaly. Ze situace jsme se maximálně poučili a v následujících letech se neopakovala. Letos ovšem došlo ve středu k sérii událostí, které fanouškům značně zkomplikovaly vstup. Prvním faktorem bylo počasí. Déšť nám způsobil téměř půlhodinový výpadek internetu, kvůli kterému jsme otevírali brány festivalu se zpožděním a dále intenzívní déšť znamenal, že se fanoušci méně rozložili v čase a dostavili se k odbavení v nebývalé míře zároveň. Největším problémem ovšem byla dočasná dysfunkce čtyř odbavovacích stanovišť z osmi, kde trvalo dodavateli systému přes hodinu identifikovat problém, který byl v nekompatibilitě vlastních notebooků s dodaným softwarem na čtení čárových kódů. V momentě, kdy se nám podařilo vyřešit provozní problémy jsme dokázali navýšit odbavovací kapacitu z běžných 900 na rekordních 1500 návštěvníků za hodinu, fronty byly však tak dlouhé, že se tenčily jen pomalým tempem.

Co se „odpípnutí“ při vchodu a odchodu týče, access kontrol jsme zavedli, abychom v budoucnu mohli optimalizovat chod areálu a festivalové služby. Systém nám nadále umožňuje zvyšovat bezpečnost, protože umožňuje blokovat kradené náramky/žetony a zablokovat nebezpečné návštěvníky. Veškerá osobní data o registrovaných zákaznících uchováváme v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a nijak nebudou použity pro marketingové účely. Za čas promarněný ve frontách se vám nemůžeme dostatečně omluvit, nicméně doufáme, že výkony kapel společně s každoročními festivalovými vylepšeními a celkově skvělá festivalová atmosféra vám středeční čekání vynahradily a že vaše převažující dojmy z letošního ročníku budou pozitivní. Do příštího roku vás můžeme ubezpečit o tom, že uděláme vše pro to, aby se podobná situace již NIKDY neopakovala. Věříme, že s přičiněním konstruktivní kritiky z vašich řad uděláme velký kus práce na vylepšení festivalu a odstranění nedostatků. Cíl pro příští rok je fronta v maximální špičce do 30 minut. Uvidíme se příští rok s Emperor!

Za pořadatelský tým Tomáš Fiala a Shindy

 

Brutal Assault 2016 anketa published 2 roky ago

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete prostřednictvím emailů a komentářů na sociálních sítích a účastí na anketě v programu přímo na festivalu. A protože nám na Vašem názoru záleží, rozšířili jsme možnost festivalové ankety i do internetové podoby! Využijte tuto možnost ovlivnit line-up a chod festivalu a zároveň vyhrát volný vstup na BA 2017. Kritické názory vítáme stejně jako pochvalu toho, co se Vám na festivalu líbí. Výsledky vyhlásíme zároveň s naší tištěnou festivalovou anketou a i ceny zůstávají stejné: https://goo.gl/forms/0IhLK7KmqxaWHojE2

Obscure promotion

Loading events...