News

Oficiální trailer pro letošní rok zveřejněn! published 2 roky, 2 měsíce ago

LINE-UP JE KOMPLETNÍ! published 2 roky, 2 měsíce ago

Posledními kapelami v našem letošním lineupu jsou pohřebně doomoví BLUES FOR THE REDSUN, divoký zbojnický thrash CATASTROFY, progresivní metalcore FOX TERRITORY, noisový post-metal NOD NOD (zapomeňte ovšem na žánrová klišé) a nakonec post-hardcore elektronika THE TRUTH IS OUT THERE.

Poslední změna v lineupu je bohužel vynucená, po tom, co WHIPLASH museli zrušit veškerá svoje vystoupení v Evropě toto léto, budou v programu nahrazeni německými HOLY MOSES. Dále připomínáme rychle se tenčící zásoby našich levných hostelových pokojů a probíhající soutěž s #mybrutalassault! Informace o hostelu naleznete zde. Co se soutěže týče, prodlužujeme termín prvního kola do zítřka, aby více fanoušků dostalo možnost se zapojit, protože jsme zjistili, že informovanost o jejím průběhu není na dostatečné úrovni. Ihned po vyhlášení vítězů spustíme druhé kolo o další ceny, proto buďte ve střehu! Více o soutěži zde.

Výherci první vlny #mybrutalassault published 2 roky, 2 měsíce ago

První vlna výherců soutěže s #mybrutalassault je zde, výhercům gratulujeme! A nezapomeňte, v průběhu dne rozjedeme další kolo soutěže o jiný druh cen, proto buďte ve střehu! Výherci nechťe se přihlásí na emailu sud@obscure.cz

Maja Gabryelska
Patrik Žák
Asja Bedić
Lucie Horáková
Maciej Waskiałło
Martin Egresi
Filip Avramov
Guillermo Molvert
Dušan Kollár
David Růt

Vyhrajte pět volných vstupů na festival! published 2 roky, 2 měsíce ago

Včera jsme oznámili výherce prvního kola kampaně #mybrutalassault a dnes rozjíždíme kolo druhé, kde je ve hře tentorkát pět volných vstupenek na celý festival! Pravidla jsou stejná jako minule, stačí, když si vygenerujete vlastní plakát a budete příspěvek s Vaším line-upem veřejně sdílet na facebooku, popř. si plakát dáte jako úvodní fotku profilu s hashtagem #mybrutalassault a budete tak automaticky zařazeni do slosování. Pozor, plakát je třeba sdílet s hashtagem viz výše a v režimu "veřejně", nikoliv pouze s přáteli, jinak se nám podle hashtagu nevyfiltruje. Pro vygenerování plakátu pokračujte sem. Pokud s princiipem aplikace nejste dosud obeznámeni, informace naleznete zde.

Dále pak připomínáme, že se ještě stále můžete hlásit na dorovolnické pozice, viz tato zpráva a že jsme v týdnu zveřejnili oficiální festivalový trailer!

Časový plán festivalu oznámen, soutěž o backstage pass zahájena! published 2 roky, 1 měsíc ago

Výherci volných vstupenek na festival z naší #mybrutalassault kampaně jsou zde!

Ryu Jackson
Sebastjan Zavrl
Jiří Mildner
Jakub Korczyński
Zoya Belous

Výherci nechť se nám ozvou přes email na sud@obscure.cz

Zároveň oznamuje třetí a poslední kolo soutěže, ve kterém jsou ve hře tři backstage pasy! Pravidla se opět nemění, pokud jste svůj plakát sdíleli předtím, bude lepší ho sdílet znovu! Tři náhodně vybraní výherci obrdží vstup do zákulisí! Á propos, pokud jste si ještě nestihli všimnout, v sekci program naleznete kompletní časový plán festivalu, zatímco v tomto eventu se nachází info o oficiální festivalové afterparty!

 

BRUTAL ASSAULT OZNAMUJE NOVÝ CASHLESS & ACESS SYSTÉM published 2 roky, 1 měsíc ago

Vaše vstupenka bude u hlavního vchodu vyměněna za látkovou pásku jako minulé roky (tzv. SWAP), nicméně letos bude páska navíc sloužit jako nosič RFID čipu. Kontrola čipu na pásce po přiložení ke čtečce na hlavní bráně Vás opravňuje ke vstupu do areálu festivalu, stejně tak je třeba provést check out - tedy „odpípnout“ se při odchodu z areálu.

Na čip se nahrávají virtuální žetony, kterými se platí v areálu festivalu. Dobití je možné provést na Top Up okénkách v areálu nebo online. Pro jistotu si poznamenejte oba kódy, které najdete na spodní části čipu. Tyto můžou být využity pro online registraci, která umožňuje pohodlné online dobíjení žetonů bez čekání ve frontě na Top Up.

Vaši vstupenku si můžete online registrovat ještě před začátkem festivalu přes formulář na stránkách, které budou online od příštího týdne a kredit si předplatit z pohodlí domova. Přebytečný kredit Vám po online registraci zašleme po skončení festivalu zpátky na účet. Pokud budete mít s páskou jakékoliv obtíže, navštivte Customer Service okénko.

Obscure promotion

Loading events...