News

Nabídka dobrovolnických pozic na BA 2016! published 2 roky, 3 měsíce ago

Jako již tradičně nabízíme fanouškům festivalu možnost poznat ho také z "druhé strany". V rámci dobrovolnických pozic získáváte šanci aktivně se podílet na chodu svého oblíbeného festivalu, získat zajímavé zkušenosti a potkat své oblíbené interprety.
Pro letošní rok jsou v nabídce pozice v rámci festivalové produkce, cateringu, hlídacích pozic, stavění areálu, úklidu, grafické práce, shuttle bus servisu, bedňáků atd atd.

Pokud máš zájem o dobrovolnickou brigádu na BA 2016, vyplň online registrační formulář zde: http://goo.gl/forms/zV2iEzAd5r

Obratem Tě budeme kontaktovat zpět!

Brigáda na BA 2016 - Čepování piva pro Budějovický Budvar! published 2 roky, 3 měsíce ago

Budějovický Budvar hledá brigádníky na pozici “výčepní”. Nabídka platí pro kluky i holky, podmínkou jsou předešlé zkušenosti s podobnou prací a věk 18+. Termín konání festivalu je 10. - 13. Srpna 2016.
Práce výčepního je oproti minulému roku ohodnocena nadstandardní hodinovou sazbou!

Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím online formuláře zde: https://goo.gl/ULwxeP

Po registraci získáte detailní informace přímo od Budějovického Budvaru.

Další kapely potvrzeny! published 2 roky, 3 měsíce ago

Jeden z posledních kapelních updatů nás zanechá pouze s posledními pěti volnými sloty, nicméně započat bude nepříjemnou zprávou, a to zrušením vystoupení EYEHATEGOD, kteří posunuli celé svoje evropské turné. Náhradou za ně budiž lotyšský sludge / post metal TESA. Dalšími do party jsou maďarští epigoni Soulfly EKTOMORF a nálož zástupců domácí scény. Tito ovšem na našem festivalu nefigurují v pozici vycpávky, ale patří k tomu zajímavému, co lze na festivalu slyšet. Dvojité death metalové kombo na začátek, BRUTALLY DECEASED a HEAVING EARTH, kteréžto oba soubory vede stejný ‚evil mastermind‘. Ti první válcují švédsko klasického střihu, na svých pozdějších nahrávkách do něj však implementují stále více vlastní invence (třetí plnohodnotná deska Satanic Corpse je na spadnutí) a rozhodně se neřádí mezi zástupce bezduchého retra, které se v posledních letech vyrojilo požehnaně. Loňské album Denouncing the Holy Throne HEAVING EARTH patří k tomu nejlepšímu, co se v death metalu vloni urodilo a doporučujeme vám tedy zpozornět, zejména pokud vás oslovuje infernální avšak inteligentní část DM spektra. Další skvělou kapelou na naší letošní soupisce jsou DEMIMONDE, vracející se po patnáctileté pauze.. Potemnělý avantgardní sci-fi metal z dílny těchto pražských experimentátorů by vám neměl uniknout a propos, kapele dnes vyšel singl “The Event Horizon” k nadcházejícímu albu Cygnus Oddyssey. Smršť osobitého death grindu, který kapela sama nazývá trefně blastcore, předvedou PERFECITIZEN, zatímco technický death metal té nejvyšší úrovně zahrají KEEP ON ROTTING. Update uzavírají jejich labeloví souputníci LIVEEVIL a ANTIGOD, hrající elektronika/metal crossover, respektive thrashující death.

LEVNÉ HOSTELOVÉ UBYTOVÁNÍ published 2 roky, 3 měsíce ago

Pro ty z Vás, kteří hledají levnější ubytovaní nižšího standardu jsme právě zajistili hostelové služby v hostelu Academic v Hradci Králové. Stejně jako u našich hotelových balíčků bude v ceně služby zahrnuta doprava autobusem na festival a zpátky jednou denně.Nabízené služby a možnost rezervace naleznete na tomto linku zde: http://brutalassault.cz/en/hostel-academic/

Rozpis kapel dle dní, soutěž s mybrutalassault published 2 roky, 3 měsíce ago

Ještě přesně sedm týdnů zbývá do začátku varu letošního festivalového kotle, nicméně již teď máme zveřejněno přes 95% sestavy a sekci PROGRAM již naleznete kapely rozepsané do jednotlivých dnů! Loňský status středy jako regulérního hracího dne byl potvrzen a ještě rozšířen.

Dále opět spouštíme možnost vytvořit si Váš vlastní Brutal Assault plakát! V naší jednoduché webové aplikaci si vyberete 10 Vašich oblíbených kapel z letošního line-upu a seřadíte je dle oblíbenosti. V následujícím kroku můžete jako bonus vyplnit kolikátý ročník letos navštívíte, a my pak pro Vás na základě Vašich preferencí vygenerujeme Váš vlastní plakát. Plakát se dá stáhnout, nebo rovnou sdílet na facebooku. Plakáty existují v několika žánrových variacích, a tak si každý jistě přijde na svoje. Jako bonus si za sdílení vlastních choutek můžete odnést výtisk knihy, mapující dvacet let historie našeho festivalu, nebo mikinu s BA designem!

Pravidla jsou jednoduchá, stačí, když budete příspěvek s Vaším line-upem veřejně sdílet, popř. si plakát dáte jako úvodní fotku profilu s hashtagem #mybrutalassault a budete tak automaticky zařazeni do slosování. Výherce soutěže vyhlásíme 30.6.2016. Pozor, plakát je třeba sdílet s hashtagem viz výše a v režimu "veřejně", nikoliv pouze s přáteli, jinak se nám podle hashtagu nevyfiltruje. Pokračujte na http://my.brutalassault.cz
Výherců bude celkem 10, do soutěže jde pět mikin (dostupné designy zde a zde) a pět knih, které budou k vyzvednutí oproti průkazu totožnosti přímo na festivalu.

 

Obscure promotion

Loading events...