News

Carnifex živě na BA 2015! published 2 roky, 5 měsíců ago

Nové ubytovací kapacity, pokračování BA sobě a informace o vstupenkách published 2 roky, 5 měsíců ago

V první řadě vám děkujeme za dosavadní rekordní zájem o vstupenky a připomínáme, že v současné době je v prodeji finální edice vstupenek za cenu 2000Kč (klasická papírová nebo e-ticket přes BA eshop. Našinci mají možnost koupit nejlevnější vstupenky v síti kamenných prodejen za cenu 1950 Kč.

Další novinka se týká našich nových ubytovacích kapacit, kdy se nám pro vás podařilo zajistit omezené množství dvoulůžkových a trojlůžkových pokojů a několik apartmánů (4 postele) v rámci hotelu Aleš, který se nachází ve stejné budově, jako hotel Alessandria, se kterým sdílí i recepci. Hotelové ubytování můžete objednávat zde.

Dále chceme poděkovat dobrovolníkům, kteří se s námi podílejí na opravách pevnosti v rámci projektu BA sobě, za jejich skvěle odvedenou práci a zároveň připomínáme, že se k této akci může připojit i kdokoliv další, třeba hned v rámci příští velké brigády dne 28. května! O den později se potom bude v Praze – Běchovicích konat fotbalový zápas mezi Obscene Extreme Grinders a Brutal Assault Obscuros. Akce bude probíhat od 14:00 a občerstvení bude zajištěno, můžete se tak se známými obléct do triček vašeho oblíbeného festivalu a přijít podpořit svůj tým! Detaily zde.

Projekt BA sobě hlásí mobilizaci na víkend 28. - 29. května! published 2 roky, 5 měsíců ago

Páte pokračování dobrovolnických brigád v rámci projektu BA sobě proběhne o víkendu 28.-29. května a bude se jednat o největší akci tohoto roku, kam bychom rádi pozvali všechny z vás, kteří chtějí vlastníma rukama pomoci s rozšířením areálu, tříděním cihel apod. Pokud si chcete u práce pokecat se Shindym nebo Tomášem Fialou, přihlašte se na největší brigádu tohoto roku 28.-29.5.! Více informací na karlik@obscure.cz.

Nové kapely s 1349, Perturbatorem a Kronos published 2 roky, 5 měsíců ago

Norské black metalové tornádo 1349 opět rozvíří svůj masivní kotel chaosu na našem festivalu! Stejně tak se k nám po loňském úspěchu vrací francouzský mistr potemnělých retro futuristických synťáků PERTURBATOR s jeho novým extrémně úspěšným albem The Uncanny Valley. Dále se k nám připojí dvě kapely z odlišného death metalové spektra, jmenovitě francouzská BDM drtička KRONOS a italští progresivní veteráni SADIST. Na letošním Brutalu se také představí jedna z nejzajímavějších polských kapel THAW, která za sebou má turné s Behemoth a stylově se pohybuje na rozhraní black metalu, noisu a ambientu. Z domácí scény sestavu podpoří klasický thrash v podobě DEBUSTROL a nový projekt Františka Štorma z Master's Hammer MORTAL CABINET, který inkorporuje chorobný metal, temnou elektroniku a horror core a na nemž se podílí Samir Hauser z Vanessy a rapper Řezník.

BA SOBĚ: Na 28-29. Května se chystá zatím největší brigáda! published 2 roky, 5 měsíců ago

Naše dobrovolnické brigády v rámci projektu “BA sobě” zaznamenali perfektní ohlas nejen mezi fanoušky festivalu, ale také ve velkých médiích, viz přiložený článek ze sobotního Víkendu. Největší letošní brigádu připravujeme na termín 28-29. května a zájemci se mohou stále hlásit na e-mailu karlik@obscure.cz.

 

BA sobě

Ill Niño živě na BA 2015! published 2 roky, 5 měsíců ago

Brutal Assault Obscuros vs. Obscene Extreme Grinders - utkání roku již tuto neděli! published 2 roky, 5 měsíců ago

Fotbalové utkání mezi Brutal Assault a Obscene Extreme? Skutečnost se stává realitou, přijďte podpořit svého favorita 29. května do Běchovic u Prahy. Kromě nadstandardní fotbalové kvality bude zajištěno také veganské občerstvení. Více v pozvánce níže:

"V neděli 29. května přivítají Brutal Assault Obscuros ve své aréně v Běchovicích hosty z Obscene Extreme Grinders. Bude se jednat o historicky první fotbalové střetnutí těchto gigantů, jejichž soupisky se hemží řadou hvězd zeleného pažitu. V čele Grinders protřelý harcovník El Čurby, ověnčený řadou titulů z prestižních jihoamerických soutěží a proti němu nehrající kapitán Obscuros Shindy a na hřišti známý legionář ToFi. Oba dva týmy jsou již v plném soustředění, aby svým fanouškům nabídli špičkovou fotbalovou zábavu a proto přijďte 29. května podpořit svůj oblíbený tým! Pozor: Běchovická aréna má omezenou kapacitu, takže doporučujeme včasný příchod, aby ná vás zbyla místa na tribunách!"

Obscure promotion

Loading events...