News

Datum BA 2016 oznámeno, lístky brzy v prodeji published 3 roky ago

Brutal Assault s pořadovým číslem 21 se odehraje opět ve zdech historické Josefovské pevnosti, a to mezi daty 10. až 13. srpna 2016! Pozor, první vstupenky na Brutal Assault 2016 můžou přijít do prodeje každou chvíli! Narozdíl od minulých ročníků se letos bude první edice vstupenek prodávat pouze on-line a předpokládáme, že vydrží pouze několik hodin! Zájemcům doporučujeme monitorovat pravidelně náš web, popř. facebook, kde naleznete vždy ty nejčerstvější informace. Zatím si můžete prohlédnout aftermovie, které připravil Jägermeister.
Doplněno: první edice vstupenek již vyprodána, pro aktuální info pokračujte sem.

Vstupenky na místě published 3 roky, 1 měsíc ago

NA MÍSTĚ MÁME K DISPOZICI DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ VSTUPENEK NA CELÝ FESTIVAL I NA JEDNOTLIVÉ DNY. PRO CENY POKRAČUJTE NA WEB SEM.

Změna programu na MetalGate stage published 3 roky, 1 měsíc ago

Kapely Ne Obliviscaris a Outre si prohodili sloty. Outre vystoupí 15:30 a Ne Obliviscaris v 02:00

Brutální dík published 3 roky, 1 měsíc ago

Chceme Vám vyjádřit BRUTÁLNÍ díky, protože jste to byli VY, kdo udělal letošní výroční BA opravdu výjimečnou záležitostí !!! Co se týče ztrát a nálezů, v součanosti sbíráme všechny věci a pracujeme na seznamu, který tento týden pověsíme sem a na náš facebook.


Ztráty a nálezy 2015 published 3 roky, 1 měsíc ago

Prosíme majitele nalezených věcí, aby se s námi spojili na emailu info@brutalassault.com

pěněženka s doklady na jméno Pavel Křivohlávek
pěněženka s doklady na jméno Libor Šimoník
pěněženka s doklady na jméno Gabriela Jozeková
pěněženka s doklady na jméno Antonín Němec
kreditní karta VISA na jméno Aleš Ječný
kreditní karta VISA na jméno Romana Rejzková
kartička pojištěnce na jméno Hynek Jelínek
několik mobilních telefonů a kompaktní foťák Panasonic – [fotka zde]
klíče – [fotka zde]

První lístky na BA 21 v prodeji! published 3 roky ago

Právě spouštíme prodej první limitované edice vstupenek na Brutal Assault 2016! Na rozdíl od předchozích ročníků budeme tuto edici prodávat pouze v našem online shopu formou e-ticketu zde. Tato edice je limitována počtem 2000 kusů a její cena je 1450,-Kč. Minulý rok se tato edice vyprodala za den a půl, letos očekáváme výdrž těchto vstupenek ještě kratší. Po doprodání limitované edice budou k dispozici vstupenky v ceně 1800,-Kč (e-tickety nebo klasické papírové vstupenky). Ještě levněji si budete moct vstupenky pořídit v síti kamenných prodejen, kam příjdou v první polovině září. Tady bude cena vstupenek 1750,-Kč.

Dále bychom Vám chtěli poděkovat za zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete prostřednictvím emailů a komentářů na sociálních sítích a účastí na anketě v programu přímo na festivalu. A protože nám na Vašem názoru záleží, rozšířili jsme možnost festivalové ankety i do internetové podoby! Využijte tuto možnost ovlivnit line-up a chod festivalu a zároveň vyhrát volný vstup na BA 2016 díky vyplnění dotazníku zde.

Oficiální aftermovie a info o vstupenkách published 3 roky ago

Děkujeme Vám za velký zájem o naši první edici vstupenek! Bohužel zájem výrazně předčil nabídku a tak nám místy kolaboval systém a nedostalo se na všechny, za to se omlouváme. Nyní je v prodeji již druhá edice vstupenek v ceně 1.800 Kč, potažmo za cenu 1750,- v našich kamenných předprodejích, kde bude dostupná od poloviny září. Tato edice se bude prodávat do konce dubna příštího roku. Zároveň s touto informací o ročníku budoucím, konečně odhalujeme i aftermovie z ročníku právě uplynulého!

Obscure promotion

Loading events...