News

Mastodon ruší svoji účast na festivalu published 3 roky, 6 měsíců ago

S politováním Vám oznamujeme, že američtí MASTODON, kteří dříve potvrdili svoji účast na festivalu, na letošním ročníku Brutal Assaultu nevystoupí. Důvodem je, že kapele se naskytla příležitost ve stejném termínu absolvovat turné po celé Kanadě. Naše následná jednání s cílem dohodnout se na řešení situace vyústila pouze v příslib účasti kapely na Brutal Assaultu v roce 2016. Všem fanouškům se tímto omlouváme. Samozřejmě jednáme s dalšími kapelami, které by mohly být patřičnou náhradou.  Line-up letošního ročníku festivalu chceme postavit na silných kapelách střední velikosti, aby si co nejvíce fanoušků užilo, co je jim blízké.

Poslední šance zakoupit slevněné vstupenky na festival! published 3 roky, 5 měsíců ago

Již poslední 3 dny zbývají pro zakoupení zlevněné edice vstupenek! 30. dubna je totiž posledním dnem, kdy můžete zakoupit e-ticket za 1.700,- na našem e-shopu zde.

Stejně tak je to poslední den, kdy můžete zakoupit zlevněné vstupenky za 1.650,- v našich kamenných předprodejích. Jejich seznam včetně telefonních kontaktů naleznete zde.
Včera jsme vstupenky do obchodů doplnili, přesto se Vám může stát, že neuspějete hned napoprvé, např. pražský Music World již opět hlásí téměř vyprodáno. Ze zkušeností v Praze naposled dochází lístky v Erroru a v Maximum Underground.

A mimochodem, zítra zveřejníme nové kapely!

Nová várka kapel s Mayhem a DHG published 3 roky, 5 měsíců ago

Přinášíme novou várku čerstvě potvrzených kapel v čele s legendami norského black metalu MAYHEM. MAYHEM samozřejmě nemusíme nikomu představovat, zvláště potom, co svým minulým vystoupením na Brutal Assaultu a stejně tak novým albem Esoteric Warfare jasně potvrdili, že konečně našli funkční a soudržnou sestavu, která hraje skvělé koncerty a produkuje hudbu hodnou jména tohoto kultu. U koho ale cítíme potřebu kapelu představit jsou italští AD NAUSEAM. AD NAUSEAM hrají extrémní death metal v duchu nejlepších tradic avantgardnosti Gorguts a komplexnosti Ulcerate. Pokud máte k těmto kapelám blízko, pak věřte, že Vám tenhle perfekcionistický kvartet utrhne hlavu! Jejich debutní album naleznete zde. Dalšími novinkami jsou hvězdný norský avantgardně progový cirkus ARCTURUS a z druhé strany hudebního spektra kultovní digital hardcore ATARI TEENAGE RIOT, kteří opět rozsekají fanoušky lačnící po ultrarychlých beatech a provokativní show. Ještě další dvě kapely z Norska skrývá tento balíček kapel, jednou z nich je death metalová instituce BLOOD RED THRONE a druhou mocní a skladatelsky nespoutaní DØDHEIMSGARD, kteří před nedávnem vydali následovníka jejich oceňované fantasmagorie Supervillain Outcast pod jménem A Umbra Omega. HED PE z Kalifornie přivezou unikátní mix punk rocku, rapu a metalu, zatímco mysteriózní producent a synťákový exterminátor PERTURBATOR zavede vládu temného retrofuturistického teroru. Poslední novinkou v naší nabídce jsou francouzští bizzare metaloví divadelníci SEBKHA-CHOTT.

PROBLÉMY S E-TICKETY published 3 roky, 5 měsíců ago

Váš zájem o vstupenky těsně před ukončením prodeje cenově zvýhodněných lístků přehltil náš systém, ve kterém tak došlo k chybám. Na odstranění pracujeme, Vaše vstupenky k Vám doputují do pondělního poledne. Za komplikace se omlouváme.

Obscure promotion

Loading events...