News

Výzva k fanouškům: Podílejte se na tvorbě knihy k dvacátému výročí BA! published 3 roky, 8 měsíců ago

 

Náš tým v současné chvíli usilovně pracuje na knize, jež by orámovala dvacetileté výročí festivalu Brutal Assault a jeho postupnou transformaci z akce lokálního významu po festival světové úrovně, jež snese přísná mezinárodní srovnání. Proto se obracíme na VÁS, na fanoušky, jež jsou festivalu věrni od jeho samotného počátku. Aby totiž kniha nabídla dostatečné množství zajímavého materiálu, potřebujeme VAŠI pomoc! Zapátrejte v archivech, pošťouchněte své starší známé, kteří na festival jezdí od samého začátku a pomozte nám shromáždit staré plakáty, fotky a videa kapel či areálu, letáky, vstupenky...prostě cokoliv, co může být hodnotné! Jedná se nám zejména o prvních deset ročníků z let 1996 - 2005, čím starší, tím cennější! Autoři nejlepších materiálů budou odměněni výtiskem knihy, kterou chceme vydat a pokřtít na letošním ročníku. Pokud nějaké dobové materiály máte, ozvěte se prosím na email: sud@obscure.cz

Přinášíme nová potvrzená jména. published 3 roky, 8 měsíců ago

Dámy a pánové, vůbec poprvé vám můžeme na Brutal Assaultu představit sovutné MASTODON, kteří s loňskou deskou pokračují v úspěšném tažení metalový Olymp. Připojí se k nim belgický sludge hardcore válec AMENRA, kultovní doomoví veterání CANDLEMASS či industriální vizionáři GODFLESH, kteří se navracejí po kratší či delší době na náš festival. Holandští death metaloví veteráni GOD DETHRONED se připojí po boku electro crossoverových HEADCRASH a dalším crossoverem, tentokrát thrashovým budou re-animátoři RAMMING SPEED. Pohřeb vystrojí smuteční průvod SKEPTICISM se svoji jediněčnou show, a zatímco islandští SÓLSTAFIR příjdou s přemýšlivým hudebním koktejlem, americká jednotka WALLS OF JERICHO otřese základy pevnosti se svým nářezovým hardcore metalcorem. Dnešní soupisku uzavírá experimentální electro družina TRAP.

Online prodej VIP Campu a hlídaného Parkoviště zahájen! published 3 roky, 7 měsíců ago

Drazí BA fanoušci, dnešním dnem spouštíme online prodej VIP kempu, který jako každý rok nabízí možnost stanování v non-stop hlídaných sektorech s řadou dalších výhod a bonusů oproti běžnému stanování, jako jsou například vlastní toalety a umyvadla, čtyřdenní permanentka na přírodní tribunu v areálu, žeton na sprchování a další. Cena VIP campu pro jednu osobtu včetně stanu za 450,- Kč.

Společeně s VIP campem přichází do prodeje také hlídané parkoviště pro osobní vozy, karavany, dodávky a motocykly. Ceny za celý festival startují již na 300,- Kč za motocykl a zvyšují se podle velikosti vozidla. Upozorňujeme, že hlídané parkoviště má omezenou kapacitu a proto doporučujeme včasnou rezervaci.

VIP kemp a hlídané parkoviště kupujte přes náš nový e-shop: www.brutalassault.cz/cs/eshop/!

Obscure promotion

Loading events...