News

Brutal Assault fest nabízí dobrovolnické pozice! published 4 roky, 3 měsíce ago

Pokud se chceš stát součástí festivalu Brutal Assault a získat cenné pracovní zkušenosti, pak čti dále!

Stejně jako celá řada srovnatelných evropských festivalů, i Brutal Assault nabízí celou řadu dobrovolnických pozic. Jejím adeptům nabízí možnost aktivní účasti na festivalu, sbírání cenných pracovních zkušeností a získávání zajímavých benefitů.

V letošním roce jsme významně rozšířili nabídku dobrovolnických pozic, takže pokud je ti více než 15 let a máš zájem o detailní informace, napiš krátký e-mail na adresu volunteers@brutalassault.com

Nabídka brigády od Budvaru - točení piva na BA published 4 roky, 3 měsíce ago

Budějovický Budvar nabízí několik posledních míst na pozici „Výčepní“. Jedná se o točení piva na festivalu Brutal Assault v termínu 6. – 9. srpna 2014. V tuto chvíli je místo pro kluky s holky, věk 18+ a vítány jsou předešlé zkušenosti s touto prací. Zájemci mohou psát na e-mail brigadabrutal@centrum.cz

Luc z GORGUTS vás zve na Brutal Assault published 4 roky, 3 měsíce ago

Brutal Assault se nám nezadržitelně blíží a nejsme jediní, kdo si to uvědomuje. Níže najdete pozvánku Luca z Gorguts a jeho vzpomínky na BA 2012. V dalším odkazu jsme pro vás připravili možnost premiérově shlédnout 2 songy pořízené právě na BA 2012 od této kanadské veličiny.

Pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=3G_gun1V2JI
Gorguts živě na BA 2012: https://www.youtube.com/watch?v=ikUWUB8bme4

A pokud si myslíte, že by o našem festivalu měli vědět vaši přátelé a známí, budeme rádi, když nasdílíte naše novinky, stránky nebo event svým friends.

Brutal Assault oznamuje rozpis kapel na jednotlivé dny published 4 roky, 3 měsíce ago

Za necelé 4 týdny už bude BA v plném proudu. Na co se můžete těšit během jednotlivých dnů zjistíte v sekci PROGRAM

A abychom nezapomněli, zdraví vás strejda Tom Sodom – http://youtu.be/Ch-Q8y-T4Kg

Ubytování na BA published 4 roky, 3 měsíce ago

Množí se nám dotazy ohledně volných kapacit ubytování v kempu či hotelu. Rádi bychom proto uklidnili všechny zájemce, že kapacity jsou dostatečné pro VIP kemp, kde navíc budeme letos nabízet i možnost pronájmu vybavených stanů (podrobnosti během několika dnů). Pro zájemce o ubytování v hotelu máme také dobrou zprávu. Kapacity sice ubývají, ale stále jsou k mání jedno-, dvou- i třílůžkové pokoje. Bližší informace naleznete v sekci UBYTOVÁNÍ.

Změny v lineupu published 4 roky, 3 měsíce ago

Brutal Assault oznamuje dvě změny v line-upu. Američtí deathmetalisté PYREXIA zrušili kompletně celé letní evropské turné včetně BA festivalu. Jako náhrada byli potvrzeni jejich styloví souputníci GUTTED z Maďarska. Další kapelou, která odřekla své letošní vystoupení, jsou britští progresivci TESSERACT, kteří se velmi omlouvají svým fanouškům, ale z vážných rodinných důvodů nebudou letos moci do Josefova přijet. Intenzivně hledáme jejich náhradu.

Pro zkrácení dlouhé chvíle se můžete podívat na nové zahřívací video: http://youtu.be/SW3BEonoVjs

Časový harmonogram pro Brutal Assault 2014 je tady! published 4 roky, 3 měsíce ago

Festivalové brány pekelné se letos otevřou opět již ve středu (6. 8. 2014) v pravé poledne, přičemž středeční program bude taktéž stejně jako v minulém ročníku probíhat na jednom z hlavních pódií – na Jägermeister stage. Hrát se začne v 15.30 a konkrétní program včetně hracích časů naleznete v sekci PROGRAM.

Zároveň s hracími časy hlavních pódií letos zveřejňujeme hrací časy na naší „tent stage“, která letos ponese název MetalGate stage. Připravte se na nový prostor pro třetí pódium, stará klubová stage totiž uvolnila prostor pro rozšíření odpočinkové zóny. Ruku v ruce s rozšířením odpočinkové zóny pro Vás připravujeme nový bar v kobce a další nové atrakce!

Soutěž o 30 lístků na BRUTAL ASSAULT! published 4 roky, 3 měsíce ago

Nemáš lístek? Red Bull ti ho dá zadarmo! Zúčastni se soutěže o 30 lístků na BRUTAL ASSAULT!
Pro pravidla a účast v soutěži pokračuj na http://win.gs/1kC3UqP

Ale pozor! Soutěž probíhá pouze do 25.7.2014!

Lístek vyhrává 30 soutěžících s nejvyšším skóre, seznam výherců bude zveřejněn týden před festivalem na webových stránkách soutěže.

Bohužel pro Vás dnes nemáme jen dobré zprávy, ta špatná směřuje na milovníky cestování vlakem, nové vedení Českých drah se letos rozhodlo výrazně seškrtat slevové akce a v rámci těchto úspor ukončit spolupráci s většinou festivalů včetně toho našeho. Proto letos nebudeme vydávat potvrzení pro 50% slevu na jízdenku Českých drah. Těm, kteří chtějí šetřit životní prostředí a zároveň peněženku můžeme ovšem doporučit spolujízdu přes portál jízdomat.cz, který nabízí tento link přímo pro náš festival. Třeba nakonec získáte nové parťáky pro další spolujízdy na koncerty!

Poslední předfestivalové informace ke vstupenkám published 4 roky, 2 měsíce ago

Pokud jste nevyhráli s Red Bullem a ještě stále nemáte vstupenku na letošní BRUTAL ASSAULT, věnujte pozor této zprávě: Již jen poslední týden zbývá pro objednávání e-ticketů za 1800,- Kč! Poslední objednávky budou přijaty před půlnocí 31.7. a následně budou vstupenky k dostání pouze v „kamenných předprodejích“ (za nejnižší možnou cenu 1750,- Kč do 4.8.) a také v ticketingových společnostech (Ticketpro, Ticketportal, Eventim, Ticketstream v ceně 1950,- Kč do 4.8.). Vzhledem k dosavadnímu zájmu o vstupenky doporučujeme jejich zakoupení již v předprodeji. Seznam kamenných předprodejů a další info naleznete na http://brutalassault.cz/cs/tickets/

Co se týče jednodenních vstupenek, pokud festival nebude vyprodán, budou k dispozici pouze na místě a to za cenu 1.200,- CZK.

Oficiální parking – spuštění rezervačního systému published 4 roky, 2 měsíce ago

Tak jako v minulých letech, i letos  jsme v rámci našich služeb pro návštěvníky BA festu připravili hlídané parkoviště pro osobní vozidla a motocykly. Tato služba bude k dispozici  od úterý 15:00 do neděle 08:00 v ceně 500 Kč za osobní auto, 900 Kč za karavan nebo dodávku a 300 Kč za motocykl (ceny jsou za celý festival, s vozidlem můžete kdykoliv opustit parkoviště a zase se vrátit). Upozorňujeme na omezenou kapacitu parkovacích míst! Dále se dá parkovat v rámci města Josefova za podmínky dodržení dopravního značení a upozorňujeme, že pouze na vlastní riziko.

V sekci Info naleznete nový rezervační formulář, jehož pomocí si můžete dopředu zaplatit parkování v rámci oficiálního festivalového parkoviště. Rezervace je možné platit pouze pomocí platební brány Paypal.

http://brutalassault.cz/cs/parking/

Obscure promotion

Loading events...