News

Nově potvrzenými kapelami jsou FLOTSAM & JETSAM, EXIVIOUS a HAMMERCULT published 4 roky, 3 měsíce ago

Arizonští thrashmetaloví veteráni FLOTSAM & JETSAM byli čerstvě potvrzeni jako další kapela pro letošní ročník festivalu Brutal Assault. Na počátku osmdesátých let začínali ještě pod názvem Paradox, ale následujících třicet let jsou již známí pod značkou FLOTSAM & JETSAM. Kapela, ve které se na pozici baskytaristy mihnul také Jason Newsted, má v tuto chvíli na svém kontě již dvanáct vydaných alb. Na letních festivalech bude propagovat zbrusu novou nahrávku nazvanou „No Place for Disgrace“.

Holandská formace EXIVIOUS se již jednou na BA představila a sklidila tehdy se svým fusion metalem zasloužený úspěch. V personální rovině došlo v kapele k několika změnám, ale stále je zde patrný vliv bývalých členů CYNIC, se kterými jsou EXIVIOUS po právu srovnáváni. V loňském roce vyšel kapele nástupce debutového alba „Exivious“, který dostal jméno „Liminal“.

Druhou kapelou, řadící se do thrashmetalového žánru, jsou pro dnešek Izraelci HAMMERCULT. Kapela, která se během krátké doby dostala do pozice leadera tamější extrémní metalové scény, vydala letos nové album „Steelcrusher“.

KRABATHOR – Velký návrat published 4 roky, 3 měsíce ago

Krabathor je pro Brutal Assault nejdůležitější návrat domácí kapely v roce 2014 a proto se němu chceme ještě vrátit. Máme upřímnou radost že se nám toto vystoupení povedlo zprostředkovat a snažíme se napomáhat tomu, ať je výsledek co možná nejlepší.

Zkoušky už probíhají v plném proudu a ukázku z jedné z nich můžete shlédnout níže. Byla radost to sledovat.
https://www.youtube.com/watch?v=Wsf3QsSdsVM&feature=youtu.be

Playlist pro BA bude obsahovat skladby:

1.     Psychodelic
2.     Faces Under The Ice
3.     The Truth About Lies
4.     Pain Of Bleeding Hearts
5.     In The Blazing River
6.     Liquid
7.     Pacifistic Death
8.     Unnecesarity
9.     Orthodox


Krabathor vystoupí na Brutal Assault v sobotu 9.8. ve večerních hodinách a zážitek to bude imperativní.

Dagoba zrušila vystoupení na Brutal Assault festu published 4 roky, 3 měsíce ago

Francouzská kapela Dagoba zrušila účast na BA, který rodákům z Marseille zřejmě nění souzený.

V nejbližší době oznámíme zbytek kapel a definitivně tak uzavřeme letošní line-up.

POSLEDNÍ VOLNÉ POKOJE V HOTELU ČERNIGOV! published 4 roky, 3 měsíce ago

Ubytovací kapacity v hotelu Černigov budou brzy vyčerpány. Ještě máte šanci zarezervovat si poslední volné pokoje a užít si tak pohodlí hotelu během festivalu a k tomu další bonusy:
- snídaně formou bufetu v ceně
- doprava na festival a zpět 1 x za den zdarma
- vstup na přírodní tribunu s výhledem na obě pódia zdarma


Pokoje jsou k dispozici od středy 6.8.2014 do neděle 10.8.2014

Rezervujte zde:
http://brutalassault.cz/cs/accommodation/

 

Line-up BA dostává konečnou podobu published 4 roky, 3 měsíce ago

Poslední střípky do mozaiky letošního ročníku jsou zde. O poslední štiplavé okořenění sestavy se postará čtveřice zahraničních kapel, z nichž tou první je kultovní holandská formace DODECAHEDRON. V jejím případě se bude jednat o vůbec první živé vystoupení, během něhož zazní opusy z oceňovaného alba „Dodecahedron“, díky němuž se také kapela zařadila mezi nejcitovanější formace v rámci apokalyptického existenciálního black metalu.
Druhou kapelou je dobře známá francouzská avantgardní formace CARNIVAL IN COAL. Bude se jednat o jediné živé vystoupení mimo rodnou Francii a vzhledem k tomu, že kapela slaví 15 let existence, můžeme očekávat průřez celou diskografií.
Mezi poslední zahraniční příspěvky se řadí ruská kapela SIBERIAN MEAT GRINDER. Pro ty, kteří zatím neměli tu čest – jedná se o neskutečný thrash/hc nášup z nitra samotné Sibiře. Z Balkánu k nám dorazí chorvatští death metalisté INFERNAL TENEBRA.
Jako bonus letos potvrzujeme také mnohem více českých a slovenských kapel, než tomu bylo v minulosti. Brutal Assault letos představí tyto formace: SPASM, INSANIA, LIVE EVIL, ISACAARUM, FLESHLESS, PANYCHIDA, EPICARDIECTOMY, HEAVING EARTH, KEEP ON ROTTING, PRVNÍ HOŘE, RATS GET FAT, HEIDEN, RADIOLOKATOR, SIX DEGREES OF SEPARATION a SUBURBAN TERRORIST.

Obscure promotion

Loading events...