News

Další předfestivalové info published 5 let, 1 měsíc ago

S potěšením vám oznamujeme další vylepšení, které by vám měly velkou měrou zpříjemnit pobyt na našem festivalu:

První z nich souvisí s popuštěním uzdy hlídání autorských práv jak managemety kapel, tak jejich labely. Tato opatření jsou v dnešní době už téměř bezpředmětná, o to víc, že se pomalu stírá rozdíl mezi profi a neprofi fotografickou technikou. Ano, dnešní první newskou jest, že do areálu můžete i s fotoaparáty s vyměnitelnými objektivy, avšak jen pro účely focení. Pořizování videí nebo vstup do areálu s kamerami je i nadále zakázán.

Další, možná ne ani tak všeobecnou, ale o to významnější novinkou je, že jsme konečně zrealizovali dlouho plánovanou vyvýšenou plošinu pro tělesně postižené, kteří naleznou dostatek prostoru pro lepší výhled přímo na hlavní ploše festivalu.

Drobné změny v programu published 5 let, 1 měsíc ago

Festivalový šotek letos řádí s neúprosnou pravidelností, doufáme však,  že jeho působení končí s touto newskou.

Hra "škatule hejbejte se" se tak týká lombardovského alternativně metalového ansáblu PHILM, a to z původně avizovaného pátku na čtvrtek. To samé, ovšem v opačném směru, tedy ze čtvrtka na pátek, se dotklo polských smrtonošů HATE. O něco dříve začnou hrát NOVEMBERS DOOM, ale délka jejich setu zůstane totožná.

Nemilou změnou na naší soupisce je bohužel zrušení setu anglické kultovní squadry BENEDICTION, která byla nucena svou účast odříct kvůli závažným rodinným důvodům jednoho ze členů (oficiální vyjádření očekáváme). Náhrada přichází v podobě neméně kultovní a u nás zdomácnělé death metalové bandy MASTER.

Primary Resistance potvrzeni na soupisce published 5 let, 1 měsíc ago

Nejnověji potvrzenou kapelou na soupisce jsou ostravští drtiči Primary Resistance, kteří vystoupí ve čtvrtek v 19:45 na Obscure stage!

Aplikace pro chytré telefony published 5 let, 1 měsíc ago

V rámci maratonu všemožných vylepšení letos zavádíme festivalovou aplikaci pro chytré telefony. Pokud disponujete takovýmto přístrojem, není nic snažšího, než si na příslušném online shopu aplikaci zdarma stáhnout, nainstalovat a užívat komfortu, který z jejího používání vyplývá. Aplikace je navržena pro systémy Android a iPhone.

Považujeme za fér také zveřejnit jednu fanouškovskou aplikaci: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.eltoro.festdroid_brutal

After Parties published 5 let, 1 měsíc ago

18. ročník festivalu je za námi.

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/mHm3ZXhHWWM?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Avšak ne úplně... jsou pro Vás připraveny 2 after party:

První dnes 11. 8. v Praze v Modré Vopici ve společnosti Hatebreed, Katalepsy, Saturnus a The Fall Of Ghostface.

Druhá after party 13. 8. s kapelami Trivium, We Butter The Bread With Butter v Bratislavě v klubu Randal.

Děkujeme!!! published 5 let, 1 měsíc ago

Festival s ročníkem 2013 je za námi. Doufáme, že se nám podařilo dosáhnout plnoletosti se ctí a že tato akce byla důstojným zážitkem pro nás všechny. Určitě se budeme snažit udělat co nejvíc pro to, aby to byl pro vás přístí rok alespoň stejně solidní zážitek, jako letos. Děkujeme za hladký průběh a pokud byste měli jakékoliv náměty na zlepšení, úpravy, věci které vás štvaly, zkrátka pokud chcete festivalu pomoct se rozvíjet i vy, pošlete své připomínky na mail notice@brutalassault.cz

Pri připomenutí atmosféry právě uplynulého festivalu nabízíme pár fotek, které vás vtáhnou zpět do metalového běsnění, které pevnost zazívá v takové intenzitě právě díky vám:

http://www.hofik.cz/reports_forever/brutal_assault_josefov_7_10_8_2013/

Takže všem mnohokrát díky za účast a skvělý zážitek a do roka na viděnou.

Brutal Assault tým

Obscure promotion

Loading events...