News

Změna v deathmetalové soupisce: Malevolent Creation za Suffocation published 5 let, 4 měsíce ago

Americká deathmetalová formace SUFFOCATION byla již delší dobu mezi potvrzenými kapelami pro letošní ročník BA festivalu, ale bohužel před několika dny oznámila zrušení svého letního evropského turné. Během velmi krátké doby se nám ovšem podařilo sehnat odpovídající náhradu v podobě další žánrové legendy v podobě kapely MALEVOLENT CREATION, která se tak stává nově potvrzenou kapelou pro BA festival 2013.

Jména dalších potvrzených kapel budou oznámeny na oficiálních BA kanálech v následujících dnech.

Brutal Assault potvrzuje PRO-PAIN, KATALEPSY a BROTHERHOOD OF THE LAKE published 5 let, 4 měsíce ago

Očekávaná další trojice kapel je zde a v jejím čele nestojí nikdo menší, než uznávaná hardcorová stálice v podobě kapely PRO-PAIN! Zkušení harcovníci, kteří jsou na českých pódiích jako doma a tradičně se zde těší masivní fanouškovské podpoře, se konečně představí také v josefovské Pevnosti. Po již potvrzených MADBALL tak budeme mít skvělou příležitost shlédnout další z ikon newyorkské HC scény.


Ruská deathmetalová scéna není příliš známá a proto s radostí oznamujeme jméno další potvrzené kapely, kterou je moskevská družina KATALEPSY. Čelní představitel ruské scény představí na BA festivalu své zbrusu nové album „Autopsychosis“.


Slibný potenciál se skrývá i v dnešní třetí novince, kterou jsou britští BROTHERHOOD OF THE LAKE. Mladá kapela, jejíž styl bývá označován jako „Blackened Crust Metalcore“, neustále přesvědčuje o svém vzestupu, naposledy pak na albu „Desperation Is The English Way Vol.2“.

Střídání kapel na soupisce BA published 5 let, 4 měsíce ago

Soupiska letošního ročníku doznává dvou změn. První z nich se týká odstoupení kapely AS I LAY DYING, jejíž zpěvák Tim Lambesis je nyní zadržován policií a kapela byla proto nucena zrušit svá veškerá následující vystoupení.
Druhou kapelou, která kompletně ruší své letní koncerty jsou Američané EMMURE, kteří se na úkor živého hraní rozhodli dokončit v klidu svou novou desku, kterou představí na svém podzimním turné (15. října v Praze).

Náhradou za zmíněné formace se stávají francouzští představitelé progresivního modern metalu HACRIDE a českým fanouškům velmi dobře známá německá neuro-core družina WAR FROM A HARLOTS MOUTH.

Nově potvrzenou kapelou jsou chorvatští E.N.D. zastupující math groove metal scénu.

Obscure promotion

Loading events...