News

Novými kapelami se stávají FIELDS OF THE NEPHILIM, WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER a LOUDBLAST published 5 let, 6 měsíců ago

FIELDS OF THE NEPHILIM definitivně míří na Brutal Assault! Jedna z nejvlivnějších gothic/doom metalových kapel historie vloni musela zrušit své plánované vystoupení, ale již o rok později přicházejí s nápravou.

Formace sdružená kolem frontmana Carla McCoye je živoucí legendou daného žánru a nic na tom nezměnil ani její pětiletý rozpad v devadesátých letech. FIELDS OF THE NEPHILIM vloni potěšili svoje příznivce vydáním “live” CD s názvem “Ceremonies” a dle slov kapely již postupně pracují na materiálu k novému řadovému albu.

Němečtí WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER se před několika lety stali senzací svým šíleně geniálním mixem deathcoru a elektroniky. Tento původně recesistický projekt se během krátké doby stal plnohodnotnou formací, která má v tuto chvíli na kontě dvě řadové desky, jejich počet se již letos v létě rozšíří na číslo 3.

Jako třetí oznamujeme jméno pionýrů francouzské death/thrash metalové scény v podobě kapely LOUDBLAST. Kapela, jejíž vznik se váže do roku 1986, zažila své nejlepší časy v devadesátých letech, kdy patřila k největším franouzským představitelům tvrdé hudby a její význam na tamnější scénu není o nic menší ani v roce 2013.

BIOHAZARD, VOIVOD a JUNGLE ROT míří na Brutal Assault! published 5 let, 6 měsíců ago

Po čtyřech letech hlásí návrat do Josefova jedna z nejvlivnějších kapel HC/metalové historie - BIOHAZARD!

Brooklynská čtveřice vloni vydala dlouze očekávané album “Reborn in Defiance”, které se stalo první nahrávkou od jejího reunionu z roku 2008. BIOHAZARD se na BA festivalu představí v sestavě Billy Graziadei, Bobby Hambel, Danny Schuler a Scott Roberts.

S velkými jmény dnes ještě není konec. Tato kapela byla u zrodu revolučního pojetí metalu. Tato kapela pomohla pozvednout daný žánr do dříve netušených sfér a po více než 30-ti letech na scéně vzbuzuje stále úžas. To vše a mnohem více v sobě skrývá jméno legendární kanadské formace VOIVOD, která navíc na BA festivalu představí své zbrusu nové album “Target Earth”.

Jako třetí dnes oznamujeme jméno americké deathmetalové formace JUNGLE ROT.

 

Poslední zpráva se týká předprodeje vstupenek. Rádi bychom upozornili, že koncem dubna končí předprodej za stávající ceny. Od května vstupenky podraží o 100,- Kč za kus, což v praxi znamená, že na Shindy.cz budou za 1700,- Kč a v elektronických předprodejích (Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream, Eventim) je seženete v ceně 1850,- Kč/kus. Nejlevnější variantou tak bude nákup v síti kamenných prodejen (seznam naleznete v sekci “Vstupenky”), kde bude cena 1650,- Kč.

Dnes poslední šance k zakoupení levnějších vstupenek! published 5 let, 5 měsíců ago

Pokud se chystáte na letošní Brutal Assault, nemáte dosud zakoupenou vstupenku a chcete ušetřit 100,- Kč, tak neváhejte a využijte dnešní poslední možnosti k zakoupení cenově zvýhodněné vstupenky! Předprodej za současné ceny končí úderem dnešní půlnoci.

Od zítřka, tedy od 1. května, totiž stoupne cena vstupenky o 100,- Kč, což znamená, že přes Shindy.cz bude k dostání za 1700,- Kč, v elektronických předprodejích (Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream, Eventim) za 1850,- Kč a nejlevnější variantou bude zakoupení vstupenky v naší síti kamenných prodejen, kde budou k dostání za 1650,- Kč. Kompletní seznam předprodejů pak naleznete v sekci “Vstupenky”.

V souvislosti se vstupenkami pracujeme na novém odbavovacím systému, kdy dojde k několikanásobnému navýšení kapacit a tím k výraznému zkrácení čekací doby před prvním vstupem. V následujících týdnech dojde k ostrému testu, budeme informovat o dalším průběhu. Rychlejší odbavení u vstupu je jednou z věcí, kterou jsme si dali jako závazek pro letošní BA.

Obscure promotion

Loading events...