News

Nehudební vyžití na letošním BA published 6 let, 1 měsíc ago

Brutal Assault to není pouze čtyřdenní hudební maratón probíhající na třech pódiích. Čas od času přijde vhod i trocha relaxace a odreagování od hudebního lomozu.

Festivalový areál nabízí hned několik míst pro nehudební vyžití. Tím hlavním je oblíbená „Zelená louka“, kde se každoročně nalézá rozsáhlý metal market (letos největší v historii). Kromě toho zde letos vyroste „Maxim Circus“, tedy cirkusové šapitó skrývající ve svých útrobách relaxační (fatboy) a herní (X-Box, stolní tenis) zónu. Na svém místě bude také Cinema House, letos s programem obsahujícím, mimo tradiční porce hororů, také sekce Cartoon, dokumenty Jeden svět a také mezinárodně oceňovaný film Heavy Metal in Baghdad, pojednávající o osudech metalové kapely v Iráku.

Opustíme-li Zelenou louku, musíme zmínit další novou atrakci, kterou bude Paintball area umístěná u přístupové cesty do festivalového areálu, anebo velkokapacitní stan usazený v „podkově“ (z boku přírodní tribuny), jež nabídne sezení pro zhruba 800 lidí. Pro milovníky historie a temných zákoutí nesmíme opomenout ani standardní možnost návštěvy josefovských podzemních chodeb.

Řadu novinek si pro vás přichystali také naši stálí festivaloví partneři. Jägermeister posílí četu svých krásných hostesek, které vám v areálu budou nabízet oblíbené welcome drinky rozlévané do oblíbených zkumavek, Jack Daniels připravil dokonce celý stánek se svým sortimentem, chybět nebude ani posílené „energetické stanoviště“ Red Bull. O kvalitní zvuk se opět postará firma TD Promo a navštívit doporučujeme také stanoviště největší české metalové zásilkovou Metalshop.

Poslední volné pokoje v Hotelu Alessandria! published 6 let, 1 měsíc ago

Pokud během BA festivalu toužíte po ubytování hotelového typu vězte, že v Hotelu Alessandria v Hradci Králové zbývá několik posledních volných dvoulůžkových/twin pokojů. V případě zájmu není nic jednoduššího, než kliknout na sekci "Ubytování" a zabookovat si svůj pokoj online. V ceně je zahrnuta kyvadlová doprava na trase Hotel Alessandria - BA festival a další benefity.

Začátek BA se blíží – technické informace published 6 let, 1 měsíc ago

Do ostrého začátku letošního ročníku již zbývá něco málo přes dva dny a proto přinášíme některé praktické rady, které se vám můžou hodit při příjezdu do Josefova. Stejně jako vloni bude k dispozici hlídané parkoviště pro osobní vozidla a motocykly. Tato služba bude otevřena od středy od 10:00h až do neděle do 12:00h. Ceny zůstávají stejné, tedy 500 Kč osobní auto, 900 Kč karavan nebo dodávka a 300 Kč motocykl (ceny jsou za celý festival, s vozidlem můžete kdykoliv opustit parkoviště a zase se vrátit). Mapka parkoviště je zde:

Abychom co nejvíce eliminovali úvodní středeční nápor a s tím související fronty u vstupu, rozhodli jsme se otevřít areál již ve 12:00h, přičemž budky pro odbavování vstupenek (snímání čárových kódů a nasazování náramků na ruku) budou v provozu již od 10:00h hned na dvou místech umístěných před vstupem do areálu.

Středeční otevření kempu je rovněž posunuto již na 10:00h.

Změny v lineupu published 6 let, 1 měsíc ago

Již jen hodiny nás dělí od zítřejšího otevření areálu josefovské Pevnosti, kde se od středy do soboty uskuteční 17. ročník festivalu Brutal Assault. Práce v areálu finišují tak, aby vše bylo připraveno na jeho zítřejší otevření úderem 12.hodiny. Upozorňujeme, že místa pro odbavení vstupenek z předprodejů budou v provozu již od 10.h dopoledne.

Přicházíme s čerstvými zprávami ohledně pohybu na soupisce. Svou účast byli nuceni odřeknout Američané HEATHEN, které nahradí řečtí thrasheři SUICIDAL ANGELS.
Definitivně potvrzena je take neúčast kapely DODHEIMSGARD, jejíž bubeník se nestihne zotavit z nedávné silniční nehody. Jako náhrada je potvrzena ukrajinská blacková formace BALANCE INTERRUPTION. Nově byl přidán také mladý technicko deathcorový spolek NOOSTRAK, jež zastupuje domácí půdu.

Změna programu published 6 let, 1 měsíc ago

Ve středečním programu dochází ke změně. Mění se pořadí kapel Alcest a Root. Root vystoupí v 22:05 a hned po nich 23:15 Alcest.

Brutal Assault Twitter published 6 let, 1 měsíc ago

Aktuální dění z Brutal Assaultu můžete sledovat na našem twitteru. Oficiální hashtag festivalu je #bafest.

Změna programu Unearth published 6 let, 1 měsíc ago

Vzhledem k tomu, že se nepodařilo sehnat nahradu za Dodheimsgard je přesunut začátek Unearth vystoupení na 23:40

Vystoupení Skarhead zrušeno published 6 let, 1 měsíc ago

Z logistických důvodů nebude moci kapela Skarhead vystoupit na letošním ročníku.

Brutal Assault je u konce . Děkujeme published 6 let, 1 měsíc ago

Děkujeme Vám za skvělý 17. ročník festivalu. Těšíme se na Vás příští rok!

After Party s Krisiun, Suicidal Angels, Be'lakor a The Safety Fire published 6 let, 1 měsíc ago

After party dnes s kapelami KRISIUN, SUICIDAL ANGELS, BE'LAKOR a THE SAFETY FIRE v Praze v Modré Vopici od 19 hod.

Vstupné

S páskou 150 Kč

Běžné vstupné 350 Kč

Obscure promotion

Loading events...