News

Potvrzeni SWALLOW THE SUN a UNEARTH published 6 let, 5 měsíců ago

Tentokrát přicházíme s dvojicí nových kapel. První z ní jsou finští náladotvůrci SWALLLOW THE SUN, kteří se v posledních letech zařadili mezi nejvýraznější představitele doom/melodic death metalové scény. V Josefově mj. představí své novinkové album s názvem "Esmerald Forest and the Blackbird".

Druhým přírůstkem se stává americká metalcorová formace UNEARTH, jejíž hudba je mixem zaoceánské hardcorové školy, evropských metalových vlivů a navrch nekompromisních a  často politicky angažovaných textů. Jedna z nejambicióznějších a nejrespektovanějších kapel na scéně se naposledy připomněla loňským albem "Darkness in the Light".

SUICIDE SILENCE se přesouvají na PreAssault Show, potvrzeny nové 4 kapely published 6 let, 5 měsíců ago

Začneme s nepříjemnou zprávou, od které se ale následně odvinou ty příjemnější.

SUICIDE SILENCE byli nuceni zkrátit o týden své plánované letní turné po Evropě a tento krok se dotkne také festivalu Brutal Assault. Američtí deathcoristé tedy na BA letos nevystoupí, ale připravili jsme pro vás alespoň náhradu v podobě jejich klubového vystoupení 27. července v Praze v klubu HooDoo. Celá akce bude pojata jako PreAssault Show, což v praxi znamená, že návštěvníci, kteří se prokáží zakoupenou vstupenkou na BA 2012 zaplatí za vstup pouze 150,- Kč, ti ostatní pak seženou vstupenky za 390,- Kč v předprodeji a 420,- Kč na místě. Společně se SUICIDE SILENCE se dále představí další kapely, jejichž jména brzy oznámíme. Druhou neveselou novinou je vypadnutí polských progresivců RIVERSIDE, kteří ruší svá letní vystoupení z důvodu práce na nové desce.

Všem je jasné, že za vypadnuvší formace je nutno předložit adekvátní náhradu. Ta přichází v podobě čtyř nových jmen, mezi něž patří skotská deathcorová jednotka BLEED FROM WITHIN, kalifornští představitelé progresivního metalcoru The HUMAN ABSTRACT, angličtí progresivci The HAARP MACHINE a jejich žánrově spříznění krajané The SAFETY FIRE.

Obscure promotion

Loading events...