News

Brutal Assault letos čtyřdenní a na třech pódiích published 6 let, 7 měsíců ago

Další nové kapely pro 17. ročník festivalu Brutal Assault představíme v druhé polovině tohoto týdne. Čekání si pojďme zkrátit informacemi o dvou novinkách, které jsme pro vás letos připravili.

První z nich již byla poodhalena a týká se prodloužení festivalu na čtyři dny. Do oficiálního programu festivalu tedy začleňujeme středeční warm-up party, během níž se představí převážně výběr toho nejlepšího z česko-slovenské scény. Středeční program proběhne na jednom z hlavních pódií.

Rozšiřujeme také počet pódií. Na odpočinkové „zelené louce“ vznikne v kryté hale tzv. „klubová stage“, která bude každodenně nabízet vystoupení menších kapel. Program na tomto menším pódiu bude startovat ve večerních hodinách a potáhne se napříč celou nocí.

Podrobnější informace o těchto ale i dalších novinkách budeme postupně zveřejňovat na tomto webu.

Brutal Assault potvrzuje FINNTROLL, SKARHEAD a ROOT published 6 let, 7 měsíců ago

Po krátké odmlce přicházíme s novou trojkou potvrzených kapel pro BA 2012. První z nich jsou populární seveřané FINNTROLL, kteří se v Josefově objevili před čtyřmi lety a proto přichází nejvyšší čas zopakovat si skočnou „humppa folk metalovou“ show, kterou jsou tito Finové tolik proslulí.

Dalším z přírůstků se stávají newyorkští hardcoroví veteráni SKARHEAD. Formace sdružená kolem zakládajícího člena Lorda Ezeca vydala vloni skvělou tributní desku „Dreams Don’t Die“, na které vzdává hold svým oblíbeným kapelám z konce devadesátých let.

A do třetice velkolepý návrat domácí legendy na josefovská pódia. Kapela ROOT vydala novou desku „Heritage of Satan“, připravila nový koncertní program a po pěti letech se představí na BA festivalu. Satanovo dědictví vystoupí na povrch..

Obscure promotion

Loading events...