News

Novinky v programu a poslední volné kapacity v Hotelu Černigov published 7 let, 1 měsíc ago

V rámci festivalového programu proběhlo několik drobných změn, které naleznete v příslušné sekci zde na webu. Na témže místě je akutálně k nalezení také program středeční Warm Up party.

Pro zájemce o ubytování hotelového typu podotýkáme, že k dostání je již několik posledních pokojů v Hotelu Černigov v Hradci Králové. Pro platbu prosím používejte výhradně paypal účet!

Josefov není jenom metalová mekka published 7 let, 1 měsíc ago

Josefov nemusí nutně znamenat jenom festival Brutal Assault. Do sekce info přibylo několik tipů na kulturní, historické a přírodní zajímavosti, které naleznete v Josefově a jeho nejbližším okolí.

Hlídané parkoviště published 7 let, 1 měsíc ago

V rámci rozšíření našich služeb pro návštěvníky BA festu, jsme připravili hlídané parkoviště pro osobní vozidla a motocykly. Tato služba bude k dispozici celou dobu trvání festivalu, od středy 12:00 do neděle 12:00 v ceně 500 Kč za osobní auto, 900 Kč za karavan nebo dodávku a 300 Kč za motocykl (ceny jsou za celý festival, s vozidlem můžete kdykoliv opustit parkoviště a zase se vrátit). Upozorňujeme na omezenou kapacitu parkovacích míst! Pozici parkoviště můžete najít na této mapě:


Gorod nahrazují Atheist published 7 let, 1 měsíc ago

Američtí Atheist zrušili turné a proto nevystoupí na letošním BA. Adekvátní náhradou jsou francouzští technici Gorod.

Vystoupení Dagoby přesunto na 03:05 published 7 let, 1 měsíc ago

Vystoupení Dagoby přesunto na 03:05!!!

Obscure promotion

Loading events...