News

Era mobilní bankomat published 7 let, 1 měsíc ago

Časy se mění. Stavitelé josefovské pevnosti určitě nemohli tušit, že bytelnost areálu místo pruských nájezdníků prověří až o dvě stě let později hudební fanoušci z celého světa. Stejně tak byla ještě před pár lety nemyslitelná představa, že uprostřed festivalu vyroste téměř plnohodnotný bankovní dům, byť v podobě mobilního bankomatu.

Rádi bychom vás proto informovali, že letos premiérově obohatí služby v areálu mobilní bankomat Poštovní spořitelny. Jeho oficiální název zní „Era mobilní bankomat“ a nabízí tyto konkrétní služby:
- výběr hotovosti
- zjišťování zůstatku na účtu
- platby mobilním operátorům
- nabídka úvěrových produktů
- pro podnikatele se nabízí možnost řešit na místě fakturace

Ušetříme vám tím často nedobrovolnou vycházku do Jaroměře kvůli výběru hotovosti a zajisté také přispějeme k bezpečnosti na festivalu - výběry budete moci provádět kdykoliv budete potřebovat - bankomat bude v provozu nonstop.

9 nových jmen, aneb line-up středeční Warm Up party potvrzen! published 7 let, 1 měsíc ago

Svou finální podobu dostává program Warm Up party, která letos proběhne premiérově na jednom z hlavních pódií. Během koncertního setu, který odstartuje ve středu 10.8. v 16:30, se představí převážně zástupci české scény, které doplní polská formace Frontside a slovenští ČAD.

Kompletní seznam kapel v abecedním pořadí:


ČAD (violence-thrash, SVK)

FRONTSIDE (deathcore, POL)

GRIDE (hardcore-grind, CZE)

HERMAFRODIT - comeback show po 15-ti letech! (grind, CZE)

MOMMA KNOWS BEST (alternative-hardcore, CZE)

PSYCHOTIC DESPAIR (death-grind, CZE)

SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (folk metal, CZE)

SMASHED FACE (deathmetal / deathcore, CZE)

STÍNY PLAMENŮ (black metal, CZE)

Do prodeje přicházejí jednodenní vstupenky pouze na čtvrtek published 7 let ago

Již zítra během dne zveřejníme program letošního ročníku festivalu. Už nyní však můžeme prozradit, že Lemmy a jeho Motörhead vystoupí na jednom z pódií již ve čtvrtek 11. srpna. Jelikož evidujeme zvýšený divácký zájem právě o vystoupení Motörhead, rozhodli jsme se uvolnit do prodeje limitovanou edici 500 ks vstupenek pouze na čtvrtek (zároveň platí i na středeční Warm Up party!) za cenu 1000,- Kč. Tyto vstupenky jsou k dostání již nyní výhradně přes e-shop www.shindy.cz a také v našich kamenných předprodejích. Prodej této limitované edice bude zahájen v úterý 26. července a skončí 3.8. (na www.shindy.cz), respektive 9.8. v našich kamenných předprodejích. Pokud se tyto jednodenní vstupenky nevyprodají, budou k dostání za stejnou cenu i na místě.

Zároveň upozorňujeme, že až do konce července je stále v prodeji třídenní permanentka za 1.300,- Kč (pouze přes www.shindy.cz) + v našich kamenných předprodejích, kde tyto vstupenky seženete až do 9. srpna. Cena v elektronických předprodejích činí až do startu festivalu 1.500,- Kč.

Poslední volné kapacity lze stále nalézt v sekci VIP campu, který letos dozná dalšího rozšíření tak, aby dostatečně pokryl rostoucí řady zájemců. Více informací naleznete v sekci „VIP kemp“.

 

Brutal Assault hlásí změny v line-upu published 7 let ago

Line-up doznává několika změn, přičemž některé jste již vydedukovali ze zveřejněného harmonogramu. Britskou formaci Architects nahrazuje neméně vysoký kalibr v podobě kanadských hardcoristů COMEBACK KID, vypadnuvší Cro-Mags střídá americká thrashcorová mašina SWORN ENEMY a polští FRONTSIDE se přesunují ze středečního programu jakožto náhrada za Waking The Cadaver.

Pozor! V oběhu zachyceny falešné vstupenky published 7 let ago

V minulých dnech se podařilo identifikovat několik padělaných vstupenek na Brutal Assault. Chtěli bychom proto důrazně apelovat na všechny, kdo se nechtějí stát obětí podvodu, aby si vstupenky pořizovali výhradně přes naše autorizované zdroje – viz. sekce Vstupenky. Předejdete tak nemilému zjištění u vstupu do areálu, kde bude letos probíhat podrobná kontrola čárkových kódů jednotlivých vstupenek. Děkujeme za spolupráci!

Soupisku kapel nově doplňují experimentální black metaloví I DIVINE z Maďarska.

Obscure promotion

Loading events...