News

Britští „Architekti“ a kanadští mistři „Neočekávaného“ na BA 2011 published 7 let, 5 měsíců ago

Britští představitelé coreové vlny ARCHITECTS se stávají novou akvizicí letošního ročníku festivalu Brutal Assault. Jedna z nejvýraznějších kapel současné metal / coreové scény vydala v tomto roce napjatě očekávané album „The Here and Now“, které je bráno jako důležitý milník v jejich dosavadní kariéře. Jeho živé podání vám naservírují v létě v Josefově.


Frankofonní Kanaďané UNEXPECT jsou již nějaký ten pátek modlou pro všechny vyznavače avantgardního, kreativního a technicky precizního metalu. Unášeni na vlně šílenství zpracovávají do svého hudebního mixu fragmenty stylů jako death, black, progressive, klasickou a elektronickou hudbu aj.. Jedna z nejpozoruhodnějších formací extrémního metalu navíc jako bonus představí svou novou desku „Fables of the Sleepless Empire“.

Nové pohyby na soupisce: KATATONIA a GENITORTURERS published 7 let, 5 měsíců ago

Představujeme novou dvojici kapel pro letošní ročník festivalu. Tento týden ve znamení KATATONIE a GENITORTURERS.

Společeně s krajany Opeth patří KATATONIA k pilířům současné švédské metalové progrese, atmosféry, melancholie a komplexního uchopení tvrdé hudby, které ve své podobě dokáže oslovit široké publikum, aniž by zároveň jakkoliv odradilo ty nejnáročnější. Letošní rok slaví KATATONIA své 20-ti leté jubileum.

GENITORTURERS patří mezi nejznámější a nejkontroverznější americké industriálně metalové kapely. V čele s vokalistkou “Gen”, mj. manželkou Davida Vincenta z Morbid Angel, který nějaký čas v kapele sám působil, poutají GENITORTURERS pozornost také svou extravagantní image a pódiovou show.

Obscure promotion

Loading events...