News

BA novinky: Speciální dubnová akce a zahájení prodeje VIP campu published 7 let, 5 měsíců ago

Nově potvrzené kapely přijdou na řadu až na konci tohoto týdne. Nyní bychom vás rádi seznámili s několika důležitými informacemi, zejména v souvislosti se zvýhodněným prodejem vstupenek v průběhu dubna a také o zahájení prodeje VIP campu.

Až do konce dubna platí naše speciální nabídka, díky které si za akčních 1300,- Kč pořídíte celý balíček věcí, čítající v první řadě vstupenku na letošní ročník a dvoj-DVD mapující předminulý ročník festivalu. Nabídka obsahuje také nástěnný kalendář, kapesní kalendáře, placku, samolepku a plakát aktuálního ročníku.

Speciální dubnový BA-balíček kupujte výhradně přes e-shop na webu Shindy.cz. Více informací včetně přímého linku pro nákup naleznete zde: http://brutalassault.cz/cs/tickets/.

Do prodeje take přichází VIP camp, který je rok od roku stále populárnější formou ubytování během festivalu. Svým návštěvníkům nabízí především kempování v ohraničených a non-stop hlídaných sektorech, dále jsou to speciálně vyčleněné WC a mycí zařízení, úschovna věcí, 3-denní vstup na přírodní tribunu s přímým výhledem na pódia a další výhody.

Pokud vás nabídka „VIP campu“ zaujala a rádi byste se dozvěděli bližší informace, přesuňte se do speciální sekce kliknutím na tento link: http://brutalassault.cz/cs/camp/.

Zájemci o ubytování v Hotelu Černigov v Hradci Králové získají bližší informace pod tímto linkem: http://brutalassault.cz/en/hotel-cernigov/.

Brutal Assault hlásí nové pohyby na soupisce published 7 let, 5 měsíců ago

Přichází nová vlna potvrzených kapel. Soupisku rozšiřují bostonští hardcoroví chuligáni BLOOD FOR BLOOD, kteří se vracejí na scénu po dlouhých šesti letech. V loňském roce absolvovali velkolepý návrat na scénu, když sekundovali krajanům Sick Of It All na prestižní Persistence Tour a definitivní procitnutí ze spánku potvrzují i svou letošní účastí na BA festivalu.

Další z černých koňů francouzské metalové scény přichází v podobě kapely SVART CROWN. Death/blacková formace vloni vydala u labelu Listenable skvěle hodnocené album „Witnessing The Fall“.

Třetím přírůstkem se stává česká thrashová legenda DEBUSTROL, letos slavící své 25. výročí. V Josefově se představí se speciálním koncertním setem věnovaným debutovému demáči "Vyznání smrti" z roku '88.

Nepříjemná zpráva přichází od managementu GORGUTS. Kanaďané se rozhodli zrušit celé své turné, neboť do té doby nestíhají vydat své nové album. Zrušena je ted i jejich účast na festivalu Brutal Assault.

Brutal Assault potvrzuje: THE DILLINGER ESCAPE PLAN, FORBIDDEN, THE EXPLOITED published 7 let, 5 měsíců ago

Stojaté vody internetových diskuzí o line-upu letošního ročníku jistě rozčeří dnešní trojice nově potvrzených kapel.
První z nich se stává neurotický ansámbl mathcorových profesorů THE DILLINGER ESCAPE PLAN! Těžko popsatelná jedinečnost jim už dávno zajistila nesmrtelnost na světové alternativní hardcore/metalové scéně. V Pevnosti představí svou poslední nahrávku „Option Paralysis“.

Sanfranciská Bay Area je dobře známa jako rodiště těch nejšpičkovějších thrashových kapel. Mezi ně se řadí také legendární formace FORBIDDEN, která před čtyřmi lety obnovila svou činnost, vloni vydala desku „Omega Wave“ a pro letošní rok naplánovala po 17 letech svůj druhý český koncert, jehož hrdým hostitelem se stane festival Brutal Assault.

Překvapení nakonec. Kdo jiný by měl lépe rozhýbat davové pogo, než skotští punkoví nestoři THE EXPLOITED?! Hardcore/street-punková legenda s třicetiletou historií představí mj. ukázky z připravovaného nového alba.

Novými kapelami se stávají HORSE THE BAND, WAKING THE CADAVER a BENIGHTED published 7 let, 4 měsíce ago

Mladá krev v podobě kapel HORSE THE BAND, WAKING THE CADAVER a BENIGHTED jistě osvěží line-up letošního ročníku.

Jedni z leaderů experimentálního hardcoru, Američané HORSE THE BAND, rozbalí v josefovské Pevnosti svou psychopatickou show, která je kromě grind/scream/core mixu charakteristická také četným využíváním 8-bitových kláves.

Další zaoceánská formace, WAKING THE CADAVER, patří mezi výrazné představitele soudobé slam deathové scény. Vloni se připomněli deskou “Beyond Cops. Beyond God”.

Francouzskou death/grindovou scénu bude reprezentovat pětice BENIGHTED, která se představí v rámci propagace svého nového alba “Asylum Cave”.

Zároveň si dovolujeme upozornit, že nadcházející sobota (30.4.) je posledním možným dnem pro objednání edice zlevněných vstupenek za 1200,- Kč, stejně tak končí akční prodej speciálního balíčku za 1300,- Kč (vstupenka, DVD + další bonusy). Od května cena vstupenky přes Shindy.cz vzroste na 1300,- Kč za kus, v případě elektronických předprodejů naroste cena na 1500,- Kč.

Obscure promotion

Loading events...