News

První potvrzené kapely v roce 2011 published 7 let, 8 měsíců ago

Vítáme Vás v roce 2011, v roce 16. ročníku festivalu Brutal Assault. Jako novoroční pozornost přijměte jména tří nově potvrzených kapel, které se v létě představí v josefovské pevnosti.


Řečtí  démoni SEPTICFLESH se na BA festivalu objevili již před třemi lety. Jejich letošní vystoupení  bude ve znamení nového alba „The Great Mass“, které by se mělo dostat do prodeje letos na jaře.
Téměř prokleté spojení jmen DAGOBA a BA festival snad bude letos prolomeno a jejich minulá vystoupení/nevystoupení budou definitivně zapomenuta. Francouzští groove metalisté vloni vydali skvělou desku „Poseidon“.
Třetí potvrzenou kapelou jsou nezlomní průkopníci „viking metalu“ EINHERJER z Norska, kteří letos na jaře plánují vydání dlouho očekávané novinky, jež se stane nástupcem sedm let starého počinu „Blot“.

Další kolo novinek published 7 let, 8 měsíců ago

Není proč otálet, máme tu další várku potvrzených kapel.

První z nich jsou pionýři švédského melodického metalu - SOILWORK, kteří se v Jaroměři již představili, nicméně pů roku stará deska "The Panic Broadcast" je pádným důvodem si jejich energické vystoupení znovu připomenout a přesvědčit se, proč je tahle deska zřejmě tím nejlepším, co Soilwork kdy nahráli. Milovníky surového black metalu potěší norská true družina TSJUDER a hardcoreovou scénu přijedou reprezentovat mladí a nadějní YOUR DEMISE z Anglie, jejich kvality prověřilo loňské Never Say Die tour se zastávkou v Praze.

Pokud půjde vše podle plánu, tak další kapely přinesem ještě tento týden.

Line-up rozšiřují další 3 kapely published 7 let, 7 měsíců ago

Kolotoč jménem Brutal Assault se roztáčí. Další potvrzenou trojicí se stávají norští mocní blackeři 1349, polští představitelé technického deathmetalu DECAPITATED a švédští doom/gothici DRACONIAN. Další kapely již brzy.

Obscure promotion

Loading events...