News

Další letošní novinky: VINNÝ BAR, 5 druhů piv, druhý vstup a nové komunikace! published 8 let ago

Pokračujeme v pravidelném zásobování letošními novinkami. Dnes se podíváme na nové komunikace a rozšířený nápojový sortiment.

I letošní rok naleznete v areálu Vojenské pevnosti Josefov několik inovací. Jednou z těch hlavních bude druhý vstup do areálu, který bude umístěn na konci ulice s občerstveními, a skrz který se dostanete na promenádu vedoucí do kempu nebo zpět k hlavnímu vstupu. Díky tomuto systému by se měl stát areál lépe průchodnější, neboť bude nabízet hned dvě možnosti ke vstupu či odchodu. Zajímavá bude i nová ulice, která obkrouží zezadu „přírodní tribunu“ a ve které naleznete nová místa k sezení, WC a další služby. A do třetice další nová cesta, tentokráte od krytého baru v kobce u pódií směrem na „zelenou louku“, přímo ke stanu „meet and greet“. Také tato nová komunikace významně zkrátí a ulehčí pohyb v areálu.

Další novinky se týkají nápojového sortimentu. Letošní rok se můžete těšit na 5 druhů piv, konkrétně Gambrinus 10°, Plzeň 12°, Černý Kozel, Master tmavý 18° a Radegast Birell.

Naprostou novinkou pak bude VINNÝ BAR. Navštivte jedinečný vinný stánek, kde můžete dle vaší libosti přechutnat kvalitní moravská vína a dokonce jednoho zástupce z kolébky vín, Francie. Pro nejrychlejší zájemce bude hned k vedle k dispozici přírodně klimatizovaný VINNÝ SKLÍPEK s posezením.

Zveřejněn časový harmonogram, na hlavním pódiu se představí také Insania published 8 let ago

V sekci “Program” naleznete kompletní progam letošního ročníku.

Další českou kapelou, která vystoupí na hlavním pódiu, budou brněnští nestoři INSANIA, kteří představí mj. materiál z poslední desky “Kult Hyeny”.

Soutěž kapel je u konce! published 8 let ago

Soutěž kapel je u konce! Vzhledem k obrovskému zájmu, jež jste o soutež jako hlasující projevili, jsme se rozhodli díky nenadálým změnám v programu odměnit první dvě úspěšné kapely a dát jim prostor na hlavním festivalovém pódiu. Velice si vážíme všech kapel, které se nebály a šly se svou kůží na trh. Díky tomu jsme nakonec rádi, že můžeme na velkém pódiu přivítat celkem 4 domácí kapely: Minority Sound, Disfigured Corpse, Hypnos, Insania. Ve středu se krom potvrzených kapel ještě představí Abstract Essence, Mindwork a Unaffected Evolution. V soutěži se také umístily Stíny plamenů, ale jejich vystoupení osud nepřál - bubeníkovo zranění způsobilo, že Morbivodova družina letos na BA nevystoupí.

Obdrželi jsme mnoho dotazů z ČR a hlavně zahraničí, jak to vypadá na místě v souvislosti se záplavami. Můžeme vás ubezpečit, že areál se nachází mimo záplavovou zónu a také místní potvrdili, že není třeba obavát se. Doufejme tedy, že se i počasí v následujících dnech umoudří a festival si budete moci užít bez deště a bláta.

Hlídané parkoviště, výluka u Českých drah. published 8 let ago

V rámci rozšíření našich služeb pro návštěvníky BA festu, jsme připravili hlídané parkoviště pro osobní vozidla a motocykly. Tato služba bude k dispozici celou dobu trvání festivalu, od středy 12:00 do neděle 12:00 v ceně 500 Kč za auto a 300 Kč za motocykl. Upozorňujeme na omezenou kapacitu parkovacích míst! Pozici parkoviště můžete najít na této mapě:


V případě, že se chystáte využít vlakovou dopravu ve směru Praha - Hradec Králové či Hradec Králové - Poděbrady, máme pro vás informaci o výluce na této trase. ČD proto připravily náhradní autobusovou dopravu nebo doporučují využít vlakovou trasu přes Pardubice (bez přesedání a doplatku jízdného).

Obscure promotion

Loading events...