News

Nově potvrzenými kapelami se stávají SSS a Control Human Delete published 8 let, 2 měsíce ago

Line-up pro letošní ročník festivalu Brutal Assault se pomalu uzavírá. Jednou z posledních dvojic nově potvrzených kapel se pro tento týden stávají formace SSS a Control Human Delete.

Liverpool, to nejsou jenom The Beatles. Tohle přístavní město má nyní jiné hrdiny a jejich zkrácené jméno zní SSS (Short Sharp Shock)! Dobrou zprávou pak je, že angličtí neurvalci přijedou na letošní BA festival, aby zde představili svou třaskavou směs plnou hardcore a thrash metalových odkazů.

Další nováček na soupisce festivalu nese názvem Control Human Delete. Zajímavá holandská formace ráda experimentuje. Jejich originální hudební pohled na black metalový žánr, okořeněný občasnými industriálními vsuvkami, vás rozhodně nenechá klidnými.

Další novinky již brzy.

BRUTAL ASSAULT foto soutěž! published 8 let, 2 měsíce ago

Dnes vás místo klasické newsky čeká menší odlehčení v podobě nevšední soutěže. Protože v poslední době vzrostl zájem o Brutal Assault mezi uživateli FaceBooku a mnozí z vás tuto aplikaci využíváte na plné obrátky, rozhodli jsme se udělat soutěž pro všechny ty nadšence, kteří každé pondělí tipují kapely a všechny newsky vášnivě komentují.

O co tedy půjde? Když jsme procházeli fotky z předchozích ročníků BA festu, nemohli jsme si nevšimnout řady fotek s festivalovým merchandise. Proto nás napadlo uspořádat soutěž pro všechny, kdo investovali do oblečení s logem festivalu. Pokud tedy patříte mezi ně, pošlete nám svou fotku, na které máte na sobě triko, mikinu či jiný merch. Přesně týden budeme sbírat vaše fotky, které poté uploadneme do speciální složky a další týden bude probíhat hlasování. Soutěž bude probíhat na jednoduchém principu - která fotka dostane nejvíce označení "Líbí se mi", ta jednoduše vyhraje. Je v podstatě jedno jak se budete na fotce tvářit nebo kolik kámošů zalarmujete, aby vám dali svůj hlas - jednoduše nejlépe ohodnocené foto vyhraje.

A o co že hrajeme? První místo bude lístek na BA fest, druhé místo mikina Brutal Assault, třetí místo triko Brutal Assault. V obou případech merchandise půjde o zbrusu nové designy pro letošní rok.

Své fotky můžete posílat na mail schizmo@shindy.cz nebo jako odkaz v podobě zprávy přímo na profilu FB: http://www.facebook.com/brutalassaultfest

BRUTAL ASSAULT soutěž pokračuje! published 8 let, 1 měsíc ago

Tak jak jsme slíbili, je tu druhá půlka naší soutěže. Touto aktualitou uzavíráme shramažďování vašich soutěžních fotek a pomalu se přesunem k hlasování. Na odkazu http://www.facebook.com/brutalassaultfest#!/album.php?aid=30071&id=1657496433&ref=mf nejdete všechna soutěžní fota. Hlasování probíhá tak, že dáte palec (tlačítko "Líbí se mi") jakékoli fotce, která se vám líbí a tři nejlépe ohodnocená fota budou oměněna věcnými cenami. Některé kousky jsou opravdové lahůdky, takže doporučujeme zúčastnit se hlasování :).

Obscure promotion

Loading events...