News

Brutal Assault dále potvrzuje: LOCK UP, GORGOROTH, BLEED FROM WITHIN! published 8 let, 7 měsíců ago

Další tři dílky do mozaiky zvané Brutal Assault 2010 jsou zde.
Pokud jsme se již několikrát zmínili o tom, že line-up letošního jubilejního ročníku bude v mnoha směrech speciální, tak zde máte další důkaz.

Nestor grindové scény Shane Embury přiveze do Josefova svůj all-star grind projekt LOCK UP ve složení Shane Embury - bass (Napalm Death, Brujeria, Venomous Concept aj.), Nicholas Barker - drums (ex-Cradle Of Filth, ex-Dimmu Borgir, ex-Brujeria a mnoho jiných), Tomas Lindberg - voc (ex-At The Gates, ex-Nightrage aj.), Anton Reisenegger – guitar (Criminal). LOCK UP díky extrémní vytíženosti svých členů prakticky nekoncertují a jejich vystoupení na BA tak bude v tomto směru velmi exkluzivní.

Jako další potvrzujeme účast kontroverzních a nezničitelných blackmetalových obrů GORGOROTH. Norští pekelníci stojí opět pevně na nohou, čehož důkazem je i jejich aktuální album „Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt“.

A konečně mladá metalcore / deathcorová vichřice ze Skotska v podobě kapely BLEED FROM WITHIN.

Peter Tägtgren a jeho velkolepý návrat do josefovské Pevnosti. HYPOCRISY! published 8 let, 7 měsíců ago

S hrdostí oznamujeme, že jedním ze speciálních hostů letošního vydání festivalu Brutal Assault se stává švédská deathmetalová jednotka HYPOCRISY! Legendární kapela v čele s frontmanem Peterem Tägtgrenem v minulém roce vydala desku „A Taste Of Extreme Divinity“, na kterou navazují toužebně očekávané živé koncerty, mezi nimiž po dnešku nechybí ani vystoupení na BA 2010.

Další potvrzenou kapelou jsou norští blackmetaloví  nestoři RAGNAROK. Jeden z nejznámějších představitelů proslulé severské blackmetalové školy představí materiál z nového alba s názvem „Collector of the King“.

Dnešní účet pak uzavírá jméno americké deathmetalové formace ARSIS.

Továrna na strach v plném provozu. Brutal Assault 2010 přivítá FEAR FACTORY! published 8 let, 7 měsíců ago

Cyber-metalová mašina FEAR FACTORY se dnešním dnem stává jednou z hlavních hvězd připravovaného 15. ročníku festivalu Brutal Assault. Jejich zrušené loňské vystoupení budiž zapomenuto. Burton C. Bell, Dino Cazares, Gene Hoglan a Byron Stroud přivezou do josefovské Pevnosti elektrizující show, ve které nebudou chybět ani ukázky ze zbrusu nového alba „Mechanize“.

Zprávou o FEAR FACTORY ale pro dnešek ještě nekončíme. Další potvrzenou kapelou je švédské legendární doom-metalová formace CANDLEMASS. Severští veteráni, kteří v polovině osmdesátých let se svou deskou „Nightfall“ pomáhali formovat hudební směr zvaný doom-metal, představí v Josefově svůj nový počin „Death Magic Doom“.

Když se řekne „finský pagan“, určitě vás napadne jméno MOONSORROW. Ano, i tito populární Finové se stávají další akvizicí na soupisce letošního ročníku. Další kapely již brzy.

Thrashová kultovka TANKARD na BA 2010! published 8 let, 7 měsíců ago

Protože line-up festivalu Brutal Assault není nafukovací, trochu povolíme a následující měsíce Vám namísto klasických trojic budeme servírovat vždy dvě nové kapely.

Na četné žádosti o zařazení pořádné „thrashovky“ odpovídáme jednoslovně a německým dialekterm: TANKARD! Legendární thrashmetalová formace z Frankfurtu, díky své lásce ke zlatému moku také často nazývaná jako „Kings of Beer“, představí premiérově na BA svou „alco-thrashmetalovou“ show.

Další nově potvrzenou kapelou je pak norská black/thrashmetalová jednotka AURA NOIR.

Obscure promotion

Loading events...