News

Navyšujeme limitovanou edici zlevněných vstupenek, v prodeji budou do konce ledna. published 8 let, 9 měsíců ago

Nejen o Štědrém dnu se rozdávají dárky. Letní festival Brutal Assault obdaruje své věrné fanoušky navýšením limitované edice zlevněných vstupenek v ceně 1000,- Kč o dalších 1000 ks. Děje se tak na základě velkého zájmu o původní dvoutisícovou edici, která je nyní již vyprodána. Pokud se zlevněné vstupenky definitivně nevyprodají, budou k dostání až do konce ledna 2010. Přímý link pro objednání vstupenek .
 
Pro zájemce ze Slovenska: objednejte nejpozději 28.01.2010 a vstupenky budete mít za cenu 40 EUR + 4 EUR souhrnné poštovné (dobírka). Jedná se o vstupenky vytištěné na speciálním papíře, proto je zasíláme poštou. Elektronické vstupenky budou v prodeji až 01.02.2010 v ceně 1100,- Kč (cca. 45 EUR).
 
V termínu únor – duben 2010 budou vstupenky k dostání za cenu 1100,- (pouze přes www.shindy.cz a kamenné předprodeje) a 1300,- (elektronické předprodeje). V termínu květen – červenec 2010 pak přijdou do oběhu vstupenky v ceně 1200,- (pouze přes www.shindy.cz a kamenné předprodeje) a 1400,- (elektronické předprodeje). Cena vstupenky na místě byla stanovena na 1500,- Kč. 

Line-up nabývá na kvalitě: SEPULTURA, SARKE, TRAIL OF TEARS. published 8 let, 9 měsíců ago

Protože se domníváme, že tři týdny čekání na další potvrzené kapely jsou tak akorát, přinášíme vám další tři jména, která obohatí soupisku letošního festivalu Brutal Assault.

O čem si již delší dobu štěbetali vrabci na střeše se nyní stává vytouženou realitou. Vězte proto, že svou premiéru si na festivalu Brutal Assault odbude brazilská metalová legenda SEPULTURA! V kapse s novou deskou „A-Lex“ a svými dalšími nesmrtelnými hity zcela jistě rozhoupají mohutné josefovské valy.

Jako další potvrzenou kapelu lze po dnešku brát i norskou blackmetalovou formaci SARKE, kterou tvoří dvě významné persony metalové scény, jmenovitě Sarke (Khold, Tulus, Sensa Anima) a Nocturno Culto (Darkthrone). 

Třetí novinkou, a rozhodně ne do počtu, jsou norští symphonic/black metalisté TRAIL OF TEARS.

Další přírůstky, mezi nimiž nechybí ani pár opravdu zajímavých jmen, na vás čekají již brzy.

Další potvrzené kapely! published 8 let, 9 měsíců ago

Pravidelný přísun krmiva v podobě nových kapel pro jubilejní vydání festivalu Brutal Assault pokračuje, tentokráte pod hesly: Legenda, Morbidní zábava, Mladá krev.

Oslava 15. let festivalu BA by se jen těžko mohla obejít bez kapely, která stála u zrodu hudebního stylu zvaného grindcore a i po třech dekádách aktivního fungování neztrácí nic ze svého kouzla. Barney, Shane, Mitch, Danny = NAPALM DEATH!

Výstřiky umělé krve, slizu a dalších tělních i mimozemských tekutin, morbidně teatrální show, v neposlední řadě i skvělá hudba a zároveň náprava za jejich loňskou neúčast. GWAR!

A konečně ještě metalcore mašina The BLACK DAHLIA MURDER, která se nám před pár dny představila v pozici headlinera putovního festivalu Bonecrusher.

Francouzská Godzilla vtrhne do josefovské Pevnosti! published 8 let, 9 měsíců ago

Nepolevujeme! Mezi dalším trojlístkem potvrzených kapel se skví jméno francouzských progresivních gigantů GOJIRA, finských blackových melodiků CATAMENIA a americké deathmetalové legendy MONSTROSITY.

Francouzští polobozi GOJIRA se na Brutal Assault vracejí po čtyřech letech. Během této doby získali renomé jednoho z největších úkazů na současné metalové scéně. Také díky tomu se zařadí mezi nejzajímavější spolky celého festivalu.

Finští CATAMENIA patří k tomu nejlepšímu z finské blackové scény, na BA budou prezentovat svou zbrusu novou desku „Cavalcade“.

Pokud jste si žádali old school deathmetal made in USA tak naše odpověď je: MONSTROSITY!

Další potvrzené kapely již brzy.

Obscure promotion

Loading events...