News

Parkování v Josefově v průběhu BA published 9 let ago

BA parking Přinášíme aktuální situaci ohledně parkování v Josefově. Vzhledem k zajištění plynulého provozu dojde během BA festivalu k omezení parkování na hlavní průtahovce Josefovem a v několika dalších ulicích. Přinášíme detailní mapku . Dbejte prosím místního dopravního značení, ať si zbytečně nezkomplikujete pobyt. Vozidla parkující v místě zákazů zastavení nebo v místech, kam je vjezd motorových vozidel zakázán, budou odtažena. Takže prosíme pečlivě se dívejte, kam parkujete, ať není vaše peneženka lehčí.

AFTER PARTY!!! published 9 let ago

Brutal Assault 2009 nekončí! Letošní ročník završí až after party v pražském klubu Exit Chmelnice, kde dnes večer vystoupí kapely SUFFOCATION, ATROX, GHOST BRIGADE a MINDWORK. Cenově zvýhodněni jsou samozřejmě lidé s páskou z letošního BA, pro které je cena vstupenky 99,- Kč! Ostatní zaplatí na místě 399,- Kč. Koncert začíná ve 20:00h.

14. Brutal Assault je minulostí, děkujeme za podporu!!! published 9 let ago

BA2009

14. pokračování festivalu Brutal Assault je již za námi. O to, že letošní ročník lze směle zapsat do historie jako jeden z nejvydařenějších, jste se v zásadní míře zasloužili právě VY , nezničitelní fanoušci tvrdé hudby, bez kterých by festival Brutal Assault nikdy nebyl. Chtěli bychom vám tímto poděkovat za vytvoření nezapomenutelné atmosféry, kterou ve velké míře oceňovala i většina vystupujících kapel, a která jakoby se nesla v duchu motta festivalu, tedy "proti násilí a netoleranci". Rádi bychom, aby se tato příjemná pozitivní atmosféra stala poznávacím znamením festivalu i do budoucna.

BA 2009 je mrtev, ať žije BA 2010! Jak jistě víte, příští rok čekají festival Brutal Assault kulatiny a oslavy jeho 15. narozenin chceme pojmout s patřičnou vážností. Již na podzim na vás čekají jména prvních potvrzených kapel, plánujeme také podrobně zrekapitulovat kompletní historii festivalu od jeho zrodu v roce 1995. Brutal Assault 2010 by měl být velkou oslavou festivalu, který roste především díky podpoře svých věrných fanoušků z domova i z ciziny. V kalendáři si proto již nyní zaškrtněte termín 12. - 14. srpna 2010 a sledujte průběžně naše webové stránky pro aktuální informace.

Děkujeme za vaši podporu, příští rok nashledanou!

Obscure promotion

Loading events...