News

Line-up širší o dalších 5 kapel! published 9 let, 6 měsíců ago

Mezi nově potvrzenými kapelami figurují američtí nestoři SADUS , australská death/grindová mašina PSYCROPTIC , okultní deathmetalisté DEPRESY ze Slovenska a došlo i na tuzemské zástupce v podání kapel ADOR DORATH a FDK .

HATEBREED a TERROR se představí v Česku i na Slovensku. published 9 let, 6 měsíců ago

Další z předkrmů před letošním festivalem obstarají koncerty kapel HATEBREED a TERROR !

TERROR vystoupí v rámci svého evropského turné 28. května v Praze a 31. května v Bratislavě. Spolu s nimi se dále představí BORN FROM PAIN, STICK TO YOUR GUNS a TRAPPED UNDER ICE.

Koncerty HATEBREED se uskuteční 30. června v Praze a 1. července v Bratislavě. Supportem slovenského koncertu bude kapela PARKWAY DRIVE. Více info o obou akcích na webu www.obscure.cz

"Továrna na strach" opět v provozu, aneb FEAR FACTORY na BA 09! published 9 let, 5 měsíců ago

Přicházíme s dalším trojlístkem nově potvrzených kapel. Jedním z headlinerů letošního ročníku se stávají znovuzrození Američané FEAR FACTORY , kteří absolvují pouze několik letních vystoupení, mezi nimiž figuruje i Brutal Assault. Lákadlem bude rozhodně sestava, v jaké se tato cyber-metalová mašina v josefovské pevnosti představí. Posuďte sami: Dino Cazares (guitar), Burton C. Bell (vocals), Byron Stroud (bass) a Gene Hoglan (drums).

I přes naše veliké úsilí také definitivně padla možná účast několikrát zmiňovaných Machine Head. Po zdlouhavých jednáních s managementem kapely nakonec vyplynulo, že Machine Head již nebudou v termínu konání festivalu v Evropě, což definitivně vyloučilo jejich vystoupení v Josefově. Potvrzení FEAR FACTORY tedy budiž jejich pomyslnou náhradou.

Mezi další nové kapely patří také finští hudební experimentátoři GHOST BRIGADE a čeští zástupci v podobě formace FORGOTTEN SILENCE .

Obscure promotion

Loading events...