News

Mezi nové kapely patří také kultovní IMMORTAL! published 9 let, 7 měsíců ago

S hrdostí oznamujeme, že jedním z headlinerů 14. ročníku festivalu Brutal Assault bude norská blackmetalová ikona IMMORTAL !

Mezi další přírůstky pak patří populární Izraelci ORPHANED LAND a zástupci moderní metalové scény v podobě francouzské DAGOBY .

Další várku potvrzených kapel zveřejníme již za několik dnů.

Duben 2009 ve znamení koncertů IN FLAMES a CRADLE OF FILTH! published 9 let, 7 měsíců ago

Duben bude možná koncertně nejnabitějším měsícem v tomto roce. Obscure promotion pro Vás připravila koncerty dvou velikánů světové metalové scény, konkrétně Švédů IN FLAMES a britských CRADLE OF FILTH. Obě kapely se představí svým fanouškům nejen v Česku, ale také na Slovensku. Zatímco koncerty IN FLAMES proběhnou 2.4. v Košicích a 4.4. v Praze, legendární CRADLE OF FILTH se představí nejprve 17.4. v Praze a 22.4. v Bratislavě. Vstupenky na všechny koncerty jsou ve všech běžných předprodejích. Více informací získáte na webu www.obscure.cz nebo tel. čísle 774 220 183.

Na soupisku přibyla další trojice kapel! published 9 let, 7 měsíců ago

Plníme slib a přicházíme s dalším trojlístkem kapel, které se představí na letošním ročníku festivalu. Po loňském vystoupení CARCASS se můžete těšit na další grindcorový svátek, neboť svou účast potvrdila další legenda tohoto žánru v podobě Mexikánců BRUJERIA ! Plnohodnotnou náhradou za vypadnuvší NECROPHAGIST budou určitě techničtí deathmetalisté ATHEIST a do třetice další lahůdka, tentokráte v podobě transylvánských mystiků NEGURA BUNGET ! Další přírůstky již brzy.

Soupiska kapel rozšířena o další jména! published 9 let, 7 měsíců ago

Line-up letošního ročníku rozšiřují další tři potvrzené kapely. Definitivního potvrzení se dostalo účasti americké hardcorové úderky MADBALL , dalším přírůstkem jsou řečtí zástupci melodického black metalu v podobě ROTTING CHRIST a do třetice něco z ranku technického deathmetalu v podání německé formace OBSCURA , která se tak stává, nejen díky své personální provázanosti, náhradou za vypadnuvší NECROPHAGIST, kteří z důvodu přípravy nové desky odřekli všechna svá letní vystoupení.

Obscure promotion

Loading events...