News

Poslední dodatky v harmonogramu published 10 let, 2 měsíce ago

Tak konečně jsme doladili poslední detaily v harmonogramu a ještě dnes večer ho zavěsíme na web. Poslední přibyvší kapelou na soupisce jsou brazilští death metaloví rouhači Imperious Malevolence . Také vás na samotný závěr celého festivalového maratonu čeká jedno sice nehudební, ale o to více extrémní překvapení. Svá krásná těla nám přijedou předvést dámy a pánové z Pekla, tedy ze studia HELL ! Věříme, že opět posunou představu o hranici bolesti všech přítomných.

Nabídka posledních ubytovacích míst v okolí festivalu published 10 let, 2 měsíce ago

Uvolnily se poslední volné ubytovací kapacity v okolí festivalu. Volná lůžka naleznete v komplexu K-Triumf ve Velichovkách. Kontakt na hotel a více informací naleznete na www.k-triumf.cz.

Díky, díky, díky!!! published 10 let, 2 měsíce ago

Šest set šedesát šest krát díky všem, kteří jste letošní Brutal Assault navštívili, chovali se slušně a přispěli tak k hladkému průběhu. Byli jste skvělí a užívali si fest, ať už svítilo sluníčko nebo se nebe snášely provazy deště.

 

V současné době zpracováváme anketu a lovíme linky s reporty a fotogaleriemi. Ty se tu objeví během pár dnů a budeme je postupně doplňovat. Také se probíráme zbytky festivalového merche - již brzy bude přidán do eshopu. Rovněž soupiska ztrát a nálezů bude zveřejněna v nejbližších dnech.

Obscure promotion

Loading events...