News

Další várka kapel published 10 let, 3 měsíce ago

Ještě pořád se vám zdá, že je málo kapel? Správně, přidáváme další! Tentokrát soupisku rozšiřujeme o grindery Jig Ai a Attack of Rage , nadějné techniky Mindwork , chovance z ústavu Harmony Bay , Frantíky Zubrowska a poslední doposud potvrzenou kapelou je tuzemská thrash legenda Debustrol .

Forum konečně v provozu published 10 let, 3 měsíce ago

Ano, je to tak, konečně jsme spustili forum... diskuse může začít ;-)

PreASSAULT show 2008: KILLSWITCH ENGAGE, AS I LAY DYING a CYNIC! published 10 let, 3 měsíce ago

Pražský koncert kapel KILLSWITCH ENGAGE, AS I LAY DYING a CYNIC, který se uskuteční v rámci tradiční preASSAULT show, se těší obrovskému zájmu veřejnosti a proto se pořádající agentura Obscure promotion, oproti dřívějším prohlášením, rozhodla uvolnit omezený počet vstupenek také do předprodejních sítí. Cenově zvýhodněni budou tradičně držitelé vstupenky na letošní festival Brutal Assault, pro které je stanovena cena vstupenky na 199,-Kč (tyto vstupenky si lze rezervovat na webu www.shindy.cz, jinak jsou k dostání pouze na místě). Do předprodeje tedy přicházejí pouze vstupenky v ceně 599,-Kč, jež jsou určeny fanouškům, kteří se na letošní ročník festivalu Brutal Assault nechystají. Vstupenky na preASSAULT show budou již v průběhu tohoto týdne k dostání v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream, www.shindy.cz a dalších tradičních místech (viz www.obscure.cz). PreASSAULT show s kapelami KILLSWITCH ENGAGE, AS I LAY DYING a CYNIC se uskuteční ve středu 6. srpna v pražském Lucerna Music Baru.

Změny na soupisce kapel published 10 let, 3 měsíce ago

Muselo to přijít dříve či později... máme tu pár změn na soupisce letošního Brutal Assaultu. V kuloárech se o tom šeptá už nějakou dobu a teď je to oficiální. Anaal Nathrakh nepřijedou, neboť se jeden ze členů bude nacházet v USA. I přes naši usilovnou snahu a nabídku, že navíc zaplatíme letenku z USA se nakonec AN rozhodli, že na Brutal Assault nakonec nepřijedou. Náhoda tomu chtěla, že máme potvrzenou neméně chorobnou cházku, která sice nesmrdí sírou a černým kovem, zato svou produkcí a projevem je neméně extrémní. Nejedná se o nikoho menšího než Australany The Berzerker !

Další drobná změna se týká Inherit Disease , kteří budou nahrazeni stylově spřízněnými Suffocate Bastard .

Sebkha-Chott published 10 let, 3 měsíce ago

Slovy nepopsatelná šílenost z Francie Sebkha-Chott - toť jedna z posledních kapel, které doplní letošní soupisku kapel... jsme si téměř jisti, že po poslechu tohoto seskupení zažijete opravdový kulturní šok...

Obscure promotion

Loading events...