News

Konečně spouštíme web! published 9 let, 8 měsíců ago

Vážení přátelé, ano!

Po mnoha a mnoha porodních bolestech konečně spouštíme nový BA web! Jednotlivé sekce budou průběžně doplňovány a během několika málo dnů bychom se měli dočkat plného provozu. Věříme, že si zatím užijete již zprovozněné sekce webu.

Váš Brutal Assault team

 

Nové přírůstky na soupisce kapel published 9 let, 8 měsíců ago

Novinky na sebe nenechaly dlouho čekat a už tu máme pár nových jmen na soupisce! Mezi další kapely, na které se můžete těšit, budou patřit veselí Finové FINNTROLL , elektrometaloví SAMAEL , náklepoví UPRISE nebo PSYCHOTIC DESPAIR . Čestvou krev do zkornatělých deathmetalových žil nalejí italští HOUR OF PENANCE , uklidnění přinesou američtí A STORM OF LIGHT a poslední hřebíček do rakve zatlučou ESOTERIC . Cvičení v matematice přivezou ze Švýcarska KRUGER , o tom, že moderní metal s ženskou v čele může být řádně nabroušený vás přesvědčí ETHS . Novými alby se přijedou prezentovat ADOR DORATH , MALIGNANT TUMOUR a TISÍC LET OD RÁJE . Parní válec nebo rozjetá lokomotiva? V případě jihočeských LOCOMOTIVE je to jedno. Další jména na soupisku přibudou zanedlouho...

Další úlovek! published 9 let, 8 měsíců ago

Dalším úlovkem pro letošní soupisku se stávají britští sympaťáci ANATHEMA !

Sadist published 9 let, 8 měsíců ago

Všechny milovníky technického a progresivního death metalu zajisté potěší následující zpráva: italští SADIST právě potvrdili svoji účast na letošním Brutal Assaultu!

Obscure promotion

Loading events...