News

Konečně spouštíme web! published 10 let, 4 měsíce ago

Vážení přátelé, ano!

Po mnoha a mnoha porodních bolestech konečně spouštíme nový BA web! Jednotlivé sekce budou průběžně doplňovány a během několika málo dnů bychom se měli dočkat plného provozu. Věříme, že si zatím užijete již zprovozněné sekce webu.

Váš Brutal Assault team

 

Nové přírůstky na soupisce kapel published 10 let, 4 měsíce ago

Novinky na sebe nenechaly dlouho čekat a už tu máme pár nových jmen na soupisce! Mezi další kapely, na které se můžete těšit, budou patřit veselí Finové FINNTROLL , elektrometaloví SAMAEL , náklepoví UPRISE nebo PSYCHOTIC DESPAIR . Čestvou krev do zkornatělých deathmetalových žil nalejí italští HOUR OF PENANCE , uklidnění přinesou američtí A STORM OF LIGHT a poslední hřebíček do rakve zatlučou ESOTERIC . Cvičení v matematice přivezou ze Švýcarska KRUGER , o tom, že moderní metal s ženskou v čele může být řádně nabroušený vás přesvědčí ETHS . Novými alby se přijedou prezentovat ADOR DORATH , MALIGNANT TUMOUR a TISÍC LET OD RÁJE . Parní válec nebo rozjetá lokomotiva? V případě jihočeských LOCOMOTIVE je to jedno. Další jména na soupisku přibudou zanedlouho...

Další úlovek! published 10 let, 3 měsíce ago

Dalším úlovkem pro letošní soupisku se stávají britští sympaťáci ANATHEMA !

Sadist published 10 let, 3 měsíce ago

Všechny milovníky technického a progresivního death metalu zajisté potěší následující zpráva: italští SADIST právě potvrdili svoji účast na letošním Brutal Assaultu!

Obscure promotion

Loading events...