News

Děkujeme! Uvidíme se v srpnu 2018 published 4 dny, 22 hodin ago

DĚKUJEME! Díky moc za podporu a přízeň, kterou projevujete Brutal Assaultu. Doufáme, že jste si letošní ročník užili i přes páteční tornádo a občasnou nepřízeň počasí. Kromě toho bychom chtěli oznámit, že jsme spustili refundace neutracených kreditů. Uvidíme se všichni v srpnu 2018!


PODĚKOVÁNÍ ZA VĚRNOST BRUTALU published 1 týden ago

Jako poděkování za věrnost festivalu počasí navzdory a hlavně za to, že si Brutal pořád dokážete užít naplno pro vás máme 3333 piv Pilsner Urquell, která budou od 20.00 na stanovišti 1 (BEERJET) k dispozici za poloviční cenu, tedy 25,- za Plzeň! Tyto by měly sloužit i jako omluva za chyby ve festivalovém programu na vašich kartičkách, pro aktuální program pokračujte do sekce PROGRAM.

Dále naleznete v obou našich oficiálních merch stanech a ve stánku Brutal Clothing výprodej merche s tričky začínajícími na 100Kč.

A na závěr máme pro ty z vás, kteří se chtějí dostat pohodlně přímo z Brutalu do Prahy poslední volná místo ve festivalových shuttle autobusech, které naleznete v našem eshopu.

varování před bouřkou published 1 týden, 1 den ago

Před tím, než jsme vás mohli varovat zkolabovala mobilní síť a elektřina v celém městě, z bezpečnostních důvodů jsme tak na 30min přerušili program na hlavních pódiích. Program na hlavních pódiích bude pokračovat podle plánu, pouze s 30 minutovým zpožděním. Jiné změny v programu nenastaly.

/VAROVÁNÍ PŘED BOUŘKOU: DALŠÍ BOUŘKA MŮŽE DORAZIT KOLEM 19.00 A PAK MŮŽE ZNOVU NASTAT ZASTAVENÍ PROGRAMU. TATO BOUŘKA BY MĚLA BÝT KRATŠÍ A MÉNĚ INTENZIVNÍ NEŽ TA PŘEDCHOZÍ. DALŠÍ INFO BUDEME PRŮBĚŽNĚ ZVEŘEJŇOVAT.
//19:00 PODLE ČERSTVCH ZPRÁV SE NÁM DRUHÁ BOUŘKA VYHNE.CÍSAŘ POVSTAL! published 1 týden, 2 dny ago

NAPROSTO FANTASTICKÝ KONCERT EMPEROR! Díky že se držíte i v dešti!

grindhouse cinema 2017 published 1 týden, 3 dny ago
drobné změny v programu na poslední chvíli published 1 týden, 3 dny ago

Warm-up party se vydařila skvěle, teď si pojďme společně užít fesťák!Z technických důvodů máme na poslední chvíli několik změn v pořadí kapel. SKYWALKER a AVERSIONS CROWN si prohodí sloty. VISION OF DISORDER nakonec na festival nepřijedou, jejich slot obsadí MERCY TIES a středeční progam na MetalGate stage tak začne v 16.30 koncertem MÖRKHIMMEL. COUGH se přesouvají na Oriental stage.

Drobné změny se udály též v sobotním programu MetalGate stage. Aktuální verzi programu najdete na stránkách, ve vašich festivalových průvodcích bohužel tyto informace nebudou, protože změny nastaly až když už byly programy vytištěny.Aktuální verze k dispozici na webu v sekci PROGRAM.MOBILIZACE UKONČENA - VYPRODÁNO published 1 týden, 6 dní ago

Mobilizace ukončena, císař děkuje svým věrným metalovým národům. Pevnost Josefov hlásí VYPRODÁNO! Od tohoto momentu nejsou již vstupenky na festival dostupné v žádných předprodejiních sítích a žádné nebudou k dispozici ani na místě. Ještě jednou vám děkujeme!

ROZVRH PODPISOVEK, KAL STAGE A NEDĚLNÍ SHUTTLE BUS DO PRAHY published 2 týdny, 2 dny ago

Níže naleznete program autogramiád a naší ambientní stage THE KEEP. Pro zájemce o bezstarostnou nedělní cestu do Prahy na hlavní nádraží, popř. na letiště jsme v eshopu nabídli možnost zakoupení jízdy festivalovým autobusem.  Dva autobusy budou odjíždět z Josefova do Prahy na Hlavní nádraží a následně na letiště. Další tři autobusy s těmito dvěmi zastávkami budou vyjíždět z našich hotelů (Academic, Alessandria, Černigov). Na místě budou sedadla k dispozici pouze v případě, že se nevyprodají v předprodeji.

Jáma pekel živě published 2 týdny, 3 dny ago

Středeční hvězdou festivalu budou navrátivští se legendy Master's Hammer. Oficiální premiéra na Brutal Assaultu bude temná.. Jako závdavek si můžete vychutnat Jámu pekel s hostujícím Nergalem z BEHEMOTH!

POZOR, FESTIVAL SE BLÍŽÍ VYPRODÁNÍ! published 2 týdny, 3 dny ago

Děkujeme za přízeň všem našim fanouškům, kteří si již vstupenky sithli pořídít a ty otatní musíme důrazaně varovat, že pokud půjdou předprodeje stejným tempem jako doposud, tak bude festival před svým zahájením ZCELA VYPRODÁN! Proto s nákupem rozhodně neotálejte!

Obscure promotion

Loading events...