News

UPDATE KAPEL S ROTTING CHRIST, RAISED FIST NEBO HEILUNG published 2 týdny, 3 dny ago

První kapelu není třeba dlouze představovat: na Brutal Assault se po letech vracejí řečtí blackmetaloví matadoři ROTTING CHRIST, aby rozvibrovali pevnostní zdi satanistickými chvalozpěvy In Domine Sathana a dalšími!

WOLFBRIGADE musí potěšit každého, komu bije srdce v rytmu disbeatu. Léty prověřená crustová kanonáda ze Švédska se vrací do pevnosti po třech letech a rovnou s novým nábojnicovým pásem s názvem Run With The Hunted (2017). Jejich krajané RAISED FIST pro změnu smetou první řady pod pódiem svou vysoce třaskavou směsí hardcoru a metalu v duchu Sick of it All.

SAOR a HEILUNG, dvě kapely a dva různé pohledy na prolnutí folku a metalu. Zatímco zádumčivý Skot Andy Marshall tvoří pod názvem Saor výpravné a zádumčivé hudební kulisy pro osamělé toulky zamlženou, deštivou a zvlněnou krajinou skotské vysočiny, dánsko-norsko-německé uskupení Heilung dává středověkému folku moderní experimentální háv.

Britská úderka UNFATHOMABLE RUINATION se jako čepel skalpelu zaryla do srdcí všech fanoušků maniakálního brutálního death metalu už svou prvotinou Misshapen Congenital Entrophy. V pevnosti vám ukážou, kam až lze v krvavých představách hudebního extrému zajít. V extrému se nenechají zahanbit čeští psychotiští příznivci blastbeatu PERFECITIZEN.

Jen připomínáme, že mezi potvrzenými kapelami pro Brutal Assault 2019 jsou už také MESHUGGAH, TESTAMENT, ANAAL NATHRAKH, NAPALM DEATH, A PALE HORSE NAMED DEATH, GUTALAX.


REFUNDACE Z BRUTAL ASSAULTU 2018! published 3 týdny, 1 den ago

Věříme, že i letošní Brutal Assault jste si užili naplno a doufáme, že festival vám zpříjemnil mimo jiné i náš cashless systém. Nyní můžete žádat o refundaci zbylých peněz! Pokud máte na čipu nevyčerpaný kredit ve výši 100 Kč a více, nezapomeňte si zažádat o jeho vrácení nejpozději do 14. 9. 2018! Postup je následující:

1) Vytvořte si účet na https://brutalassault.pay.intellifest.com/

2) Přiřaďte čip k účtu

3) Požádejte o refundaci

MESHUGGAH NA BRUTALU 2019 published 1 měsíc ago

Monolit a ikona svého žánru, jedinečná kapela s nenapodobitelným rukopisem a zvukem. Každá deska je svátek, každý koncert je událost. MESHUGGAH potvrzeni na Brutal Assault 2019!

Anketa 2018! published 1 měsíc ago

Děkujeme vám za zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete prostřednictvím emailů, zpráv a komentářů na sociálních sítích. Na vašem názoru nám záleží, nicméně není v našich silách celý rok kompilovat všechny připomínky z různých zdrojů, proto vám přinášíme možnost hodnocení festivalu a ovlivnění sestavy na příští rok na jednom místě!
Využijte tuto možnost ovlivnit line-up a chod festivalu a zároveň vyhrát volný vstup na BA 2018. Kritické názory vítáme stejně jako pochvalu toho, co se vám na festivalu líbí. Výherce vyhlásíme 15.9.2018!
https://goo.gl/forms/gBZClyyUv84jJ7rR2

Děkujeme! V roce 2019 na viděnou! published 1 měsíc, 1 týden ago

 

Informace k afterparty! published 1 měsíc, 1 týden ago

OFFICIAL BRUTAL ASSAULT AFTER PARTY12 / 08 / 2018 / PRAGUE / MODRÁ VOPICE

Nocturnus AD
Misþyrming
Full of Hell
Angelmaker
Eskhaton

vstup:
BA NÁRAMKY = 300,-
BEZ NÁRAMKU = 450,-

Výpadek proudu published 1 měsíc, 1 týden ago

Omlouváme se za komplikace, kvůli výpadku proudu v celém městě a přilehlém regionu musela být ve čtvrtek 9.8. předčasně ukončena produkce na Oriental stage. Obě kapely vystoupí v náhradním termínu na Oriental stage v pátek 10.8. Grave Pleasures od 18:00, Obscure Sphinx se speciálním setem ve 24:00.

Doprovodný program k výstavě published 1 měsíc, 1 týden ago

Nezapomente navštívit doprovodný program k naší výstavě o undergroundu a fanzinech!

STARTUJEME! published 1 měsíc, 2 týdny ago

Díky moc všem za účast na včerejším warmupu. Díky vám vypadal jako běžný festivalový den! Teď už je čas na hlavní párty! Swap u hlavní brány funguje nonstop. Lístků na místě je dostatek (2500 korun nebo 100 euro), jednodenní vstupenky naopak nevedeme! Vidíme se v pevnosti!

POSLEDNÍ ZMĚNY V LINEUPU: MOONSPELL, BLUES FOR THE RED SUN, BETWEEN THE PLANETS published 1 měsíc, 2 týdny ago

Poslední aktualizaci sestavy pro letošní ročník začínáme neradostnou novinou: PAIN bohužel vypadávají ze sestavy. Místo nich ale máme více než důstojnou náhradu v podání portugalských alchymistů MOONSPELL.

Také tuzemská soupiska se na poslední chvíli rozšiřuje o dvě zajímavá jména: návštěvníky BA opět zválcují sludge/doomoví BLUES FOR THE RED SUN. Premiéru v pevnosti naopak zažijí progresivně djentoví BETWEEN THE PLANETS (které jste mohli vidět například před Meshuggah v Roxy).

Na četné dotazy jsme akutalizovali hrací časy některých kapel. Nejvíc žádostí o pozdější slot přišlo v souvislosti s francouzskými CELESTE, jiný čas dostali například islandští MISTHYRMING. Finální časový harmonogram zde:Obscure promotion

Loading events...