FAQ - často kladené otázky

Kdy můžu přijet, postavit si stan a koupit vstupenku?

Kemp otevřeme v úterý 07.08.2018 ve 12:00h.  Odbavení vstupenek z předprodeje bude probíhat od úterý 07.08. od 15:00h. Pokladnu se vstupenkami i areál otevřeme ve středu 08.08.2018 ve 12:00 hodin. Vše zůstává otevřeno non-stop po celou dobu trvání festivalu. Kemp zavíráme v neděli 12.08.2018 v 11:00h.

Je vstupenka permanentkou na celý festival?

Ano, vstupenka opravňuje ke vstupu po dobu trvání celého festivalu.

Rád bych vzal na festival své dítě, bude platit vstupné?

Děti jsou od vstupného osvobozeny při splnění alespoň jednoho z následujících předpokladů: a) věk dítěte prokazatelně (= dítě máte zapsané v občanském průkazu) nepřesahuje 9 let, b) výška dítěte nepřevyšuje 130cm. V každém případě je nutný doprovod jednoho z rodičů.

Poškodila se mi vstupenka, co mám dělat?

Pokud máte vstupenku zakoupenou v předprodeji, budeme od vás potřebovat několik údajů: a) předprodejní síť, ve které byla vstupenka zakoupena, b) číslo vstupenky (zpravidla bývá na útržku), c) vaše jméno. Všechny tyto údaje sepište do mailu a pošlete na info@brutalassault.com nejpozději 16.07.2018. Na festival s sebou vezměte všechny části původní vstupenky, můžete ji i slepit průhlednou lepicí páskou.

Nechci si koupit vstupenku v předprodeji, bude jich dostatek i na místě?

Vzhledem ke každoročně rostoucímu zájmu o festival doporučujeme zakoupit vstupenky v některém z našich předprodejů. Více info v sekci Vstupenky.

Jaké jsou změny v areálu oproti loňskému roku?

Opět připravujeme několik změn, o kterých vás budeme průběžně informovat na oficiálních kanálech.

Mohu si s sebou vzít psa/kočku/jiné domácí zvíře?

Ne, své miláčky nechte prosím doma, festivalové prostředí je příliš hlučné a rušné pro naše čtyřnohé přátele.

Můžu si s sebou vzít foťák nebo videokameru?

Veškeré fotoaparáty jsou povoleny. Videokamery jakéhokoliv druhu nejsou povoleny! Taktéž přístroje pro záznam zvuku nebo obrazu a zvuku nejsou povoleny.

Je bezpečné nechat si cennosti a doklady ve stanu?

Jednoznačně toto nemůžeme doporučit! Cennosti si noste s sebou, případně si je uložte v úschovně, která bude u vstupu před vstupními koridory a v kempu za drobný poplatek.

Jaké pivo bude na festivalu v prodeji?

Letos se múžete těšit na poctivá piva ze sortimentu skupiny Plzeňský prazdroj - oficiálním pivem pro letošní rok se stal Radegast a kromě něj vám nabídneme velmi pestrý výběr: Radegast Originál, Radegast Ryze Hořká 12, Pilsner Urquell, Kozel Černý, Gambrinus Excelent, Kingswood Cider a nelkoholické pivo Birell.

Jsem vegetarián, neumřu na festu hlady?

Určitě ne. I přesto, že je většina stánků s občerstvením zaměřena na masožravce, tak se najde i široká nabídka kvalitních jídel pro vegany a vegetariány v rámci "Vegan/Veg street zóny".

Smím si vzít gril do kempu?

Ano, grilování v uzavřených grilech není problém při dodržení základních bezpečnostních pravidel. Naopak rozdělávání otevřeného ohně je v prostorách kempu i celé pevnosti přísně zakázáno!

Je kempování a parkování zdarma?

Ano, obojí je již zahrnuto v ceně vstupenky. Vzhledem ke kapacitě kempu není možné parkovat přímo vedle stanu. Pro parkování využijte volných kapacit v ulicích Josefova, dbejte však dopravního značení a pokynů pořádkové služby. Nabízíme také hlídané (placené) parkoviště.

Nevadilo by mi, kdybych si připlatil za hlídaný kemp a parkoviště, jsou tyto služby k dispozici?

Ano, VIP kemp s ostrahou a dalšími službami máte možnost objednat online přes festivalový "shop" (viz horní menu tohoto webu). Hlídané parkoviště je v nedaleké blízkosti vstupu do kempu. Možné je zaparkovat buď motocykl nebo osobní auto.

Mohu si vzít do kempu vlastní jídlo a nápoje?

Ano, nemáme žádné limity pro nápoje či jídlo.  Prosíme ale, abyste tyto poživatiny nechali ve svém stanu či autě - vnášení do areálu samotného festivalu není povoleno. Prosíme dále, abyste v kempu po sobě uklidili - především prázdné plechovky od konzerv a sklo můžou být nebezpečné pro další návštěvníky, mimo toho na čistotě kempu záleží jeho pronajmutí do dalších let.

Jak funguje úschovna?

Letos bude možné využít úschoven na 2 místech: přímo v kempu a nebo těsně před vstupním koridorem u hlavního vstupu na festival.

Obscure promotion

Loading events...