VIP kemp

 

VIP camp

Abychom Vám nabídli větší komfort a bezpečí v rámci kempu, rozhodli jsme se i letos provozovat VIP kemp, ve kterém si budete moci za poplatek postavit svůj stan. VIP kemp bude splňovat následující parametry:

  • ubytování v oploceném prostoru
  • pohyb osob je možný pouze v rámci sektoru, ve kterém máte postavený stan
  • osvětlení v průběhu noci
  • kapacity WC a mycího zařízení pouze pro obyvatele VIP kempu
  • úschovna v bezprostřední blízkosti vstupu do VIP kempu, kterou můžete využít 3x bezplatně (uložení nebo vyzvednutí zavazadel nebo dobíjení mobilu/baterií)
  • kupon na jedno použití sprchy v kempu (ušetříte 30 Kč)
  • VIP kemp je střežen nepřetržitě od úterý  7. 8. 2018 od 12:00 do neděle 12. 8. 2018 do 11:00.

VIP camp

Kapacita VIP kempu

Každý modul VIP kempu je koncipován pro 8 sektorů po cca 30-35 stanech. Pojme tedy cca 250 stanů (tj. odhadem 666 osob:-)).

VIP kemp 2

Pro nebývalý zájem a vyprdoání VIP kempu v předprodeji letos přídáváme VIP kemp 2, pro který platí stejná pravidla. Mapku VIP kempu 2 naleznete v našem e-shopu.

Vozíčkáři a handicapovaní

jeden sektor bude vyčleněn pro vás! Rovněž bude k dispozici WC pro handicapované.

VIP camp

Cena

Ceny za ubytování v kempu začínají na 100 Kč na osobu za den. Přehled všech kategorií ubytování v kempu naleznete na našem e-shopu.

Kapacita VIP kempu je omezená, a proto provozujeme rezervační systém. Po vyplnění formuláře a uhrazení platby Vám emailem přijde kód, na základě kterého si po příjezdu vyzvednete rezervaci místa ve VIP kempu.

Upozornění: rezervace budou vydány pouze osobě, která se prokáže výše uvedeným kódem. Tato osoba vyzvedne všechny rezervované VIP kemp náramky (případným dalším osobám v rámci jedné rezervace je přerozdělí sama). Rezervace bude vydána pouze osobě, která se prokáže výše uvedeným kódem jako první. Další uplatnění stejného kódu již nebude možné. Rezervace je možné vyzvednout od úterý 7. 8. 2018 od 15:00 a kdykoliv později.

Po nasazení náramku budete vpuštěni do VIP kempu, kde Vám bude pořadatelskou službou přiděleno stanovací místo. Dbejte prosím pokynů pořadatelské služby. Pohyb v rámci VIP kempu je možný pouze v rámci příchozí komunikace a v rámci sektoru, ve kterém máte postavený stan; vstup do jiných sektorů VIP kempu není možný. Rovněž návštěvy obyvatel VIP kempu jsou možné jen v rámci sektoru, ve kterém máte postavený stan. Návštěvy osob, které nejsou ubytované ve VIP kempu možné nejsou.

Mějte prosím na paměti, že i přes bezpečtnostní opatření, která v rámci VIP kempu jsou, nelze zcela vyloučit krádeže. Cenné věci a doklady noste vždy s sebou, popř. je uložte do úschovny. Během spánku cennosti uložte uvnitř spacího pytle (nejlépe na dno spacáku do nohou) nebo do úschovny. Nikdy nenechávejte cennosti bez dozoru a nebo naskládané nechráněně poblíž hlavy během spánku.

Pokud Vás naše nabídka VIP kempu oslovila, pokračujte prosím dále vyplněním rezervačního formuláře . Rezervace VIP kempu budou ukončeny 31. 7. 2018 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity. V případě, že máte vážný zájem o VIP kemp nebo že přijedete na festival později, doporučujeme provést rezervaci předem.

V případě, že jedete celá parta s více stany, je nutné vyplnit formulář pro každý stan zvlášť. Po příjezdu první přijíždějící nahlásí personálu v kempu celkový počet stanů a jejich velikost - v rámci možností budete umístěni do stejného sektoru.

VIP camp

Obscure promotion

Loading events...